Problem ze sformuowaniem tematu. XEO pomocy:(

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Problem ze sformuowaniem tematu. XEO pomocy:(

Postautor: Loara088 » 21 lut 2008, 0:43

Ja też… mam małe pytanie w związku z licencjatem.
A mianowicie mam problem ze skleceniem mojego tematu:/co prawda mam zarys ogólny ale jakoś nie mogę tego zebrać w całość:/ a mianowicie na pewno jest tu element "developing reading & speaking skills" wygląda to tak,ż…e uczniowie najpierw pracują nad tekstem ( tasks for general, specific and detailed understanding) a jako follow-up maja discussion albo jakieś speaking activity. Wszystkie teksty wiąż…ą się z tym co dla młodzież…y moż…e być sztuką- wybrałam muzykę hip hop, gaffiti i reklamę. I jak z tego zrobić temat...? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc... :bezradny:
Loara088
 


Re: Problem ze sformuowaniem tematu. XEO pomocy:(

Postautor: xeo » 21 lut 2008, 13:42

teaching reading & speaking through art-oriented materials
art-oriented materials as a means of enhancing students'/teenagers' motivation in teaching reading and speaking skills
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

xeo

Postautor: Loara088 » 21 lut 2008, 14:36

super:) dziękuję za pomoc:) :przytul:
Loara088
 

Re: Problem ze sformuowaniem tematu. XEO pomocy:(

Postautor: Gość » 25 lut 2008, 19:22

Dziś rozmawiałam z moją promotorką i moj pomysł na pracę ją zachwycił, powiedziała ż…e jest bardzo dobry ale troche inaczej trzeba by było sformułowac ten temat...kazała mi iść w kierunku elementów trzworzących kulturę/ subkulturę... i ż…eby jakieś fachowe słowko odnośnie tego znalazło się w temacie...szukam i nic nie mogę znajść...proszę o podpowiedź.
Przypominam, praca opiera się na advertising, hip hop music(roots of rap) and graffiti
Gość
 

Re: Problem ze sformuowaniem tematu. XEO pomocy:(

Postautor: xeo » 25 lut 2008, 19:46

Wymyśl fachowo po polsku to się przetłumaczy.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości