Opportunities Upper-Intermediate

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Opportunities Upper-Intermediate

Postautor: Visitor » 19 lis 2005, 11:40

Witajcie. Poszukuję testów z ksiaż…ki Teacher's Book Opportunities Upper-Intermediate od unitu 9. Gdyby ktoś miał proszę o kontakt szalonooka@poczta.fm
W zamian mogę zaoferować Testy z Test Book do Opportunities Upper-Intermediate.
Visitor
 


Re: Opportunities Upper-Intermediate

Postautor: Visitor » 26 lis 2005, 16:19

CZŁOWIEKU!!!! Z NIEBA MI SPADŁEŚ!!!!!!! Otóz kupiłem Teacher's Booka jakiś czas tamu i już… nie jest mi potrzebny. Poszukuje natomiastbardzo intensywnie Test Booka. Jeż…eli jesteś zainteresowany wymianą to świetnie. Jeż…eli nawet nie to chętnie odkupiłbym od ciebi Test Book lub kserówki. Mój Mail: valinor@poczta.onet.pl Prosze o moż…liwie szybką odpowiedź.
Visitor
 

Re: Opportunities Upper-Intermediate

Postautor: Visitor » 31 gru 2005, 15:09

Chetnie kupie te testy obojetnie w jakim stanie.jesli mona to chcialalabym zobaczyc jeden z przykladowych testow!! moj mail togolitka02.vp.pl
Visitor
 

Re: Opportunities Upper-Intermediate

Postautor: Gość » 08 maja 2009, 15:27

Bardzo was prosze o udostępnienie mi 2 testow z new opportunities upper-intermediate tzn z unit'u 6 i 7. jestescie moja ostatnia deska ratunku, grozi mi kiblowanie jezeli nie zallicze tych testow na 5 PROSZE O POMOC I WYROZUMIALOSC, oto moj adres e-mail rasputin_1991@o2.pl PROSZE O POMOC :prosi:
Gość
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości