kurs przed matura

Informacje, pytania i wątpliwości dotyczące matury z języka angielskiego

kurs przed matura

Postautor: kristofer_zet » 16 maja 2011, 20:38

siemka! jako ż…e forum jest takie o jezyku angielskim to mam pytanko… zwłaszcza do tych co sa swiezo po maturce. jakie przygotowania polecicie? rodzice mnie męczą ż…ebym wybrał sobie coś bo podobno im wcześniej tym lepiej… :]
kristofer_zet
 


RE: kristoser_zet

Postautor: thirty37seven » 17 maja 2011, 14:57

Ja mam dzisiaj maturę z angielskiego. Po pierwsze, przez cały rok regularnie przygotowywałam się z repetytorium (Matura Plus- H.Q.Mitchell). Tam przed każ…dym działem (jest ich 15) znajdują się słówka dotyczące konkretnego działu.
Ponadto przez ostatni miesiąc spotykałam się z moją przyjaciółką, która też… ma w tym roku mature z angielskiego i uczyłyśmy się wspólnie. Polegało to na pytaniu i rozmawianiu po angielsku.
Trzymaj za mnie kciuki dzisiaj na ustnym! pozdrawiam.
thirty37seven
 

Re: kurs przed matura

Postautor: Zaadvansowany » 17 maja 2011, 16:09

A chodziłeś już… gdzieś? Z angielskim niestety jest tak, ż…e nawet rok przed maturą jakoś mega poprawy nie będzie. Chociaż… teraz kursy bardzo pomagają. Niestety to jest przedmiot, ż…e ani szkoła nie pomoż…e (chociaż… powinna…) ani sam nie dasz rady. Polecam kursy językowe. W grupce przez rok jest fajnie :)
Zaadvansowany
 

Re: kurs przed matura

Postautor: Kasik12345 » 19 maja 2011, 18:21

No zgadza się. Z moich doświadczeń mogę polecić Speak Up. Dla młodych jak znalazł. Fajne zajęcia i taki nieschematyczny program rzekłabym ;)
Kasik12345
 

Re: kurs przed matura

Postautor: mrmegamarian » 20 maja 2011, 22:10

Z doświadczenia wiem, ż…e kurs się przydaje bo jest trochę do nauczenia oraz odpowiednie przygotowanie do ustnego egzaminu też… - jeśli oczywiście chce się mieć duż…o punktów, to warto pochodzić ż…eby odpowiednio się przygotować.
mrmegamarian
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2011, 0:20

Re: kurs przed matura

Postautor: glohard » 27 maja 2011, 18:20

Ja miałem kserowane materiały od naszej nauczycielki z anglika. Mnóstwo słówek z 12 najważ…niejszych działów i dodatkowo robiła nam z tego kartkówki więc była motywacja do nauki :)
Poza tym szukałem w internecie róż…nych zwrotów przydatnych do matury ustnej.
Zapraszamy, Kliknij!

kurs angielskiego Warszawa
glohard
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2011, 15:30

Re: kurs przed matura

Postautor: murti » 15 cze 2011, 22:04

Jak rodzice dadzą kasę na kurs to trzeba chodzić. Cudów nie będzie, ale zawsze człowiek się trochę otrzaska. Moż…e się coś przydać.




-----------------------------------
rodos last minute - tanie wakacje chorwacja
murti
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2011, 21:55

Re: kurs przed matura

Postautor: go%u015B%u0107 » 07 gru 2011, 20:16

ja już… chyba wszystkiego próbowałem - empik, speak up, materiały samodzielne... znudziło mi się to

teraz mam 2 lektorów z instytutu madelaine - chyba do tej pory najbardziej przyjazne. moż…e zdam tak jak chcę na 80%+ ż…eby mieć szansę na filologie w wawie. przynajmniej do mnie dojezdzaja :)
go%u015B%u0107
 

Re: kurs przed matura

Postautor: krzysiek55 » 03 lut 2012, 5:26

Zapisz się do TFLS. Tam mają najlepszych lektorów.
krzysiek55
 

Re: kurs przed matura

Postautor: debbyr » 20 lut 2012, 3:45

Zaadvansowany pisze:A chodziłeś już… gdzieś? Z angielskim niestety jest tak, ż…e nawet rok przed maturą jakoś mega poprawy nie będzie. Chociaż… teraz kursy bardzo pomagają. Niestety to jest przedmiot, ż…e ani szkoła nie pomoż…e (chociaż… powinna…) ani sam nie dasz rady. Polecam kursy językowe. W grupce przez rok jest fajnie :)


Mogę polecić Ci szkołę TFLS. super zajęcia i przygotowanie do matury
debbyr
 

Re: kurs przed matura

Postautor: caroline01 » 06 gru 2013, 12:44

Kursy maturalne przez Skype to dobry sposób na przygotowanie do matury. Uczysz się w domu z lektorem. Polecam kursy w Szkole Języków Obcych Shamrock. http://www.szkola-shamrock.pl/2013/10/r ... ze-proste/.
caroline01
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 gru 2013, 12:28

Re: kurs przed matura

Postautor: naczelny » 14 sty 2014, 20:00

Zostało już… mało czasu a ja dalej szukam specjalistów...Czuje jak wszystko ucieka mi przez palce, linijka odmierza czas jak zegar. Pomóż…cie :(
naczelny
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:19

Re: kurs przed matura

Postautor: egbert98 » 16 kwie 2014, 14:10

Ja nie korzystałem z ż…adnych kursów, nie ma to jak samo dyscyplina, jeż…eli ktoś jest systematyczny i uczy się w miarę na bież…ąco to matura nie powinna sprawiać problemu, jeż…eli już… to warto zapisać się na korepetycje z języka

____________________
Zmienisz zdanie piece zaglądnij!
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014, 9:29 przez egbert98, łącznie zmieniany 1 raz.
egbert98
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2014, 22:47

Re: kurs przed matura

Postautor: j.czarnik » 27 kwie 2014, 22:44

Ucz się za darmo z http://www.gettinenglish.com/kategoria/egzaminy/matura/
Matura ustna i pisemna.
j.czarnik
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2013, 10:28

Re: kurs przed matura

Postautor: onequinn94 » 30 cze 2014, 21:43

egbert98 pisze:Ja nie korzystałem z ż…adnych kursów, nie ma to jak samo dyscyplina, jeż…eli ktoś jest systematyczny i uczy się w miarę na bież…ąco to matura nie powinna sprawiać problemu, jeż…eli już… to warto zapisać się na korepetycje z języka

____________________
Zmienisz zdanie piece zaglądnij!


kursy juz niepotrzebne ...matura w kieszeni
onequinn94
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:30

Re: kurs przed matura

Postautor: Misiek321 » 26 sie 2014, 23:10

Ja osobiście polecam kursy on-line, a sam korzystałem z tego pod adresem : www.chatterbox.pl To naprawdę super sprawa, dzięki której świetnie się przygotowałem do egzaminu i udało mi się go znać na dobrym poziomie. Jeśli ktoś się zastanawia, moż…e skorzystać z darmowej lekcji demo. Naprawdę serdecznie polecam wszystkim
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Re: kurs przed matura

Postautor: Radomilaeu94 » 05 wrz 2014, 10:33

Dobry podręcznik w stylu repetytorium moż…e zdziałać cuda - jest tam i słownictwo, i słuchanie. Problem pojawia się tylko w pracach pisemnych, ponieważ… samemu nie da rady ich sprawdzić, ale rozgarnięty kolega na pewno pomoż…e. Poćwiczy też… część ustną. Polecam naukę samodzielną.
Radomilaeu94
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2014, 21:58

Re: kurs przed matura

Postautor: Luki881 » 31 paź 2015, 0:51

DObrze jest mieć kontakt z osobami które po angielsku się porozumiewają non stop. Tak najprościej będzie załapać o co po prostu chodzi. Ewentualnie jakiś dobry korepetytor..
By the sea, wouldn't be that smashing
Luki881
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2015, 23:49

Re: kurs przed matura

Postautor: odmienbyc » 04 gru 2016, 17:59

Zawsze mozna znalezc ludzi online i z nimi rozmawiac po ang.
odmienbyc
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 13 lut 2016, 17:30

Re: kurs przed matura

Postautor: Megatester » 14 wrz 2017, 8:11

Zawsze można znaleźć ludzi online i z nimi rozmawiać po ang.
Ja się tak nauczyłem sporo, ale to przy okazji grania. Dużo musiałem konwersować. Wypracowuje się poprawną pisownie i nawet nie zwraca się uwagi, że to nauka. Przyjemne z pożytecznym


_____________________
Moje opinie i komentarze
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: kurs przed matura

Postautor: Monster948 » 01 mar 2019, 13:55

Moim zdaniem najlepiej jest opłacić sobie indywidualnego korepetytora. Wówczas uzyskanie matury nie powinno być problemem.
______________________________
Licencjacka praca z socjologii - pomoc
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: kurs przed matura

Postautor: basjustyna » 06 mar 2019, 19:58

Ewentualnie można również zapisać się na kursy w niedużych grupach językowych- tak aby mieć szasnę osłuchać się z językiem i jednocześnie mieć szansę mówić i być poprawianym na wypadek ewentualnych błędów. Warto popatrzeć na to co oferują strony takie jak https://www.progres.edu.pl/ . Dodatkowo naukę dobrze byłoby poprzeć aplikacja mobilną- korzystanie z niej choćby w autobusie/ w trakcie przerwy, potrafi przynieść rezultaty
basjustyna
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2019, 19:52

Re: kurs przed matura

Postautor: teenashah » 02 lip 2019, 10:17

I was reading the provided article with a great interest! This post is useful and informative
gift card code generator and gift card code generator and gift card code generator and online video downloader
teenashah
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:26

Re: kurs przed matura

Postautor: Cypryska » 03 wrz 2019, 12:22

Wszystkie kursy mogą się przydać. jakie znaczenie dla pracodawcy będzie miał kandydat, który w tym wieku ma już certyfikaty.
Wszystko zależy od tego co chcesz robić, czym się interesujesz. Poszukaj kursów na stronach rządowych, a także na https://www.bydgoszczak.pl
itp.
Cypryska
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:23

Re: kurs przed matura

Postautor: Inkwizytor787 » 26 lis 2019, 13:10

Najlepiej opłacić sobie prywatnego korepetytora. To jest po prostu gwarancja sukcesu. To rzecz droga, ale bardzo użyteczna.
________________________________
Tematy prac licencjackich z kosmetologii
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20


Re: kurs przed matura

Postautor: ScottPutski » 25 lut 2020, 16:14

Kurs przed maturą zawsze może się przydać! Matura to świetne preludium do przyszłej kariery!
________________________________
Licencjackie prace z położnictwa - Poznań
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: kurs przed matura

Postautor: ChokeSlam » 31 sie 2020, 13:30

Bardzo dobry tekst. Matura w Polsce jest rzeczą piękną. Tyle stresu bez gwarancji na nic!
______________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie. ... pedagogika
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: kurs przed matura

Postautor: LarryZbyszko » 04 lis 2020, 13:01

Taki kurs przed maturą bym sobie opłacił. To jest na pewno bardzo fajna sprawa. Uwielbiam takie niesamowite kursy!
_______________________
pisaniepracmagisterskichtorun.pl/prace-magisterskie-a-rynek-pracy
Awatar użytkownika
LarryZbyszko
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 30 paź 2020, 16:27

Re: kurs przed matura

Postautor: Monster948 » 14 kwie 2021, 12:27

Najlepiej iść po prostu do jakiegoś eksperta. Korepetytora z wieloletniem doświadczeniem warto sobie opłacić!!
____________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice ... przyklady/
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: kurs przed matura

Postautor: angola » 30 cze 2021, 11:06

Warto także zakupić sobie różne pomoce naukowe do nauki przed maturą. Więcej informacji o takich publikacjach znajdziecie na tym blogu: https://www.ksiazki-informatyczne.pl/po ... -historii/ . Moim zdaniem warto sobie poczytać.
angola
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 16 lut 2021, 13:44

Re: kurs przed matura

Postautor: KarolMas » 01 sty 2022, 12:58

No to może warto w takim razie zastanowić się nad taką opcją, jak kurs języka angielskiego online od Szkoła językowa English Language Centre przeznaczona szczególnie dla wszystkich osób, które chcą lepiej posługiwać się językiem angielskim, lub chcą zdać egzaminy Cambridge English Assessment, takie jak jak A2 Key, B1 Pet, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency czy Business English. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również będziecie mogli skutecznie się w tym rozwinąć!
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54


Re: kurs przed matura

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 21:59

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości