Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: SG! » 25 wrz 2009, 23:38

Witam !
Zastanawiam się nad jakimś kursem przygotowującym do egzmainu lub nie. Zaczynam studia na kierunku pielęgniarstwo i myślę o pracy za granicą. Jaki kurs/egzamin/certyfikat byłby dla mnie najlepszy.Chodzi mi o j. angielski ,a mój poziom to średniozaawansowany.Oprócz tego jakie certyfikaty są waż…ne dla pracodawców polskich i zagranicznych? Z góry dziękuję za odpwoeidź i pozdrawiam!
SG!
 


kurs

Postautor: annooolo » 25 lut 2010, 21:44

jeż…eli chodzi o kurs to niedawno znalazłam na forum strone http://www.effortlessenglish.pl zapisałam się na kurs za free i okazał się naprawdę spoko. jeśli zależ…y ci by rozmawiać po angielsku na luzie jak ja to mówie. to moze ci się przydać :hura: teraz bede kupować lekcje mp3 ale zbieram jeszcze kaseee:)

jestem blondiii
annooolo
 

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: dzienzadniem » 16 lip 2010, 16:05

Jak chce się nauczyć w miarę dobrze angielskiego, to najlepiej wybrać się do jakiejś dobrej szkoły językowej. W takich dobrych, renomowanych placówkach moż…na się naprawdę sporo nauczyć. Z tego co wiem, to bardzo ciekawy program ma Axon - szkoła posiada kilka placówek w roż…nych miastach, na pewno maja miejscówkę w Krakowie, poza tym słyszałam o Olkuszu, Wieliczce, Katowicach, Bielsku Białej.
dzienzadniem
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2010, 15:50

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: Namjar » 08 wrz 2010, 19:49

Dzienzadniem a byłaś na kursie u nich? Bo też… słyszałem o Axonie duż…o dobrego, ale od osób, które też… to słyszały :). Wiem, gdzie mają placówki, trochę o ich programie wiem, ale chciałbym poznać opinie kogoś kto kurs taki odbył u nich.
Namjar
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2010, 19:42

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: savant » 02 paź 2010, 17:12

Ja polecam kursy do BEC np. BEC VANTAGE jest +/- na poziomie FCE, a tematyka jest biznesowa. Przydaje się w pracy i na pewno wyróż…ni człowieka spośród masy osób, które mają FCE. Warto w taki kurs zainwestować.
savant
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Najlepszy kurs to najtańszy kurs

Postautor: julia 20005 » 12 gru 2010, 10:22

Cześć,

Najlepszy kurs to najtańszy - w naszym wypadku na 1 kursie się nie skończy:)

Nie daj się nabrać - ja mam z 30 róż…nych książ…ek do kursów w domu.. i ciągle mało...

a o przygotowaniu do egzaminów to już… nie wspomnę!

Dobra rada:

- naucz się szybko uczyć (tu masz fajny artykuł)
http://angielski-szybko.like.pl

- ściągaj tyle darmowych materiałów ile tylko się da (tu masz kilka za darmo)
http://www.ksiegarnia24.orq.pl

- ucz się ze znajomymi jak to moż…liwe (wymieniajcie się materiałami itd:)

powodzenia!
julia 20005
 

angielski

Postautor: kamil01 » 26 sty 2011, 20:22

Cześć

Po angielski warto zajrzeć tutaj:

http://super-ebook.pl/szukaj.xml?search-clause=angielski&scid=&x=0&y=0

pozdrawiam

Kamil
kamil01
 

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: Boczek952 » 13 kwie 2013, 13:26

Jeż…eli chodzi o naukę to tylko z kursem www.chatterbox.pl . Świetny kurs wielu moich znajomych się na nim uczy a efekty są zdumiewające . Pierwsza godzina kursu za darmo jest to rewolucja na rynku Polecam sprawdzić
Boczek952
 

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: Mikik » 03 lip 2013, 13:17

Moż…e spróbuj na skype?? Np.
Tu
Dobrze uczą no i w domu, a nie każ…dy ma czas na szkoły stacjonarne. Nie ma co, stajemy się społeczeństwem komputerów ;)
Mikik
 

Kurs zykowyję

Postautor: Max 125 » 03 lip 2013, 14:08

Ja jestem mega zadowoly ze szkoły na Ratajach Akces Benefit. Super atmosfera (fajne lektorki) :-), a przede wszystkim mają super metodę tzw. bezpośrednią, która tersojest nowoczesną wersją metody Calana. Szybkie efekty i przede wszystkim duż…o gadania.
Dla zainteresowanych:
http://www.akces-benefit.pl
Max 125
 

Re: Kursy językowe

Postautor: Max 125 » 03 lip 2013, 14:09

Max 125 pisze:Ja jestem mega zadowoly ze szkoły na Ratajach Akces Benefit. Super atmosfera (fajne lektorki) :-), a przede wszystkim mają super metodę tzw. bezpośrednią, która tersojest nowoczesną wersją metody Calana. Szybkie efekty i przede wszystkim duż…o gadania.
Dla zainteresowanych:
http://www.akces-benefit.pl
Max 125
 

Kursy językowe

Postautor: Max 125 » 03 lip 2013, 14:15

Ja jestem mega zadowolony ze szkoły na Ratajach Akces Benefit. Super atmosfera (fajne lektorki) :-), a przede wszystkim mają super metodę tzw. bezpośrednią, która jest nowoczesną wersją metody Calana. Szybkie efekty i przede wszystkim duż…o gadania.
Dla zainteresowanych:
http://www.akces-benefit.pl
Max 125
 

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: sami123 » 16 lip 2013, 15:09

Jeż…eli chcesz nauczyć się komunikować w języku angielskim, to polecam kursy prowadzone metodą bezpośrednią, jeż…eli chcesz zdać jakiś certyfikat - to już… stricte kursy przygotowujące do tego typu egzaminów, gdzie rozwiązuje się testy itp.
sami123
 

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: marcollob » 24 lip 2013, 10:36

Witam

Ja ukończyłem kurs angielskiego w Goworku, cena nie była wygórowana w zamian za to co uzyskałem po ukończeniu, czyli wiedza i dyplom który przydał mi się podczas startu w nowej pracy
marcollob
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2013, 10:31

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: ala135 » 30 sie 2013, 14:00

Na multikurs.pl masz do wyboru: kurs nauki słówek przygotowujący do FCE lub do CAE. Polecam :)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: caroline01 » 14 paź 2014, 8:14

Przed egzaminem polecam kurs typowo egzaminacyjny www.szkola-shamrock.pl. Przez Skype lektor porządnie przygotowuje do egzaminu na certyfikat.
caroline01
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 gru 2013, 12:28

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: somebobi » 23 lip 2015, 19:51

Zastanawiam się nad certyfikatem TOEIC. Czy według was warto go robić, czy jest on dobrze przyjmowany przez potencjalnych pracodawców? Świadomie wybrałam TOEIC, gdyż interesuje mnie praca referentki, więc wydaje mi się, że listening i reading wystarczy, obejdzie się bez speakingu. Co myślicie?
somebobi
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2015, 16:57

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: korfantek » 07 paź 2015, 8:26

Więcej pracy własnej a mniej wiary w te kursy i certyfikaty, które w zetknięciu z żywym angielskim okazują się bezwartościowe. Tyle ode mnie.
Moja szkoła to gimnazjum Korfantego w Katowicach
korfantek
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2015, 8:19

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: Sylweriusz » 26 paź 2015, 22:00

Jakiś punkt wyjścia trzeba mieć. Jeżeli ktoś potrzebuje certyfikatu, żeby poczuć się pewniej ze swoją znajomością języka to może warto, żeby dla swojego własnego komfortu psychicznego zdobył taki dokument. Przy okazji nauki do egzaminu też się można czegoś nauczyć albo chociaż przypomnieć. To prawda, że taki certyfikat niczego nie gwarantuje w tej chwili, ale jeśli komuś ma to pomóc w jego dalszym rozwoju znajomości języka to dlaczego nie miałby się starać o taki certyfikat.
Awatar użytkownika
Sylweriusz
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2015, 20:17

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: AnkaDro » 28 paź 2015, 20:17

wejdź sobie na stronkę needaschool, tam mają bazę szkół i korepetytorów z calej PL, na pewno coś sobie dobierzesz
AnkaDro
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2015, 19:54

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: Gabe M » 02 lis 2015, 16:57

Na https://fiszkoteka.pl/ jest sporo kursów angielskiego (w tym angielski medyczny, co pewnie Cię zainteresuje). Niektóre z nich są nawet za darmo.
Tutaj masz pełną ofertę: https://fiszkoteka.pl/kursy-jezykowe/angielski
Gabe M
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2015, 10:42

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: maniek45u » 03 paź 2016, 10:59

Dziekuje za porady!
maniek45u
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2016, 10:56

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: komalshah » 01 lip 2019, 12:20

Awesome article. this article is really awesome. i like this post. thanks for share it. :)
gift card generator and gift code generator and gift card generator and gift card generator and top video downloader
komalshah
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:58

Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: ScottPutski » 04 lip 2019, 13:30

Najlepiej po prostu wybrać lekcje z prywatnym korepetytorem. To daje najlepsze efekty.
___________________________
http://pracelicencjackiemarketing.warszawa.pl
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21



Re: Jaki kurs językowy wybrać - proszę o pomoc

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 11:20

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości