nauka w Stanach

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Re: nauka w Stanach

Postautor: world experience » 23 paź 2006, 12:17

WORLD EXPERIENCE
Teenage Student Exchange Program


Gdzie się nauczyłeś więcej o ż…yciu...
w szkole czy poprzez doświadczenie?
Kiedy się uczymy robiąc coś - nigdy nie zapominamy.
Otwórz swoje oczy na świat!
Wyjdź ze swojego ogródka, do ludzi z całego świata!

Dlaczego World Experience?
- podróż…owanie po świecie
- poznawanie kultury innych krajów
- osiągnięcie płynności mówienia w obcym języku
- zawieranie wielu znajomości za granicą

Od 1977 roku, fundacja World Experience realizuje i sponsoruje bezpieczny i odnoszący ogromne sukcesy, międzynarodowy program wymiany uczniów, którzy mają dobre oceny oraz mieszczą się w przedziale wiekowym od 15-18.5 lat.

Program World Experience oferuje roczne i półroczne wyjazdy zagraniczne do 29 krajów na świecie: Austrii, Brazylii, Chile, Chin, Kolumbii, Kostaryki, Chorwacji, Czech, Ekwadoru, Finlandii, Francji, Gruzji, Niemiec, Izraela, Włoch, Japonii, Mexyku, Mongolii, Holandii, Polski, Peru, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji, Stanów Zjednoczonych, Wenezueli i Jugosławii.

Oczywiście dla wielu Polaków wymarzonym celem zawsze są Stany Zjednoczone.Do tego kraju najcześciej wyjeż…dż…ają uczestnicy programu , aby spędzić tam niezapomniany rok swojego ż…ycia. Ja też… zrealizowałam swoje marzenia i na 10 miesięcy przeniosłam się do kraju, który zawsze chciałam zobaczyć.
Program World Experience zapewnił mi zakwaterowanie u amerykańskiej rodziny, moż…liwość uczęszczania do szkoły oraz kontunuowania moich zainteresowań sportowych w klubie pływackim.

Ponadto fundacja zapewnia każ…demu uczestnikowi:
-ubezpieczenie zdrowotne
-wizę amerykańską
-opiekę miejscowego koordynatora
-spotkania z innymi uczestnikami programu
-wycieczki

Dzięki takiej przygodzie, każ…dy uczestnik rozwija się pod każ…dym względem, poznaje swoje mocne i słabe strony. Wszystkie moje oczekiwania spełniły się. Poznałam bardzo serdecznych ludzi, którzy od pierwszego dnia przyjęli mnie jak w rodzinie. Byli bardzo otwarci. Już… po krótkim czasie pobytu, język angielski przestał być dla mnie językiem obcym i to bez spędzania czasu na lekcjach angielskiego, lecz podczas normalnego ż…ycia codziennego . Był to o wiele przyjemniejszy rodzaj nauki. Moim zdaniem wydatek finansowy był również… opłacalny, biorąc pod uwagę to ile zapłaciłabym w polsce za szkołę językową.

Wszystkim zainteresowanych zachęcam do kontaktu, postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania dotyczące działalności World Experience.
Opróczy rocznych wyjazdów szkolnych, fundacja realizuje programy wakacyjne do Meksyku, Francji, Grecji i Turcji.

Koszt pobytu w Stanach Zjednoczonych :
- rok: 4410$
- pół roku : 3860$
Chętnym na wyjazd do innego kraju niż… USA przygotuję indywidualną ofertę.


Olga Załuska
e-mail: we.usa@op.pl.
gg: 5858261
world experience
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2006, 23:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości