Kraków CAE / 3lions, ILT

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: studentCAE » 29 wrz 2009, 5:03

Witam
mam zamiar zapisać sie na kurs do CAE i szukam ku temu dobrej szkoły słyszałem ż…e dobrą opinię ma ILT ... ale znalazłem bardzo ekonomiczną opcję czyli 3 lions - cena 579 zł zajmują sie tylko angielskim i są tam sami native
czy ktoś słyszał moż…e o 3 lions
moż…e ktoś chodził do 3 lions
a moż…e doradzicie coś innego pamiętając o studenckiej chorobie portfela
czekam na pomoc
studentCAE
 


Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: Gość » 13 paź 2009, 22:59

Hej,
chodziłam do 3lions w minionym semestrze wiosenno/letnim. Reczywiscie sami native speakerzy, bardzo otwarci i sympatyczni (brytyjczyk, kanadyjczyk i australijczyk).

Bardzo ciekawe zajecia, w kameralnych grupach. Materialy na lekcje dostajemy, po czym homework otrzymujemy online i mozemy drukowac lub wypelniac na kompie.

Fajne, przydatne slówka. Dodatkowe darmowe zajecia konwersacje, gramatyka, itp.

Ja kontynuuje tam nauke od tego semestru przez nastepne 2.

pozdrowionka
Gość
 

Doskonała szkoła

Postautor: emka85 » 23 wrz 2010, 0:11

Tak samo zdziwiona byłam atrakcyjną ceną Three Lions. Jednak postanowiłam zaryzykować. I opłacało sie! Najlepiej wydane pieniadze w zyciu. Poza mega ciekawymi lekcjami, mnostwem materialow, bezpłatną wypozyczalnią, jest cały pakiet dodatkowych zajęć w cenie. Po semestrze przygotowania do CAE zdałam na A!!!!!! Polecam!
emka85
 

Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: emka1400 » 27 paź 2010, 2:29

Ja polecam profi - lingua. Szkoła oferuje wyśmienite kursy w znakomitych cenach, baaardzo konkurencje wobec innych potentatów na rynku. Podana przez Ciebie cena mnie zaskoczyła, ale polecam sprawdzić jeszcze tam.
emka1400
 

Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: Belman » 27 paź 2010, 20:09

moż…esz sobie oblookać szkołę AXON, mają w Krk placówkę... ja o nich czytałem, i mają sporo cech wyróż…niających ich od innych szkół, choćby autorski program nauczania i kilka podręczników na każ…dy semestr! ż…eby nie było nudy na zajęciach... :)
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55

Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: reigo » 09 kwie 2011, 3:42

nie dawno spotakałam dziewczyne na kursie w szkole prolog mowila ze chodzila do 3 lions i byla bardzo zadowolona ale z jakis wzgledow chyba odledlosc musiala zreygnowac
reigo
 

polecam Three Lions

Postautor: anvil27 » 04 sty 2012, 21:47

wlasnie chwile temu polecalem ta szkole...bo naprawde warto. W calym moim dorobku mialem doczynienia z kilkoma szkolami jezykowymi i tylko 2 jestem wstanie dac dobra oipnie. To jest BC i 3 Lions.
anvil27
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2012, 21:34

three lions na krupniczej

Postautor: jonesbo » 04 sty 2012, 21:54

podzielam twoja opinie, wczesniej tez sie u mnie wiele dzialo, jesli chodzi o szkoly - strasznie tu tloczno od nich w krakowie. Od 2 semestrow jestem we Three Lions i nadal podziwiam ta szkole :)
jonesbo
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2012, 20:42

3 lions - podoba mi sie :)

Postautor: jonesbo » 16 sty 2012, 23:50

Dodam tylko, ze maja rewelacyjna kadre nativów....i na dodatek przystojna....szczegolnie jeden ;) niestety nie ma go na stronie internetowej...moze juz niedlugo
jonesbo
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2012, 20:42

Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: julciaw » 17 sty 2012, 0:13

no chyba wiem o kim mowisz, niestety mnie nie uczy :P ale moze w przyszlym semestrze bede szczesciara :papa:
julciaw
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2012, 23:44

Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: kurantka12 » 18 sty 2012, 21:12

Przyznaję numer jeden szkole Axon, bardzo profesjonalni, ciekawe zajecia i przrede wszystkim już…długo na rynku
kurantka12
 

Re: Kraków CAE / 3lions, ILT

Postautor: gulla1 » 12 lut 2012, 17:57

kurantka12 pisze:Przyznaję numer jeden szkole Axon, bardzo profesjonalni, ciekawe zajecia i przrede wszystkim już…długo na rynku


Ta szkoła rzeczywiście fajna propozycja
gulla1
 

ja też… polecam Three Lions

Postautor: julkarr » 24 lut 2012, 18:43

Wprawdzie nie zwróciłam uwagi na niczyją przystojność, ale również… jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Three Lions. Bardzo ciekawe lekcje, po zajęciach z native speakerami wreszcie przestałam się bać odzywać po angielsku i już… rozmawiam płynnie. Generalnie atmosfera, materiały, dodatkowe zróż…nicowane zajęcia i eventy - za wszystko duż…y plus.
julkarr
 

świetnie przygotowuja do egzaminow

Postautor: matilda » 24 lut 2012, 19:30

Dzięki 3 lions mam za soba zdany FCE. Maja naprawde niezle przygotowujaca kadre. Teraz mysle o CAE i bezstresowo do tego podchodzę, bo szkoła rewelacyjnie prowadzi zajecia. Fakt, ze maja nativow jest bezcenny, przynajmniej dla mnie :)
matilda
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2012, 18:51




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości