MATURA 2004 - kto to wymyślił ;(

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

Re: MATURA 2004 - kto to wymyślił ;(

Postautor: Ilcia » 13 maja 2004, 18:37

Witajcie, mam takie małe pytanko do tegorocznych maturzystów, którzy jako drugi przedmiot pisemny zdawali jęz. angielski... Czy Wam (ale tylko tym z ogólnych klas, z 3 godzinami ang. tygodniowo) również… matura sprawiła taki zawód? Dodam jeszcze, ż…e pisałam maturę mazowiecką... Nie to, ż…ebym była niedouczona, czy coś w tym stylu;) Po prostu dam sobie rękę obciąć, ż…e poprzednie roczniki miały łatwiejszą ;( Sądzę, ż…e przy takim poziomie ledwie wyciągnę się na dwóję... Cholera jasna, no..... Jak pech to pech:( Ale moż…e po prostu jestem zbyt przewraż…liwiona?! Proszę napiszcie, jak Wy to widzicie!
Ilcia
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2005, 23:00


Re: MATURA 2004 - kto to wymyślił ;(

Postautor: Ilcia » 19 maja 2004, 22:09

cale szczescie ta matura jest juz za mna. dostalam 3 i czuje sie naprawde dowartosciowana;) moze dla kogos, kto chodzil do klasy z rozszerzonym angielskim to zaden wyczyn, ale ja jestem po prostu szczesliwa i mowcie sobie co chcecie ;) pozdrawiam
Ilcia
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2005, 23:00

Re: MATURA 2004 - kto to wymyślił ;(

Postautor: Mafi » 22 maja 2004, 9:03

Hej:) sorry...ale nie rozumiemZzdawałm w tym roku mature z angola pisemnie i tez jestem zawiedziona,ale odwrotnie- jest mi wstyd za taka mature,poziom był poprostu PODSTAWOWY!nie jestem w rozszerzonej angielskiej,brakło mi pół punktu do 6 i głupio by mi było pokazac sie po takiej maturze z gorsza ocena niz 5 na studiach anglistycznych.Mowie to o maturze śląskiej,bo nie wiem jaka wy pisaliscie,jednak spojrzcie na mature sprzed ...3 czy 4 lat i ocencie czy tegoroczna była tak naprawde trudna.Chcisałabym zobzcyc matury z innych wojewodztw,czy sa one gdzies dostepne? pozdrawiam
Mafi
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości