rok szkolny w szkołach prywatnych

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

rok szkolny w szkołach prywatnych

Postautor: dude13 » 01 kwie 2008, 19:33

Wiadomo, ż…e jak sie uczy w państwowych szkołach to nauczyciele dostaja pensję bez względu na to czy są święta, wakacje, czy ferie. Tak więc i tak maja płacone przez 12 miesięcy w roku.

Jak to natomiast wygląda w szkołach prywatnych? Ile jest takich pełnych miesięcy kiedy się naucza i za które płacą? Przypuszczam, ż…e 8 lub 9, bo pewnie na wakacjach szkoły nie działają, no chyba ż…e mają nauczanie w firmach, to być moż…e wtedy też… moż…na coś zarobić, ale na pewno nie tyle samo co między październikiem, a czerwcem. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Czy ktos wie coś na ten temat?
dude13
 


Re: rok szkolny w szkołach prywatnych

Postautor: pauno » 01 kwie 2008, 21:47

Witam. W wakacje jest o wiele lepiej, bo są kursy 'wakacyjne' - 2 miesięczne, intensywne, szybkie. Ja w wakacje zarabiam najwięcej :D
pauno
 

Re: rok szkolny w szkołach prywatnych

Postautor: dude13 » 01 kwie 2008, 22:29

pauno pisze:Witam. W wakacje jest o wiele lepiej, bo są kursy 'wakacyjne' - 2 miesięczne, intensywne, szybkie. Ja w wakacje zarabiam najwięcej :D


Czy te kursy odbywają sie w szkole,czy to związane jest z wyjazdami?
dude13
 

Re: rok szkolny w szkołach prywatnych

Postautor: NewSpeak.pl » 10 wrz 2008, 11:42

obawiam sie,ze w wielu prywatnych szkolach jezykowych wakacje to czas posuchy... pracowalam poprzednio w szkole, w ktorej na wakacje prace (zwykle nauczanie w firmach) dostawalo tylko kilka ulubionych szefowej osob... reszta musiala sie martwic sama.
W mojej nowej szkole www.newspeak.pl nie ma tego problemu. choc rzeczywiscie chetnych i kursow jest mniej, to pracownicy maja zagwarantowana prace na obozach jezykowych w anglii, gdzie zarobic mozna znacznie wiecej niz w Polsce! ;) moim zdaniem swietne rozwiazanie!
NewSpeak.pl
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości