PoMoCy :(

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: PoMoCy :(

Postautor: Visitor » 02 paź 2004, 11:10

hej czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć tekst który poniż…ej za chwilke umieszcze..ja juz tyle razy próbowałam go napisac po angielsku ale i tak mi niec nie wychodziło a oto on:

Perfekcyjny Przyjaciel
Mam wielu przyjaciół, ale zaden z nich nie jest idealny. Uważ…am ze prawdziwy przyjaciel powinnien być: uczuciowy, towarzyski , solidny i wesoły. Napewno nie bede zwracała uwagi na jego wygląg czy też… stan materialny. Moi terazniejsi koladzy i kolezanki sa fajni ale mają swoje wady.Oczywiście ja też… je mam. Z moim przyjacielam chcaiałbym zawsze szczerze porozmawiać zwierzyć mu sie i mieć pewnośc ze zachowa to w tajemnicy przed całym swiatem.Nie chciałabym zeby był niesmieły ,cichy i powazny. Do tej pory najblizszym mi przyjacielem jej moja mama. Rozmawiam z nia zawsze prawie o wszystkim , ona mi doradza , pomaga w trudnych chwilach.
Visitor
 


Re: PoMoCy :(

Postautor: Visitor » 03 paź 2004, 13:03

jeJku dziękuje Ci bardzo bardzo :* jak bede mogła kiedyś to ci siem odwdzecze ale nie wiem cyz to bedzie moż…liwe jeszcze raz WIELKIE DZIEKUJE!!!!
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości