olimpiada gimnazjum 2009/2010

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

olimpiada gimnazjum 2009/2010

Postautor: pavlus007 » 15 lis 2009, 5:02

Witam wszystkich
Jak Wam poszła olimpiada? Ile osób od Was przeszło? Lubelska była WYJĄTKOWO trudna, z mojej szkoły nikt nie przeszedł. Ja miałem ledwo 60%, a każ…dą poprzednią olimpiadę rozwiązałbym na przynajmniej 90%. Jak było u Was? Znacie moż…e adres strony tej olimpiady?
pavlus007
 


Re: olimpiada gimnazjum 2009/2010

Postautor: Gość » 17 lis 2009, 1:05

pavlus007 pisze:Witam wszystkich
Jak Wam poszła olimpiada? Ile osób od Was przeszło? Lubelska była WYJĄTKOWO trudna, z mojej szkoły nikt nie przeszedł. Ja miałem ledwo 60%, a każ…dą poprzednią olimpiadę rozwiązałbym na przynajmniej 90%. Jak było u Was? Znacie moż…e adres strony tej olimpiady?



jakie byly zadania na tym tescie? odpisz jak mozesz na mb9437@gmail.com
Gość
 

Olimpiada xd

Postautor: A^^A » 19 lis 2009, 2:26

No mi jakims cudem udało się przejśc - śląskie
piszcie kto przeszedł i skąd jesteście i jak się w ogóle uczycie do II etapu? :P jest historia , system polityczny Ameryki i Wlk. Bryt. i jeszcze British American English xd ma ktos jakieś pomysły, sugesie? No dalej ludzie dzielcie sie wraż…eniami :D::D:D:D
A^^A
 

Re: olimpiada gimnazjum 2009/2010

Postautor: DeGaulle » 24 lis 2009, 3:32

Mi udało się przejść - 80% :]
Do końca listopada robie sobie jeszcze wakacje, ale potem ostro biorę sie do uczenia :)
I pytanie - jaka lektura obowiązuje na II etap i skąd wziąć zakres materiału? Długo szukałem ale nie potrafiłem znaleźć :<
DeGaulle
 

Re: olimpiada gimnazjum 2009/2010

Postautor: A^^A » 07 gru 2009, 4:56

DeGaulle pisze:Mi udało się przejść - 80% :]
Do końca listopada robie sobie jeszcze wakacje, ale potem ostro biorę sie do uczenia :)
I pytanie - jaka lektura obowiązuje na II etap i skąd wziąć zakres materiału? Długo szukałem ale nie potrafiłem znaleźć :<



Zależ…y z jakiego województwa jeteś. U nas - śląskie na 2 etap nie ma lektury, dopiero na 3 ;)
A^^A
 



Re: olimpiada gimnazjum 2009/2010

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 11:27

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości