Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: bejotka » 30 gru 2003, 6:47

Dzisiaj rano znalazłem ciekawy artykuł znajdujacy się pod adresem http://www.enter.pl/ent97.06/doyou.htm . Był on polemiką z pierwszym rankingiem programów językowych, który był opracowany w Redakcji Magazynu Enter przez zespół pracujący pod kierunkiem Pundita.

O ile pamiętam, był to pierwszy taki raport wydrukowany w naszych pismach komputerowych.

Polecam wszystkim zainteresowanym.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: podroznik » 30 gru 2003, 23:45

Witam BJK.
Mam pytanie do Ciebie jak i do wszystkich ktorzy uzywaja programu supermemo z najnowszymi bazami.
Z tego co sie orientuje supermemo w tych wersjach nie umozliwia nauki pisowni slowek.

Juz jakis czas temu nabylem kurs \\\"Angielski w trzy miesiące\\\". Supermemo z tego kursu zostało tak zaadaptowane ze oferuje taka mozliwość.

Orientujesz sie czy mozna podobnie zrobic w \\\"Basic English\\\"?
Moze istnieje mozliwoc prostego podpiecia bazy Basic English do mojego suprmemo?

Przyznam szczerze ze na nauce pisowni bardzo mi zalezy.

Inna sprawa dotyczy modyfikowania baz danych oraz tworzenia nowych.

Chcialbym w Basic English zmienic nagrania lektorow. Zalezy mi na akcencie brytyjskim a nie amerykanskim.
Czy mozna to zrobic korzystajac ze slownika Colinsa?
Czy ktos wykorzystywal ten slownik do tworzenia baz danych pod supermemo?

Od niedawna mam wlasnie ten slownik. Jeszcze go nie testowalem bo cd-rom cos mi szwankuje i nie chce czytac plytek. Musze go oddac do naprawy...

Z tego co wiem korzystajac z tego slownika nalezy sie liczyc z tym ze musi on caly czas byc w napedzie. Ponadto sa podobno jakies problemy z przegraniem nagran lektorow...

Prosze o informacje jak sobie z tym poradzic.


pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedź

Podroznik
podroznik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: bejotka » 31 gru 2003, 6:40

Witaj,

oczywiście SuperMemo ma duż…o więcej moż…liwości niz te, prezentowane w bazach prezentowanych na kursach "pudełkowych" wydawcy. Pełen przegląd moż…liwości tego programu moż…esz zobaczyć ba bazach kursu Easy English Plus (a takż…e Easy English i ABC English) wydawanych przez AmerCom (http://www.amercom.com.pl/).
Odpowiedź na pozostałe Twoje pytania musi zająć zbt duż…o czasu, ż…ebym mógł to zrobić dzisiaj, wrócę do tego tematu w drugim tygodniu stycznia.

Szałowego sylwestra i wielu sukcesów, również… lingwistycznych w Nowym Roku, tobie i wszystkim uzytkownikom tego portalu.

BJK
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: podroznik » 31 gru 2003, 15:09

Dzieki.

Tobie rowniez wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

pozdrawiam...
Podroznik
podroznik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: bejotka » 09 sty 2004, 11:48

Pisząc odpowiedź podróż…nikowi zapomniałem się zalogować. Sorry!
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: Hanso » 01 lip 2014, 13:07

Moż…esz zaufać temu prgramowi http://hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego - dla mnie rewelacja.
200% szybsza nauka w 2 tygodnier
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: english... » 11 lip 2014, 16:25

Jeśli ktoś chce przyśpieszyć swoją naukę to polecam zapoznanie się z tym treścią tego artykułu: Naukowe sposoby na szybką naukę języka angielskiego - Video
_____________________
Szybka Nauka Angielskiego - Kursy Mp3 i lekcje Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


Re: Programy wspomagające naukę języka angielskiego

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 10:54

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości