Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: A.A. » 05 wrz 2010, 0:40

Tak jak w temacie: poszukuję dobrej szkoły językowej, kurs przygotowujący do matury podstawowej. Niestety nie mam zbytniego talentu do języków i boję się o maturę...

Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą szkołę? Taka z której naprawdę coś wyniosę i zdołam się czegoś nauczyć. Wiem, ż…e bardzo waż…na jest praca własna i mam nadzieję, ż…e z dobrym kursem zdołam się należ…ycie przygotować.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam :))
A.A.
 


Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: Namjar » 08 wrz 2010, 19:46

Cześć, też… mam ten problem, w tym roku skończyłem lektorat na uczelni, kończę też… studia, a lektorat był słaby, cofnąłem się w rozwoju na nim.
Słyszałem pochlebne opinie o Axon, ż…e mają własny podręcznik i fajnych lektorów. No ale to opinie z for, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś odbywał tam taki kurs?
Namjar
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2010, 19:42

Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: A.A. » 10 wrz 2010, 4:50

Szczerze mówiąc o tym nie słyszałam. Ale pokopię trochę i się moż…e czegoś dowiem.
Dzięki za odpowiedź.
A.A.
 

Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: A.A. » 12 wrz 2010, 17:33

Obok pochlebnych opinii jest też… duż…o negatywnych...
Sama już… nie wiem, co wybrać, a czasu coraz mniej.
A.A.
 

Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: Namjar » 27 paź 2010, 19:19

Ja natknąłem się na pozytywne w większości. Co do ich oferty to podoba mi się, ż…e moż…na odbyć kurs w pojedynkę, albo w dwie osoby jak się jest nieśmiałym. Moim zdaniem to duż…y plus dla Axona.
Namjar
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2010, 19:42

Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: Belman » 05 lis 2010, 4:37

hm ja od dłuż…szego czasu rozglądam się za szkołami, mój młodszy brat musi zacząć gdzieś chodzić... jestem z Krakowa, i tak właśnie trafiłem na wymienianą szkołę "AXON" - nie chciałem chodzić po forach, zamiast tego przyglądnąłem się ich stronce i historii - okazuje się, ż…e działają od ponad 15 lat w wielu krajach Europy, a w Polsce ostatnio otwierają coraz więcej placówek - np. w Katowicach, Bielsku-Białej czy Wieliczce. Tak więc myślę, ż…e skoro jest ich coraz więcej, to muszą być dobrzy...
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55

Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: A.A. » 10 gru 2010, 3:52

W takim razie moż…e to i faktycznie dobra szkoła i warto spróbować. Zresztą na opinie w Internecie trzeba uważ…ać, tak naprawdę nigdy nie wiemy, kto je zamieścił.
A.A.
 

a nie lepiej samemu się przyłoż…yć

Postautor: julia1212 » 14 gru 2010, 5:47

Cześć...

A nie lepiej samemu się przyłoż…yć do pracy?

Tutaj jest podręczniki przygotowanie do matury i do egzaminów wstępnych na wyż…sze uczelnie... kosztuje 22zł :)

http://www.nexto.pl/rf/pr?p=3108&pid=153598

a tutaj moż…esz sobie przeczytać jak się szybko uczyć:)

http://angielski-szybko.like.pl

powodzenia
julia1212
 

Re: Szkoły językowe KRAKÓW kurs maturalny

Postautor: Belman » 20 gru 2010, 17:08

jak ktoś ma na tyle zapału ( no i na tyle wiedzy ) ż…eby samemu się doszkalać, to jak najbardziej polecam :) aczkolwiek czasami trzeba mieć, jak to się mówi "bat nad głową", bo inaczej się człowiek nie zabierze za nic...
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości