Uwaga na BSA Trans

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Uwaga na BSA Trans

Postautor: msafiri » 09 lut 2011, 4:59

Uwaga na szkole jezykowa/biuro tlumaczen BSA Trans. Firma jest albo niewyplacalna, albo wybitnie nieuczciwa. Po prostu firma-krzak.
msafiri
 


Re: Uwaga na BSA Trans

Postautor: xxxyyyzzz123 » 01 lip 2011, 21:38

Naprawdę? miałam się właśnie zapisać do tej szkoły:(
xxxyyyzzz123
 

noo

Postautor: anglistkapsycholog » 18 lip 2011, 21:40

Ja też… miałam z nimi problemy - dyrektorka to wstrętna apodyktyczna baba
anglistkapsycholog
 

Odp. na paszkwil pod adresem B.S.A.:Re: Uwaga na BSA Trans

Postautor: Gość » 15 sie 2011, 3:57

msafiri pisze:Uwaga na szkole jezykowa/biuro tlumaczen BSA Trans. Firma jest albo niewyplacalna, albo wybitnie nieuczciwa. Po prostu firma-krzak.


Szanowna Pani Anno, ukrywająca się pod pseudonimem msafiri oraz anglistkapsycholog właśnie zauważ…yliśmy Pani paszkwile na nasz temat...

Przypominam, iż… pomimo, ż…e w ciągu kilku tygodni poprzedzających rozpoczęcie kursu bardzo szczegółowo omówiłyśmy program i materiały jakie miała Pani przygotować dla kursantów, przyszła Pani nieprzygotowana, więc nie została Pani zatrudniona, o czym została Pani od razu poinformowana (m.in. mail poniż…ej).

Zwracam też… Pani uwagę, ż…e za zniesławianie czyjegoś imienia poprzez fałszywe oskarż…enia grozi odpowiedzialność karna.

Dyrekcja Szkoły Językowej B.S.A.
Oddział firmy BSAtrans

Sent: Wednesday, November 17, 2010 8:31 PM
Subject: Re: Dzisiejsza lekcja
Szanowna Pani Anno

Z przykrością muszę jeszcze raz powtórzyć, ż…e NIE MOŻEMY nawiązać z Panią współpracy, ponieważ… nie jest Pani w stanie samodzielnie poprowadzić lekcji w sposób odpowiadający standardom Szkoły Językowej.

Irena Łapyr
Dyrektor
BSAtrans Sp. z o.o.
Biuro Tłumaczeń • Szkoła Językowa • Podróż…e Językowe
ul. Złota 61, 00-819 Warszawa
Gość
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości