Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: redman » 07 wrz 2009, 16:32

Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok, bo mnie jeszcze wisi za maj i czerwiec.
redman
 


Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: bronte » 24 wrz 2009, 3:30

Niesttey nie zaplacil, moj chlopak tam pracuje i nie dostal jeszcze za maj i za czerwiec... jednym slowem ..... odradzam pracy w tej skzole ejzykowej
bronte
 

oj nie ...

Postautor: loopy » 26 wrz 2009, 3:27

A nawet jesli zaplaci to i tak nikt rozsadny dla nich nie bedzie pracowac - ostanio widzialam ogloszenie ze poszukuja metodyka - studenta - zenada

szczerze odradzam kontak z ta szkola i to zarowno pracę tam jak i naukę
loopy
 

lol

Postautor: aksat » 22 paź 2009, 4:32

co wy gadacie ?
jak za cos nie zaplacili to do sadu. nie straszcie mnie bo ja od wrzesnia pracuje. na razie placa na biezaco.
aksat
 

to zwiewaj poki mozesz do innej szkoly

Postautor: loopy » 10 lis 2009, 2:41

na poczatku placa, pczekaj do nowego roku ... szukaj roboty gdzie indziej bo przejedziesz sie jak wiele osob...
loopy
 

Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: teacher123 » 01 gru 2009, 6:12

Zmartwiliście mnie tymi postami. Pracuję w tej szkole od niedawna, niestety są poślizgi z wypłatami i trzeba się upominać, ale jak widzę, ż…e ludzie mają poślizgi po 4 miesiące (we wrześniu ktoś pisał, ż…e za maj nie dostał wypłaty), to aż… strach pomyśleć, co będzie dalej. Szkoda, bo dobrze mi się tu pracuje i poza kasą wszystko jest ok.
teacher123
 

wszystko jasne !

Postautor: ON.... » 07 gru 2009, 23:48

wlasnie ! I CO WY NA TO HEHHE

Skład Rady PIK
Kadencja 2006 - 2009

Skład Komisji Rewizyjnej
Kadencja 2006 - 2009
Paweł Felberg
Wydawnictwo Felberg
ON....
 

Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: Gość » 15 wrz 2010, 23:23

podnosze temat- pracuje w tej firmie juz dluzszy i ciagle sa jakies problemy. Nie dosc ze okres rozliczeniowy to 60 dni(!) to i tak trzeba sie ciagle dopominac o swoje. Ostatnio udalo mi sie wyprosic o skrocenie okresu rozliczeniowego do 30 dni, ale co z tego skoro i tak sa poslizgi, trzeba ciagle do kogos dzwonic, domagac sie swojego, a wyplate i tak w koncu dostaje po 2 miesiacach? Bez sensu. W nastepnym miesiacu chyba po prostu nie przypomne o sobie, oni jak zawsze nie zaplaca, a ja na tej podstawie rozwiaze umowe bo to koszmar jakis
Gość
 

Felberg

Postautor: przeszkoda » 25 wrz 2010, 20:35

W zupełności zgadzam się z opiniami na temat pracy w Felbergu. Firma jest baaaardzo niesolidna w terminowym wypłacaniu pieniędzy za pracę. W moim przypadku kierownik metodyczny przyjechał na lekcję chyba tylko po to, ż…eby 'uzupełnić' dziennik o wpisy na czerwono. - Mimo telefonów trudno było z Pani kierownik wymusić jakieś konkretne informacje na temat, czego oczekuje szkoła i słuchacze oraz jakie kody grup powinny być w dzienniku. Po pewnym czasie zorientowałam się, ż…e zadowolenie lektora nie jest przedmiotem rozważ…ań pracodawcy. Testy zaś należ…ało układać tak, aby grupa nie miała problemu z ich zdaniem. Pracuję teraz w zwykłej szkole, przynajmniej wiem czego oczekiwać i wymagać. Pozdrawiam Wszystkich
przeszkoda
 

Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: Gość » 09 paź 2010, 1:15

Odradzam zarówno pracę jak i naukę w tej szkole. Problemy z płatnościami są od zeszłego roku jednak to co dzieje się obecnie przechodzi wszelkie pojęcie. Dyrektorzy regionów nie posiadają ż…adnych informacji na temat terminu wypłacenia zaległych wynagrodzeń. Natomiast pan, poż…al się panie Boż…e, Felberg nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Na dzień dzisiejszy nie ma pewności, ż…e wogóle nosi się z zamiarem zapłacenia lektorom. Ja powoli dojrzewam do rozwiązania sprawy na drodze sądowej. Wszyscy szanujący się lektorzy: unikajcie tego oszusta.
Gość
 

Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: Gość » 21 paź 2010, 4:03

odzyskał ktoś pieniądze od tej szkoły? Ja już… nie wiem, co mam zrobić, zalegają mi z wypłatami kilka miesięcy i się nie zanosi, ż…eby zapłacili. Czy sąd to jedyna droga komunikacji z tą szkołą? moż…e jednak da się inaczej odzyskać kasę?
Gość
 

Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: Gość » 28 paź 2010, 20:46

odpowiadając na poprzedniego posta: udało mi się odzyskać większość należ…ności dopiero po zagroż…eniu poinformowaniem słuchaczy o obecnej sytuacji w szkole oraz wniesieniem sprawy do sądu. Nadal prowadziłam zajecia z kluczowym klientem Felberga i mogłam go uż…yć jako karty przetargowej. Myślę, iż… w innym wypadku mogło być róż…nie.

Rada dla wszystkich lektorów: nie podejmujcie współpracy z tą szkołą. Polityka tej firmy jest prosta: nie płacić 'starym' lektorom, zatrudnić nowych. Zmiana większości kadry po miesiącach wakacyjnych mówi sama za siebie.
Gość
 

Re: Czy Felberg zapłacił już… lektorom za ubiegły rok?

Postautor: prokuratura » 06 lis 2010, 0:16

"(...) there is all the difference in the world between paying and being paid. The act of paying is perhaps the most uncomfortable infliction that the two orchard thieves entailed upon us. But BEING PAID,—what will compare with it? The urbane activity with which a man receives money is really marvellous, considering that we so earnestly believe money to be the root of all earthly ills, and that on no account can a monied man enter heaven. Ah! how cheerfully we consign ourselves to perdition!"
prokuratura
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości