Kurs online

Wszystko o egzaminie CAE - Certificate in Advanced English

Kurs online

Postautor: Robxxx » 29 mar 2009, 6:04

Witam, zabardzo nie wiedziałem gdzie założ…yc topic, więc zakładam tutaj.
Już… od dluż…szego czasu szukam kursów online które przygotuja mnie do zdobycia certyfikatu CEA. Jednak pomimo spędzenia sporej ilości czasu na googlach nie znalazłem takowego.
Więc kieruje pytanie tutaj, czy ktoś się już… z czyms takim spotkał? Jeśli nie - to w jaki sposób się najepiej samemu w domu przygotować do egzaminu? W internecie natknołem się na informacje ż…e prorgam Profesor Henry dobrze przygotowuje do egzaminu. Chciałbym się was spytać czy to wystarczy? Cz moż…e lepiej zaopatrzyć się jeszcze w jakieś ksiązki.

Dodam tylko niedawno zdałem nową mature z angielskiego na poziomie podstawowym(70%+). Dlatego też… chciałbym się was spytać czy nie za wysoko mierze z tym certyfikatem CAE, moż…e lepiej FCE?

Pozdrawiam
Robert
Robxxx
 


Re: Kurs online

Postautor: lajt » 20 maja 2009, 0:14

no 70 z podstawy to chyba jeszcze sporo do zrobienia
sam też… się uczę (tegoroczny maturzysta rozszerzony - wynik szacuję na około 80 proc.) i nie celuję w cae szybciej niż… za dwa lata
ja słucham podcastów bbc codziennie, henry słownictwo, plus trochę gramatyki
z kursem online się nie spotkałem
lajt
 


Re: Kurs online

Postautor: KevinNash » 02 mar 2020, 13:20

Dobry kurs online na pewno może się przydać! Wam też takie rzeczy polecam!
_____________________________________
Prace inżynierskie - informatyka
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44

Re: Kurs online

Postautor: Kitana » 06 mar 2020, 13:00

Dobry kurs online na pewno może się bardzo przydać! Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Kocham dobre kursy online!
______________________________
Prace magisterskie i licencjackie - blog
Awatar użytkownika
Kitana
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 13 lut 2019, 15:03

Re: Kurs online

Postautor: ChokeSlam » 27 kwie 2020, 10:25

Bardzo fajna idea! Dobry kurs online na pewno się przyda! Zwłascza w tych ciężkich czasach!
_________________________________-
Pisanie prac magisterskich - fizjoterapia
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Kurs online

Postautor: ScottPutski » 24 sie 2020, 11:11

Ja też lubię kursy online. One są naprawdę bardzo dobre. Uwielbiam z nich regularnie korzystać!
________________________________
Praca magisterska z psychologii o mrocznej triadzie
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: Kurs online

Postautor: JimKredo » 16 mar 2021, 14:03

Dobre kursy online na pewno się przydadzą! To jest bardzo fajna sprawa moim zdaniem!!!
_____________________________________
Tematy magisterskich prac - Logistyka
Awatar użytkownika
JimKredo
junior fellow
 
Posty: 165
Rejestracja: 30 paź 2020, 10:25

Re: Kurs online

Postautor: eska1 » 10 kwie 2021, 22:10

Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego to kursy online są dobrym rozwiązaniem. Ten z którego ja korzystam znalazłam dzięki takiej lekcji na https://youtu.be/8WN_LKh-TwI o czasie Past Simple. Do tej pory nie spotkałam się z tak prostym przekazywaniem wiedzy. Genialny jest ten lektor. Zapewniam, że nawet jak ktoś do tej pory miał problem z głośnym mówieniem, układaniem zdań to po tym kursie to się zmieni. Sama jestem zaskoczona ile już umiem.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08


Re: Kurs online

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 6:18

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości