Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: ikabana » 29 lis 2008, 11:29

Witam!
Moja mama niedawno stwierdziła, ż…e popełniła największy błąd w jej ż…yciu nie ucząc się angielskiego. Mając 40 lat postanowiła to zmienić, ale niestety nie ma moż…liwości skorzystania ze szkoły językowej/korepetycji. W związku z tym poszukuję dla niej jakiegoś odpowiedniego programu komputerowego. Sama korzystam z super memo, ale dla osoby, która nigdy nie miała kontaktu z tym językiem, program moż…e wydać się niezrozumiały.
Jeż…eli ktoś ma jakieś pomysły, to będę wdzięczna za radę!
Pozdrawiam serdecznie!
ikabana
 


Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: bejotka » 30 lis 2008, 13:34

Ja mogę poradzić, by mama skorzystała z kursów ESKK. Kursy korespondencyjne są przeznaczone głównie dla ludzi dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka a, z róż…nych powodów, nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych.

Dobrze się składa, ż…e Ty korzystasz z SuperMemo. Naucz Mamę tworzyć bazę SM na podstawie materiałów z jej kursu.

Po przerobieniu kursu ESKK dla początkujących Mama będzie mogła kontynuować naukę z kursu dla średnio-zaawansowanych lub wybrać "SuperMemo Angielski? No problem!".

Rozpoczęcie nauki z ESKK wiąż…e się z koniecznością zakupu 20 przesyłek miesięcznych, co oznacza spory koszt. Dlatego warto na początek skorzystać z, wydanego przez Langenscheidt Polska, podręcznika z płytami CD "angielski - to rozumiem". Moż…na go zamówić na stronie Wydawnictwa Langenscheidt Polska (www.langenscheidt.pl).
Ostatnio zmieniony 02 gru 2008, 6:06 przez bejotka, łącznie zmieniany 1 raz.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: Gość » 01 gru 2008, 0:34

http://h71.gourl.org
obraz zawiera pliki mp3 do kursu, wystarczy je wypakować z obrazu
Gość
 

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: bejotka » 03 gru 2008, 8:41

Anonymous pisze:http://h71.gourl.org
obraz zawiera pliki mp3 do kursu, wystarczy je wypakować z obrazu


Przeczytaj ze zrozumieniem post, który zapoczątkował ten wątek!

Dla kogoś, kto w wieku dojrzałym zaczyna naukę angielskiego, kradzione pliki mp3 nie nadają się do niczego.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2008, 6:21 przez bejotka, łącznie zmieniany 1 raz.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: Gość » 03 gru 2008, 20:05

ty naciągasz ludzi na zakup dupereli, a ja szanuje ich pieniądze
Gość
 


Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: bejotka » 04 gru 2008, 11:11

Anonymous pisze:ty naciągasz ludzi na zakup dupereli, a ja szanuje ich pieniądze


Masz trochę dziwne pojęcie szacunku dla ludzkich pieniędzy. Usiłujesz sprzedać kradzione materiały, komuś, kto prosi o coś zupełnie innego, kosztem autora proponowanych przez Ciebie materiałów.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: Gość » 04 gru 2008, 15:11

Ja nic nie sprzedaje, to jest do ściągnięcia za darmo, nie wszyscy mają kasę na naukę języka, a zresztą daj sobie spokój, wszyscy wiedzą, ż…e jesteś przedstawicielem handlowym wybranych marek i nabijasz im klientów, pisząc bzdury po forach internetowych
Gość
 

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: bejotka » 06 gru 2008, 5:15

Anonymous pisze:Ja nic nie sprzedaje, to jest do ściągnięcia za darmo, nie wszyscy mają kasę na naukę języka, a zresztą daj sobie spokój, wszyscy wiedzą, ż…e jesteś przedstawicielem handlowym wybranych marek i nabijasz im klientów, pisząc bzdury po forach internetowych


Słowo "sprzedajesz" uż…yłem przenośnie. Chodziło mi o to, ze reklamujesz przede wszystkim kradzione materiały.

Wiem, ż…e nie wszyscy "mają kasę" na naukę języka. Ale, niestety, nauka jezyka wymaga pracy, cierpliwości i pieniędzy. Dlatego w swoich postach polecam przede wszystkim tanie programy. Często podaję nazwy kilku programów i kilku podręczników o róż…nych cenach pozostawiając uż…ytkownikowi wybór również… wg kryterium ceny. Jeśli tylko dowiem się o programie językowym dołączonym do magazynu komputerowego lub innego czasopisma informuje o tym na kilku forach, To jest o wiele korzystniejsze od podawania adresu bezpłatnuch (czytaj kradzionych) plików w internecie.

Co do tego, ż…e jestem "przedstawicielem handlowym wybranych marek", mogę napisać tylko, ż…e jest to oszczerstwo. Zresztą nie warto korespondować z kimś, kto boi się zarejestrować na forum i woli pisać jako anonimowy anonim.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: Gość » 06 gru 2008, 12:59

Cały czas przewija się przez twoją wypowiedź biznes i piractwo. Nie potrafisz dostrzec waż…niejszych wartości. Spójrz na
http://www.englishtips.org/
jest tam ponad 100 000 uż…ytkowników, którzy potrafią szerzej spojrzeć na sprawę.
Gość
 

Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: bejotka » 10 gru 2008, 5:58

W sieci moż…na znaleźć wiele bardzo dobrych stron edukacyjnych, które zachęcą do nauki angielskiego i pozwala opanować jej początki.

Takimi stronami są np:
http://www.bbc.co.uk/polish/everydayenglish/index.shtml - Strona, na której znajduje się kilkadziesiąt archiwalnych prostych kursów prowadzonych przez nieistniejącą już… Polską Sekcję Radia BBC.

http://www.slowka.pl/ - Strona prowadzona przez Wydawnictwo Edgard, doskonała do wspomagania nauki słówek.

http://www.naukotyk.pl - Strona wspomagająca naukę 1111 najważ…niejszych słówek w ujeciu tematycznym. Zawiera bardzo skuteczny algorytm zapamiętywania.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Angielski dla początkującego rodzica? Program?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 7:15

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości