Co moż…emy zrobić na stronie?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: pundit » 17 gru 2003, 13:36

Drodzy czytelnicy!!!

Ponieważ… od ostatnich zmian serwisu minęło trochę czasu, chcieliśmy się Was poradzić, co jeszcze moglibyśmy zrobić, ż…eby uatrakcyjnić dla Was serwis. Będziemy BARDZO wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie - w tym wątku lub emailem na adres <a href='mailto:uwagi@angielski.edu.pl'>uwagi@angielski.edu.pl</a>. Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
pundit
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 144
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: savant » 26 gru 2003, 16:55

Fajnie by bylo gdyby zrobicz lekcje na mp3 albo takie jak w podręczniku dialogi i gramatyka lub historyjki.


I płaćcie nam jeszcze za odwiedzanie waszej strony ;)
[url:30n18x2b]http://www.lsc.edu.pl[/url:30n18x2b]
Szkoła językowa - Warszawa Centrum
[img:30n18x2b]http://www.businessrepublic.pl/images/avatar1.gif[/img:30n18x2b]
savant
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: kanoko » 27 gru 2003, 18:16

Hej myślę,ż…e pojawiło się już… duż…o propozycji i ani jedna nie została zrealizowana! To po co się pytacie co moż…ecie zrobić? A te wasze programki do ściągnięcia instalują takż…e "szpiegów"- celowo czy o tym nie wiedzieliście? Popieram mp3 no ale wiem ,ż…e się nikomu nie chcę bez kasiorki, więc nie mam ż…alu.Moż…e by przydały by sie jakieś omówienia róż…nych przypadków. I dział real english- w którym moż…na podawać zdania jakie są często uż…ywane w mowie potocznej, np.keep calm, what a pity!
kanoko
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: gohanka » 28 gru 2003, 3:17

poza tym nie wszystkie wasze propozycje są racjonalne więc nawet nie ma sensu ich wprowadzać
gohanka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: bejotka » 28 gru 2003, 4:15

Mnie brak na tej stronie logowania sie na stałe, by po każ…dym wejściu na stronę zarejestrowany jej uż…ytkownik był zalogowany automatycznie.

Obecnie w zapale dyskusji nawet punditowi zdarza się być zalogowanym jako "GOŚĆ.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: Mafi » 28 gru 2003, 23:31

Hmmm,ja tam za bardzo nie narzekam,uwielbiam te strone,ale oczywiscie tez mam marzenia...wiec,zgadzam sie ze dział kulura powinien byc poszerzony.Poza tym wiele osob odwiedzajacych te strone wybiera sie na filologie itp,wiec przydałby sie dział z poradami dla takich osob,pewnie ktorys z experto był tego typu egzaminatorem:no wiecie,jakies najczestsze błedy ktorych moznaby unikac,jakies rady o ktorych nigdzie nie mozna przeczytac itp.Jak narazie nic wiecej mi nie przychodzi do głowy.Aha,no i przykładowy egzaminy na filologię,wiem ze nie mozecie zamiescic oryginalnych,ale wystarczy je troche pozmieniac,jakies wyrazy czy cos i juz :)jesli to nie za duzy kłopot oczywiscie:),Mafi
Mafi
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: Gość » 31 gru 2003, 2:10

Chodziło mi o to,ż…e nie odezwaliście się... Jakbyście nie czytali tych propozycji. Jeśli jakąś propozycję uznaliście za odpowiednią to mogliście się odezwać, ż…e w przyszłości postaracie się ją zrealizować- i to tyle.


Powiem tak... narazie pracujemy bardzo intensywnie nad nauką słówek, która pewnie pojawi się w okolicach nowego roku. Poprawki wymienione w tym temacie będziemy prawdopodobnie wprowadzać w miarę moż…liwości, tzn. zostaną zawarte w harmonogramie poprawek, czyli na pewno nie przepadną, natomiast kiedy - tu już… cięzko mi obiecać jakieś konkretne terminy.
Gość
 

Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: elli » 08 sty 2004, 15:38

Witam wszystkich,
Mam takie male pytanko i prosbe.. czy zna ktos z Was adres jakiejs fajnej strony, z ktorej moglabym (free) wysylas SMSy do USA? Jeszcze do nie dawna korzystalam z www.textamerica.com ale niestety opcji do wysylania SMSow juz tam nie ma :/ Licze na Wasza pomoc i z gory dziekuje.. Pozdrawiam! Take care, bye!
elli
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2004, 0:00



Re: Co moż…emy zrobić na stronie?

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 3:39

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości