Edukacja za granicą...

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Re: Edukacja za granicą...

Postautor: Visitor » 16 maja 2007, 21:04

Zainteresowała mnie kwestia edukacji za granicą (UE, USA). Czy ktoś moż…e miał z tym kontakt? Chodzi mi o poziom nauczania, jakie przedmioty a nawet szczegółowe tematy z lekcji na poziomie naszej szkoły średniej
Visitor
 


Re: Edukacja za granicą...

Postautor: xeo » 23 kwie 2008, 22:21

Wszystko zależ…y od tego jaki kraj, jaka szkoła, która klasa, jaki nauczyciel, jaki program, jaki profil klasy itp. itd.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Edukacja za granicą...

Postautor: Kajos » 25 kwie 2008, 8:03

Visitor pisze:Zainteresowała mnie kwestia edukacji za granicą (UE, USA). Czy ktoś moż…e miał z tym kontakt? Chodzi mi o poziom nauczania, jakie przedmioty a nawet szczegółowe tematy z lekcji na poziomie naszej szkoły średniej
mabal pisze:Jakiego organizatora kursów angielskiego w Anglii polecacie?
Wpisz w Google LEXIS - znajdziesz tam wiele obozów, kolonii i kursów językowych w wielu krajach świata. Byłem z nimi w USA - było OK. Proponuję wybrać ten kierunek, bo ceny są porównywalne z pobytem w Anglii ze względu na niski kurs $. Zresztą sam wybierz ...
Kajos
 

Re: Edukacja za granicą...

Postautor: Kamilla36 » 02 paź 2020, 20:16

Moim zdaniem nie warto wyjeżdżać za granicę by się edukować skoro w Polsce też można zdobyć naprawdę dobre wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Na stronie: https://edunet-poland.pl/praktyczna-nau ... va-polska/ jest oferta, która jest tego dowodem.
Kamilla36
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:42

Re: Edukacja za granicą...

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 15:17

mojej kuzynki dziecko pojechalo za granice, edukacja jest tam spoko - wg mnie warto probowac :)


_____________________
https://www.chrzaszcz.com.pl/jak-sie-rozwijac/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Edukacja za granicą...

Postautor: marianpower » 25 sty 2022, 11:17

mojej kuzynki dziecko pojechalo za granice, edukacja jest tam spoko - wg mnie warto probowac :)
Wyjazd to bardzo dobry pomysł - styczność z językiem non stop, czy chcemy czy nie słuchamy go cały czas niestety jest to bardzo kosztowne i mało kogo stać na taką naukę. Dla osób które chcą się nauczyć lub zacząć naukę a dopiero później pojechać polecam naukę przez Skype https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ zajęcia są prowadzone w 100% po angielsku więc jak czegoś nie umiemy powiedzieć to trzeba wytłumaczyć innymi słowami które znamy dzięki czemu zaczynamy myśleć po angielsku! Zajęcia takie są prowadzone przez wysokiej klasy native spikererów oraz istnieje możliwość odbycia pierwszej lekcji próbnej całkowicie za darmo. Warto to sprawdzić i przetestować czy to dla nas.
marianpower
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 0:15

Re: Edukacja za granicą...

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 20:40

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości