CHCĘ  KONKRETÓW

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

CHCĘ  KONKRETÓW

Postautor: zdesperowana » 09 gru 2009, 17:05

Ludziska, czy mógłby mi ktoś pomóc a mianowicie trochę przegapiłam (późny powrót z UK) zapisy na kursy z angielskiego. Szukam teraz jakieś konkretnej szkoły/akademii lub kursów ale nie chcę znowu uczyć się z ENTERPRISEów czy innych bubli. Pracowałam w biurze w jednej z agencji logistycznych i tak naprawdę uczyłam sie od początku (słownictwo itd.) no w sumie gramatyka wiadomo taka sama. Ok. To znacie mój problem coś godnego polecenia w Łodzi? :?
zdesperowana
 


Re: CHCĘ  KONKRETÓW

Postautor: Betty Bee » 09 gru 2009, 17:14

A nie myślałaś moż…e o filologii?
Betty Bee
 

re: betty

Postautor: zdesperowana » 09 gru 2009, 17:26

średni mam czas na studiowanie języka 40 godzin w tyg. a słyszałam opinie ż…e uczenie się języka na studiach zaocznych jest totalnie bezsensu. Jakieś innne rozwiązanie? :prosi:
zdesperowana
 

Re: CHCĘ  KONKRETÓW

Postautor: Betty Bee » 09 gru 2009, 17:31

Trzeba w takim razie znaleźć dobrą szkołę językową :)
Betty Bee
 

jak szkoła to

Postautor: Phil-Filip » 09 gru 2009, 17:33

ja chodzę do British Centre i nie narzekam
Phil-Filip
 

PREMIUM LANGUAGE SOLUTIONS

Postautor: lektorka27 » 10 gru 2009, 4:40

Hej wiem ż…e od niedawna w naszym mieście funkconuje firma u której byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Mają bogatę ofertę jesli chodzi o konkretne zawody i branż…e np: sprzedaż… lub prezentacje. W centrum więc łatwy dojazd, sprawdź Premium Language Solutions
lektorka27
 

Re: CHCĘ  KONKRETÓW

Postautor: worldofwords » 10 lut 2010, 7:03

Zapraszamy na www.worldofwords.com.pl - to nowy serwis oferujący innowacyjny sposób nauki słówek siedmiu języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.
Spróbuj jak to działa, zapamiętasz aż… 40 słów w 15 min - trwale i skutecznie! Zapraszamy!
worldofwords
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości