Darmowy serwis do nauki słówek z systemem powtórek

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Darmowy serwis do nauki słówek z systemem powtórek

Postautor: piotrek8000 » 04 mar 2011, 4:35

http://angielskie-slowka.pl

Cześć. Stworzyłem serwis internetowy (adres powyż…ej) do nauki słówek z wbudowanym systemem powtórek. Proszę Was o sugestie, a ja postaram się systematycznie go rozwijać. Wasze opinie są dla mnie bardzo waż…ne.

Zapraszam
Piotrek
piotrek8000
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2011, 6:07


Re: Darmowy serwis do nauki słówek z systemem powtórek

Postautor: historyk91 » 04 mar 2011, 17:58

piotrek8000 pisze:http://angielskie-slowka.pl

Cześć. Stworzyłem serwis internetowy (adres powyż…ej) do nauki słówek z wbudowanym systemem powtórek. Proszę Was o sugestie, a ja postaram się systematycznie go rozwijać. Wasze opinie są dla mnie bardzo waż…ne.

Zapraszam
Piotrek


Witam. Odwiedziłem ten serwis, sprawdzając słówka z działu edukacja. Muszę przyznać, ż…e bardzo podoba mi się pomysł stworzenia takiego internetowego. Mam nadzieję, ż…e z upływem czasu Pana serwis będzie rozbudowany. Proponowałbym dołączyć więcej słówek, zwłaszcza z poziomu egzaminów Cambridge czy chociaż…by matury rozszerzonej. Sądzę również…, ż…e mógłby Pan zamieszczać na swoim serwisie recenzje na temat książ…ek oraz róż…nych programów do nauczania języka angielskiego.
Liczę, ż…e Pana portal będzie cieszył się popularnością wśród internautów.
historyk91
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 cze 2010, 23:52

Re: Darmowy serwis do nauki słówek z systemem powtórek

Postautor: piotrek8000 » 04 mar 2011, 21:50

Wiem, ż…e jest jeszcze mało słówek i postaram się je uzupełniać. Dzięki za pomysł o Cambridge i maturze rozszerzonej :).
piotrek8000
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2011, 6:07


Re: Darmowy serwis do nauki słówek z systemem powtórek

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 9:11

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości