Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: Illika » 29 cze 2008, 18:40

Tak jak w temacie :P
Czy ktoś z Was miał okazję wziąć w niej udział? Jakie macie wraż…enia?
Z czego się przygotowywaliście? I... czy jest na sali laureat?

Ja spróbowałam w poprzednim roku szkolnym (II klasa) i szczerze mówiąc - byłam zaskoczona poziomem... Dość wysoki. Zabrakło mi 4 punktów do finału, ale pisałam go z grypą :(
Illika
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:22


Re: Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: Gość » 30 cze 2008, 20:42

słyszałam o tym konkursie, jest profesjonalnie przygotowywany z pewnym pietyzmem i przez WIELKIE GŁOWY- ubolewam, ż…e w mazowieckim już… takich nie ma, a w moim mieście-R- drzewniej bywały 'porządne' konkursy za czasów odpowiedniego doradcy metodycznego- przywróćcie nam porządnych doradców, kt. wyłonią talenta!!!! PRZEDKA

Ps. kiedyś wpadł mi w ręce egzemplarz 1 etapu- i tam było słowotwórstwo, strona bierna, następsztwo czasów itp. coś na wzór Olimpiady opracowywanej przez Henryka Krzyż…anowskiego- więcej dodawać nie muszę

PS.2. CHEER UP!!!! muszisz być w tym dobra, nie zostawiaj angielskiego z tego powodu, pokaz w następnym roku, ż…e stać cie na więcej!!!!a moż…e warto póść na szersze wody w szkole średniej- te kilka punktów to naprawdę nic nie znaczy!!!! :uscisk: :uscisk: :uscisk:
Gość
 

Re: Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: Illika » 01 lip 2008, 0:11

Jakby chciał ktoś sobie spojrzeć... http://kuratorium.krakow.pl/index.php?ac=111&id=2131 - tegoroczne zadania.
Illika
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:22

Re: Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: Gość » 01 lip 2008, 7:45

spojrzałam sobie- poziom jest wysoki :spoko:
Gość
 

Re: Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: gosć » 02 lip 2008, 13:30

No ja go pisałam w kalsie II znaczy sie w tym roku szkolnyum, dostałam siedo czesci rejonowej:)
gosć
 

Re: Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: Illika » 02 lip 2008, 14:14

Hmmm... to tak jak ja :D I jak poszło?
Illika
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:22



Re: Małopolski Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 10:42

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości