więc moż
e wreszcie się dowiem cóż
to za akcent, który w kreskówce się pojawia. Filmik znajduje się pod adresem: http://www.fat-pie.com/ptikobj.htmz góry wielkie dzięki!
więc moż
e wreszcie się dowiem cóż
to za akcent, który w kreskówce się pojawia. Filmik znajduje się pod adresem: http://www.fat-pie.com/ptikobj.htm
ciekawa byłam czy jest to sposób mówienia moż
e charakterystyczny dla jakiegoś konkretnego miasta/regionu, wschód, północ czy południe etc.
bo nie każ
dy British brzmi w ten sposób... a właśnie ten słyszany w groteskowej historii jest mi wielce miły 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości