Bardzo prosze o przetlumaczenie tego listu!!

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Bardzo prosze o przetlumaczenie tego listu!!

Postautor: Visitor » 23 sty 2006, 18:14

Mam wielka prosbe.Bardzo zalezy mi na przetlumaczeniu tego listu z j.polskiego na j.angielski.Zostal zerwany kontakt i byc moze dzieki temu tlumaczeniu zostanie on przywrocony.Zalezy mi na czasie.Prosze o pomoc.
Visitor
 


Re: Bardzo prosze o przetlumaczenie tego listu!!

Postautor: Visitor » 23 sty 2006, 18:26

jakiego listu???
Visitor
 

Re: Bardzo prosze o przetlumaczenie tego listu!!

Postautor: Visitor » 23 sty 2006, 19:36

Sorki,ale jestem tu pierwszy raz i nie zdazylam napisac i uciekl mi tekst.teraz mam nadzieje uda mi sie napisac ten list:)
Czesc Basze!
Od pewnego czasu zostal urwany kontakt miedzy nami,przestales do mnie pisac smsy.Dlaczego?Czy cos sie stalo?A moze ktos zrobil mi kawal i wyslal do Ciebie glupiego smsa,albo pisal w moim imieniu jakies bzdury?Juz rozne mysli przychodza mi do glowy.Trudno mi uwierzyc,ze tak bez powodu urwales nasz kontakt(ostatnie smsy od Ciebie byly mile)Zalezy mi na kontakcie z Toba.Mam znajomych,ale..zawsze pojawia sie jakies ale..Ciebie widzialam tylko dwa razy,a wydaje mi sie ze znamy sie od dawna i dobrze i ze jestes moja bratnia dusza.Najgorsze jest to,ze jestes tak daleko i nie moge z Toba rozmawiac,ani usmiechac sie do Ciebie.Niedlugo(od 13.02 do 26.02)bede miala ferie zimowe,czyli wolne dni.Tak po cichu liczylam,ze moze jakims cudem spotkamy sie,po pol roku nie widzenia.Moglibysmy pojechac razem w gory posmigac na nartach,desce.Jesli nie chcesz juz ze mna utrzymywac kontaktu to napisz chociaz dlaczego,dobrze?Lepiej wiedziec,niz sie domyslac.Czekam na odpowiedz.Mam nowy numer telefonu:+48512095225 Pozdrawiam.Kasia
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości