szkoła on-line - english-by-phone

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

szkoła on-line - english-by-phone

Postautor: yettr » 18 lut 2011, 16:19

szkoła english-by-phone to nowatorskie podejście do nauki języka angielskiego.

Moż…esz stworzyć własny program zajęć z jednym lub wieloma nauczycielami (Amerykanami, Brytyjczykami, Australijczykami.) oraz zmieniać nauczycieli w dowolnym czasie w trakcie zajęć.
Wybierzesz temat każ…dej lekcji (Aktualności, Finanse, Kultura.)

Dla osób, które chcą poprawić płynność wymowy z Native Speakerem;

Dla tych, którzy chcą się uczyć, lecz nieśmiałość utrudnia im mówienie;

Dla każ…dego, kto nie ma czasu na chodzenie do Szkoły Angielskiego lub na poszukiwanie nauczyciela;

Dla wszystkich, którzy potrzebują indywidualnego podejścia ze strony wykwalifikowanych nauczycieli.

Dostęp do całego świata pozwala Ci uczyć się od najlepszych nauczycieli na świecie!

Nie musisz nigdzie chodzić. Moż…esz korzystać z lekcji nawet w czasie przerwy na lunch!

Moż…esz uczyć się o dowolnej porze, 24/7.

Twoje lekcje mogą być krótsze i/lub częstsze.

zapraszam i polecam: http://www.english-by-phone.pl/

Wypróbuj nas! - Zapraszamy na darmową lekcję testową!
yettr
 


Re: szkoła on-line - english-by-phone

Postautor: malaga tiki taki » 21 lut 2011, 18:25

Na lekcje testową zapisałam się z ciekawości, trochę się spięłam na początku, ale generalnie było bardzo miło i fajnie - trafiłam na bardzo przyjemna kobitkę - jutro mają mi wysłać wyniki rozmowy z ocena poziomu mojego ang :)
Zapisał się ktoś na cały kurs?
malaga tiki taki
 

Re: szkoła on-line - english-by-phone

Postautor: gibki » 09 mar 2011, 19:05

jedynie z ciekawości zapisałem się na tą darmowa konwersacje, nie mając w planach podejmowania kursu (nie wiem czy powinienem to pisać ;) ) - po zakończonej konwersacji szczerze zacząłem się zastanawiać, czy nie warto byłoby jednak pogadać sobie z raz w tygodniu, coby języka nie zapomnieć... Szacun, za szkołę, bo jest to chyba pierwsza tego typu szkoła na rynku - mi się podoba!
gibki
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości