Coś dla początkującego

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Coś dla początkującego

Postautor: TomekZ1991 » 03 cze 2010, 22:59

Witam!

Mam drobny problem, ponieważ… jestem właśnie po maturze, ale w szkole uczyłem się głównie języka niemieckiego. Jedynie w gimnazjum poznałem jakieś podstawy angielskiego (podstawowe słownictwo i czasy). Tak czy siak, języka angielskiego muszę się nauczyć bo bez jego znajomości moż…na zapomnieć o dobrej pracy. Moglibyście poradzić mi w jakie programy i książ…ki warto zainwestować by uczyć się na własną rękę? Tak od poziomu A1-A2 do B1-B2.
TomekZ1991
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:13


Re: Coś dla początkującego

Postautor: english... » 10 cze 2010, 18:30

Tomku... Najważ…niejsze, abyś znalazł metodę nauki, która będzie dla Ciebie odpowiednia a co najważ…niejsze skuteczna... Watro odpowiedzieć sobie również… na pytanie czy chcesz się uczyć angielskiego od podstaw (gramatyka, czasy itp) czy chciałbyś skoncentrować się na nauce skutecznego komunikowania się w języku angielskim...??

Ze swojej strony polecam odwiedziny serwisu: NAUKA ANGIELSKIEGO w Domu tam znajdziesz artykuły o tym jak skutecznie uczyć się angielskiego w domu... Na stronie znajdziesz również… wiele ciekawych książ…ek, podręczników oraz kursów do nauki ze słuchu (na Mp3)

Powodzenia...
english...
 


Re: Coś dla początkującego

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 8:49

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości