holenderski:)

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: holenderski:)

Postautor: Visitor » 09 gru 2005, 21:46

witam!!!
chcialabym uzyskac odpowiedzi i nawiazac kontakt z panem ktory sie juz udzielam na forum jak szybko sie nauczyc holenderskiego :)
Visitor
 


Re: holenderski:)

Postautor: Visitor » 11 gru 2005, 20:37

Najlepiej jechać do Holandii i pomieszkać tam trochę. Pełna izolacja od języka polskiego! Przydaje się jeśli znasz trochę niemiecki lub angielski (najlepiej oba), to pomaga. Ja się w te sposób nauczyłem mówić. Po pół roku już… byłem w stanie dość dobrze rozmawiać.
Pozdrawiam,
Dyniel
Visitor
 

Re: holenderski:)

Postautor: Visitor » 05 sty 2006, 16:44

Witam
reprezentuję firmę doradztwa personalnego i obecnie poszukujemy kandydatów znających język holenderski do centrum finansowo księgowego w Krakowie.

W razie zainteresowania proszę o kontakt: ksurowiec@pl.randstad.com
Visitor
 

Re: holenderski:)

Postautor: Visitor » 05 sty 2006, 21:06

mam prosbe i to wielka moglbys przetlumaczyc mi taki krtoki tekst po holendersku dla ciebie bedzie to bardzo proste ale dla mnie nie ...oto ten tekst
czesc przepraszam ze tak dlugo nic nie pisalam ale nie wchodzilam na internet .co u was slychac?mam nadzieje ze sie zobaczymy w wakacje .pozdrow wszystkich i dzieki za e-mail bede czekac na zdejcie. pa
Visitor
 

Re: holenderski:)

Postautor: Visitor » 05 sty 2006, 21:07

mam prosbe i to wielka moglbys przetlumaczyc mi taki krtoki tekst po holendersku dla ciebie bedzie to bardzo proste ale dla mnie nie ...oto ten tekst
czesc przepraszam ze tak dlugo nic nie pisalam ale nie wchodzilam na internet .co u was slychac?mam nadzieje ze sie zobaczymy w wakacje .pozdrow wszystkich i dzieki za e-mail bede czekac na zdejcie. pa
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości