szukam nauczyciela jez tureckiego

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: szukam nauczyciela jez tureckiego

Postautor: Visitor » 24 lis 2005, 2:16

witam mieszkam w okolicach katowic czy jest osoba w tym rejonie znająca ten jęz..
jesli tak prosze niech sie odezwie ,
Visitor
 


Re: szukam nauczyciela jez tureckiego

Postautor: Visitor » 24 lis 2005, 2:23

witam mieszkam w okolicach katowic czy jest osoba w tym rejonie znająca ten jęz..
jesli tak prosze niech sie odezwie ,

jesli nie to moze chociaz np przez skype lub email pomoze mi przetłumaczyc od czasu do czasu smsy
pisałam o pomoc na róż…nych stronach niestety zero odzewu tu tez wapie czy ktos napisze chociaz mam jeszcze nadzieje
Visitor
 

Re: szukam nauczyciela jez tureckiego

Postautor: Visitor » 27 lis 2005, 22:59

ja mieszkam w warszawie, wiec nauka tradycyjna metoda odpada. mozemy zastanowic sie nad elektronicvznym sposobem nauki, choc bedzie to wymagac od ciebie wiecej pracy, zwlaszcza przy wymowie.
Visitor
 

Re: szukam nauczyciela jez tureckiego

Postautor: Visitor » 28 lis 2005, 22:56

dzieki ze odpwiedziałes ,albo odpowiedziałas bo niewiem czy jestes kobieta czy mezszczyzna ,
szkoda ze w warszawie ale dobre i to ,napisze ci mój adres email violla1@op.pl
jesli sie zdecydojesz mi pomuc to napisz do mnie , jak by to miało wygladac nauka w ten sposób ,no i wogule inne szcegóły z tym zwiazane
pozdrawiam i mam nadzieje ze sie odezwiesz.
Visitor
 

Re: szukam nauczyciela jez tureckiego

Postautor: Visitor » 06 gru 2005, 23:51

ja mieszkam w warszawie, wiec nauka tradycyjna metoda odpada. mozemy zastanowic sie nad elektronicvznym sposobem nauki, choc bedzie to wymagac od ciebie wiecej pracy, zwlaszcza przy wymowie.


tak myslałam znasz jez turecki smiechu warte !
znalazlam juz kogos kto mi pomoze takze niepotrzeboje twojej pomocy hehe
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości