First Steps in English - poziom

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: First Steps in English - poziom

Postautor: Visitor » 09 sty 2006, 18:22

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jaki mniej więcej jest stopień zaawansowania w języku angielskim po ukończeniu w/w kursu (porównując do poziomu potrzebnego na egzaminie).

Dziękuję i pozdrawia
Greg
Visitor
 


Re: First Steps in English - poziom

Postautor: xeo » 09 sty 2006, 18:25

bejotka do odpowiedzi! z zeszytem! ;)
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: First Steps in English - poziom

Postautor: bejotka » 10 sty 2006, 11:00

bejotka do odpowiedzi! z zeszytem! ;)


Dobre! ;))

Tylko, ż…e ja od kiedy usiadłem za pulpitem komputera, nie uż…ywam zeszytów, zapomniałem też… jak się pisze ołówkiem, długopisem i innymi piórami. Niedawno w banku musiałem chyba z 5 razy się podpisywać, ż…eby mi udznali dyspozycję.

Wracajóc do głownego pytania, nie potrafię na nie odpowiedzieć. Uczyłem się z pierwszych wydań kasetowych kursów FSE i NSE, opracowałem pierwszą (jeszcze w DOSie) bazę na podstawie tych kursów. Zdanie tzw. egzaminu państwowego było "pestką".

Teraz egzaminy państwowe zostały zastąpione certyfikatami Cambridge, wymagania trochę sie zmieniły. Jestem jednak przekonany, ż…e student, który w 2 lata przerobi FSE następnie w rok NSE i w miedzyczasie trochę poczyta, troche posłucha i trochę poogląda (ksiązki, prasę, słuchowiska radiowe i filmy) powinien zdać CPE na "A" za pierwszym razem. Dureń, który bedzie sie uczył 200 nowych elementów dziennie i przerobi oba kursy w ciagu semestru bedzie szczęśliwy jeśli uda mu się zdać FCE na "D".
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: First Steps in English - poziom

Postautor: Visitor » 11 sty 2006, 16:28

Witam

Dziękuję za informację.

Pozdrawiam
Greg
Visitor
 


Re: First Steps in English - poziom

Postautor: ChokeSlam » 25 kwie 2022, 13:18

Bardzo fajna sprawa w moim przekonaniu. To jest naprawdę wspaniała sprawa w mojej opinii. Takie rzeczy to ja uwielbiam.
_____________________________________________
Prace licencjackie we Wrocławiu
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: First Steps in English - poziom

Postautor: augustusX » 13 maja 2022, 1:55

Thanks for the info!!
augustusX
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2022, 1:38

Re: First Steps in English - poziom

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 11:23

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości