Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: Visitor » 07 sie 2006, 14:59

Hej,

gdzie moż…na studiować magisterkę u zupełniającą z anglistyki w prywatnych uczelniach?
Visitor
 


Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: xeo » 07 sie 2006, 16:04

Jaki rejon Polski Cię interesuje ?
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: xeo » 07 sie 2006, 17:59

http://www.buwiwm.edu.pl/uzn/wykaz-pl.htm

jak wejdziesz nacisnij ctrl+f, wpisz "filologia angielska" i naciskaj ENTER wtedy szybko dotrzesz do szukanej informacji :)
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 07 sie 2006, 19:51

Skonczylam Akademie Polonijna w Czestochowie czysta anglistyke studia uzupelniajace mgr,,, polecam strone int. www.ap.edu.pl
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: zeusek26 » 07 sie 2006, 20:48

hej, jestem już… jedną nogą na WSL w Częstochowie. Chciałem na UW jednak rekrutacja jest już… zakończona. Co do Twojego pytania. Pracodawcy zwracają uwagę co kończysz, jednak wiedza ma większe znaczenie. Ja np. szkończyłem szkółkę w małym miasteczku a wygrałem rekrutację do pracy ze studentką UW też… po anglistyce. Pzdr/
zeusek26
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2005, 0:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 07 sie 2006, 21:06

bez urazy, ale ten kto cie zatrudnia musi byc idiota !!!!
albo masz niezle znajomosci, po wtore jestes tzw. gatunkowa plec meska, a moze ta studentka UW to nie jest na dziennych i jest studentka jeszcze i dlatego przegrala, osobiscie zatrudnilabym ja, ze wzgledu na rodzaj uczelni !!!!
Szkoda, ze nie moge nikogo zatrudniac, od razu zrobi;abym porzadek!!!!
tez mam corke, ale po dziennym UMCs i tam gdzie dostala prace doceniono jej uczelnie i jej rozum.... i zatrudniaja najlepszych ...
mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: Visitor » 12 sie 2006, 18:43

Zauważ…yłem, ż…e po raz kolejny obraż…asz osoby na tym forum. Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
Visitor
 

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 13 sie 2006, 18:31

no coz, relanium to chyba tobie potrzebne bedzie, mnie na razie nikt nie ujarzmil!!!!! jestem UNRULY HORSE!!!!! mam nadzieje , ze Nowy Minister Edukacji wykjmie toporek i poscina glowy tym , kt. posiadaja nedzne papierki i zamiast uzupelniac kwalifikacje staja sie dorobkiewiczami ... malo tego pracuja w szkolach, w kt. nie powinni sie znalezc!!!
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 14 sie 2006, 10:21

Mylisz sie mlodziencze!!!! Nie naleze do zadnej partii, mysle tylko o Polskich mlodych ludziach i ich prawidlowym wyksztalceniu, albowiem do do nich swiat nalezyc bedzie i to oni wymodeluja Polske Badz zostawia slad na Swiecie poniewierajac sie za chlebem i lepszym zyciem. Zalezy mi na tym , aby nie chodzili na darmo do szkoly !!!! Pragne takze ujednolicenia wymagan wobec n-li, skoro bylam zmuszona do konczenia drugich studiow magisterskich to dlaczego inni tego nie musza robic , tylko pracuja na jakis fikcyjnych papierkach ??? Minie to kosztowalo utrate rodziny i duzo zdrowia nie mowia o poswiecieniu, a w tym czasie inni " tlukli kase' spoczywajac na mieliznie.. that's all!!! a pozatym milegpo dnia, .... ide szukac koralikow do sznurka kt zastapia mi drzwi do pokoju, jako ze ich nie posiadam...ale mam ksiazki ...
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 14 sie 2006, 19:14

Jestes typowym zoltodzibem z zadartym nosem, Ci po studiach dziennych sa zbyt wysoko wyksztalceni , aby zajmowac sie twoim budzikiem!!!!
od tego sa slowniki, zrob sobie sama takie bzdetne tlumaczonko!!!
Na wielkie szczescie takie kursiki zagranica nie sa uznawane w Polsce !!!!
Mysle, ze czas zlapac siie za nauke i zejsc z Forum!!!
mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 14 sie 2006, 19:31

FLEDGELING dla jasnosci !!! i tym milym akcentem zakomczmy ten dzisiejszy SALON POLITYCZNY przy kawie !!!!
Jak tp drzewniej ktos powiedzial do Zaków:
UCZ SIE I PRACUJ , A DOJDZIESZ DO CELU JAK DOSZEDL MICKIEWICZ ( DOSZLO ICH WIELU ...
mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 15 sie 2006, 8:56

O przepraszam baedzo, MINISTER EDUKACJI jest dla mnie najwyzsza instancja w Polsce kimkolwiek niebylby, cenie go za amnestie, w przeciwienstwie do innych, gdyz dla szanse mlodym ludziom chociazby na podjecie pracy lub szkol pomaturalnych i nie pozwolil na ich wegetacje 'POD KRZAKIEM' czekajac na nowa mature za rok!!! I nie mozna kokos pub;icznie wyzywax od FASZUSTOW, tj NAJWYZSZY URZEDNIK PANSTWOWY RESORTU EDUKACJI, jest mlody i moze czegos sie nauczy od INNYch. Uwazam, ze Powinnien radzic sie PROFESOROW POLSKICH, najwyzszego autorytetu w kraju.....
mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 15 sie 2006, 13:24

pisze nie zastanawiajac sie, to sa moje mysli kt. przelewam na papier.... taka juz jestem....

co do uczelni i maturzystow uwazam, ze na uniwersytety dostaja sie z najwyzsza punktacja, a poza tym osobiscie jestem za utrzymaniem selekcji maturzystow w/g wlasnych kryteriow uczelni typu Jagiellonka itd. Ci co decyduja sie na uczelnie prywatne z gory wiedza, ze tam nie daliby rady i to jest dla nich jakas szansa; Poza tym uczylam maturzystow do satrej matury wewnetrznej , kt. byla w mojej szkole dosyc surowo przeprowadzona tj scisle w/g wytycznych z biuletynu i przygotowywalam swoich maturzystow sumiennie caly rok ( a czesc pracy przelozylam na wczesniejsze lata upychajac sytuacje i gramatyke, aby to jakos zrealizowac) i wiem, ze zyczylabym sobie lepszych efekow po egzaminie, chociaz odpytywalam z tematow mowionych i sytuacji, a takze sugerowalam konstrukcje, kt. nalezy sie posluzyc....
I jeszcze jedno, niejeden absolwent z dawniejszych czasow owej nowej matury niezdalby, a zatem nie wymadrzajmy sie niepotrzebnie ....Ci kt. chcieli skorzystali z propozycji, a Cu bardziej ambitni poczekaja na lepsze rezultaty....
pozdrawiam... mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 15 sie 2006, 13:54

Mysle, ze daj pokoj i zakop te dwa nagie miecze !!!!!
To nie ja rozpetalam te wojne tylko ty!!!
Poza tym cenie sobie swiat POlskiej Nauki i nie obserwuje , az tak poczynan Nowego Ministra, a jesli nie szanuje TYCH KT> TWORZYLI I TWORZA POLSKA NAUKE to ubolewam nad tym i bylabym sklonna doradzic Mu , aby sluchal glosu SRECA POLSKi, nie mam na mysli tylko PRPFESOROW , ale takze Doktorow i habilitowanych i nie, gdyz zbyt ciezko na to pracuja i ich zamiarem jest wykszalcic ludzi na dobrych obywateli, kt. sa ich wizytowka.... pozdr.
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: mmargaritka » 15 sie 2006, 14:25

Chyba jestem nie z tego swiata, iz chcialabym, aby moim uczniom bylo lepiej w przyszlosci i byli madrzejsi ode mnie, jednak, aby zywili do mnie szacunek;
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: katarinapol » 15 sie 2006, 14:53

Mmargaritko,
Przykro sie czyta Twoje wypowiedzi. Ja tez skonczylam dwa fakultety - jeden na uczelni panstwowej, a drugi - ku twemu przerazeniu extramural studies na Wsl w Czestochowie. Wszystkim, ktorzy CHCA sie uczyć goraco polecam te uczelnie. Kiedy rozpoczelam tam studia bylam kilka lat po zdanym CAE i wcale mi nie bylo latwo. Dziwie sie, ze dopuscilas do sytuacji, gdzie jak piszesz przez drugie studia stracilas rodzine. Choć bardzo lubie sie uczyć, nigdy bym na to nie pozwolila. Twoje autorytety mnie smiesza, zwlaszcza nowy minister edukacji. Od dwoch lat mieszkam za granica i ciesze sie, ze z nowa wladza nie mam nic wspolnego. Tylko wstyd nam przynosza. Jak i ty zreszta! Pozdrawiam wszytkich milosnikow jezyka angielskiego z Chorwacji.
katarinapol
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2006, 23:00

Re: Gdzie prywatnie studiować magisterka uzupełniającą z anglist

Postautor: merrra » 14 lut 2008, 18:24

polecma uzupełniające studia magisterskie na UŁ (język angieski i zastosowania komputerowe); zjazdy raz w semestrze przez dwa tygodnie, brak egzaminów,; miło przyjemnie i bezstresowo.
merrra
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2008, 19:12



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości