tzn mysle tylko o tym zeby powiedziec cos dobrze i w koncu chyba mowie z bledami.


a jak będziesz nawet coś źle mówić to ode tego są inni, ż
eby Cie poprawiać 
onequinn94 pisze:Ja stosuje się już chyba do wszystkich waszych metod, oglądam tv po angielsku słucham muzyki i duż o czytam, ale mimo wszystko kiedy mam zacząć luźną prostą rozmowę pojawia się bariera której nie mogę przeskoczyć
.onequinn94 pisze:Nie uważ am, by gramatyka w wymowie była nieważ na. Otóż nie chcę rozmawiać z kimś w stylu "kali być" "kali chcieć" bo to zniechęca rozmówcę do konwersacji
leszekdudek pisze:mnóstwo osób ma tego typu blokada, ja znam tylko 1 rozwiązanie, które w moim przypadku zadziałało:
wyjechać do anglii i pracować tylko z angolami, po miesiącu nie będziesz miał blokady
pelno tego w Sieci 


z obcymi gadam jak zły, próbuj, nie ma się co bać.





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości