matura rozszerzona 2009

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

matura rozszerzona 2009

Postautor: xxxxxxxxxL » 03 paź 2008, 12:56

Hej:) Czy ktoś mógłby mi doradzić?? Chciałabym zdać maturę pisemną na poziomie rozszerzonym ale nie jestem pewna czy dam radę.. W szkole mamy bardzo niski poziom i kiepskiego nauczyciela... Ukończyłam już… kurs na upperze.. Czy jestem wstanie sama się przygotować?? Jakie ksiaż…ki polecacie??
xxxxxxxxxL
 


Re: matura rozszerzona 2009

Postautor: gosc » 07 paź 2008, 11:01

polecam zestawy testów do matury, oraz prawdziwe arkusze maturalne dostępne na stronach www CKE. rozwiązując testy z kluczem będziesz rozumiała "ich" tok myślenia i pułapki językowe. całkiem fajny jest zestaw testów z oxfordu, czerwona okładka. oprócz tego jak najwięcej ćwiczeń z use of english, polecam "trening maturzysty" wydawnictwa Greg
gosc
 

Re: matura rozszerzona 2009

Postautor: xeo » 07 paź 2008, 12:04

Maturę z poprzednich lat masz tutaj:
http://www.angielski.edu.pl/matura/

Z książ…ek warto zaopatrzyć się w repetytoria maturalne.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: matura rozszerzona 2009

Postautor: Gość » 31 paź 2008, 0:07

xxxxxxxxxL pisze:Hej:) Czy ktoś mógłby mi doradzić?? Chciałabym zdać maturę pisemną na poziomie rozszerzonym ale nie jestem pewna czy dam radę.. W szkole mamy bardzo niski poziom i kiepskiego nauczyciela... Ukończyłam już… kurs na upperze.. Czy jestem wstanie sama się przygotować?? Jakie ksiaż…ki polecacie??


DASZ RADĘ . UPPER TO BARDZO DOBRY POZIOM, OBYŚ UMIAŁA MÓWIĆ.
Gość
 

Re: matura rozszerzona 2009

Postautor: trrt » 13 lis 2008, 17:02

hej,to ja mam tak samo, i zamierzam zdawac mature rozszerzoną,ale z moją nauczycielką,która sama popełnia błędy na lekcjach i nie umie tlumaczyc to napewno zdam :stres:
trrt
 

re

Postautor: barbsinlon » 08 lut 2009, 20:55

Witam Was. A jak Wam poszlo na probnych egzaminach? Jesli myslicie ze poszly Wam lepiej lub gorzej niz powinny, mysle ze powinniscie zrobic sobie testy probne jeszcze raz i uczciwie je ocenic.
Ja przygotowuje do matury z ang, zarowno tej podstawowej, jak i rozszerzonej. Jest duza roznica poziomow pomiedzy tymi egzaminami. Ogromna roznica slownictwa (trudny test slowotworstwa), wymaganej znajomosci gramatyki, umiejetnosci swobodnego wypowiadania sie.
Jesli Was na to stac, pomyslcie o prywatnych lekcjach przygotowujacych do tego waznego egzaminu. Jesli uda Wam sie znalezc dobrego korepetytora, to bedzie dobra inwestycja.
Zycze powodzenia.
barbsinlon
 

Re: matura rozszerzona 2009

Postautor: olllllllllllllleeeeeeeeee » 12 lut 2009, 21:38

WWW.englishtips.org tam znajdziesz naprawde zadowalajoca ilosc ksiazek maturalnych,wystarczy sie tam zalogowac. ja osobiscie przygotowuje sie do maturki i nie wiem co poczalbym bez tej stronki.
olllllllllllllleeeeeeeeee
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości