Kursy On-line

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Kursy On-line

Postautor: madziamag » 03 gru 2010, 19:35

Witam, znalazłam taki kurs on-line. Chciałam zapytać, czy ktoś z niego skorzystał? Planuję zakupić, ale chciałabym jakieś opinie najpierw usłyszeć. Ta forma mi odpowiada, bo pracuje tak, źe nigdy nie wiem, kiedy bede miala czas..
madziamag
 


Re: Kursy On-line

Postautor: matematyczka » 26 kwie 2011, 18:38

Co do kursów on-line, warto je wcześniej wypróbować - nikt nie lubi kupowac kota w worku. Moż…esz zobaczyć sobie tę szkołę online - mają darmową konwersację testową z native speakerem i dopasowują lekcje do Twoich potrzeb. Jak dla mnie bardzo OK podejście.
matematyczka
 

RAPID-ENGLISH

Postautor: MICHAŁ6273 » 27 kwie 2011, 23:11

fajny pomysł spróbuj sobie tutaj : http://www.rapid-english.pl/rejestracja.html
MICHAŁ6273
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Ughtq » 09 maja 2011, 20:15

@matematyczka: jesteś zapisana do tej szkoły? Zapisałem się na tą darmową konwersacje i spodobało mi się. Czekam na jakiegoś maila od nich razem z propozycjami zajęć? Moż…esz mi coś poradzić? Fajnego masz native'a? Jak często masz lekcje i jak z postępami?
Ughtq
 

Re: Kursy On-line

Postautor: jan231 » 10 maja 2011, 16:01

fajnie polecam :)
jan231
 

Polecem kurs

Postautor: marcini » 10 maja 2011, 17:07

Witam ja ze swojej strony mogę śmiało wszystkim polecić kurs:


http://www.gowork.pl/kurs_Kurs_jezyka_angielskiego,20,0
marcini
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:04

Re: Kursy On-line

Postautor: ryszard39 » 11 maja 2011, 17:58

korzystam z usług english-by-phone jestem zadowolony. Nikomu nie będę polecał, zachęcam jedynie do zapisania się na darmowy test - tam samo zobaczycie jak to wszystko wygląda i czy Wam coś takiego odpowiada. Jeśli chodzi o postępy: myślę, ż…e to dość indywidualna sprawa i sprawdza się zasada: im więcej pracujesz, tym masz lepsze wyniki :)
ryszard39
 

Re: Kursy On-line

Postautor: jasmina1234 » 12 maja 2011, 20:12

ja moge w 100 % polecić rapid-english bo już… jestem tam od roku i efekty są znakomite
jasmina1234
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Serwantesss » 17 maja 2011, 14:13

No nie... :zdziwko: czego to Ludzie nie wymyślą. Człowiek niedawno zaznajomił się z internetem a tu mu wychodzą z jakimiś angielskimi lekcjami on-line. Jako, ż…e jestem postępowa (w miarę) to moż…e sobie spróbuję... Ale mam kilka pytań:

1. Czy ta próba jest serio za darmo?
2. Co to jest Skype i gdzie się go kupuje?
3. Native Speaker zna cokolwiek Polski, ż…eby dogadać się w krytycznym momencie?

Na razie tyle, pewnie jeszcze powrócę z pytaniami.
Serwantesss
 

native speaker tanio / polski lektor tanio / tłumaczenia

Postautor: hari » 17 maja 2011, 20:02

ja z kolei siedząc za granicą mogę się uczyć w polskiej szkole online
darmowa lekcja i test fajna atmosfera i podejście do studenta

http://www.sayspeak.pl/rejestracja.html#oid=1002_1

powiem tak - konwersacje, konwersacje, konwersacje = i jest efekt

sami sprawdźcie na lekcji próbnej później sami decydujecie czy i jaki kurs chcecie itp.
hari
 

Re: Kursy On-line

Postautor: ryszard39 » 19 maja 2011, 12:39

Co do pytań:

- konwersacja testowa jest całkowicie darmowa, tu masz bezpośredni link: http://www.english-by-phone.pl/registration.php wystarczy się zapisać

- Skype to świetny darmowy komunikator, moż…na go pobrać na przykład stąd: http://www.skype.com/intl/pl/home/

- raczej nie... Ale w tym tkwi cały sekret: trzeba jakoś się dogadywać :)


teraz jeszcze znalazłem ich na FB: http://www.facebook.com/EnglishByPhonePL - wygląda całkiem spoko, moż…na się przyłączyć, szczególnie, ż…e mają być jakieś konkursy...
ryszard39
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Serwantesss » 20 maja 2011, 17:21

No i po wszystkim. Lekcja próbna za mną. Muszę się przyznać, ż…e Skype zainstalował mi ktoś kto bardziej zna się na tych technicznych sprawach, ale potem poradziłam sobie całkiem sama.

Pani - native speaker była bardzo miła. Okazało się, ż…e na tyle znam język, ż…e spokojnie mogę się zapisać na kurs. Nie trzeba było wspierać się polskim.

Jak dla kogoś, kto od nie tak dawna stawia czoła nowym technikom komunikacji :spoko:
Serwantesss
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Gość » 23 maja 2011, 0:08

Livemocha is the world’s largest online language learning community, offering free and paid online language courses in 35 languages to more than 9 million members from 195 countries around the world.

http://www.livemocha.com

Ja bym radził osobom uczącym się języka angielskiego sprawdzenie tej witryny internetowej. Oferyją kursy językowe wiekszości za darmo, w róż…nych językach.
Gość
 

Re: Kursy On-line

Postautor: maniaka » 23 maja 2011, 16:54

obserwując coraz bogatszą ofertę nauki języków przez internet, myślę, ż…e angielski w domu to przyszłość. Przemawia za tym nie tylko wygoda i szereg udogodnień (jak choćby to, ż…e nie trzeba dojeż…dż…ać) ale również… ceny. Myślę, ż…e z czasem coraz więcej zagadnień będziemy mogli uczyć się online.
maniaka
 

Re: Kursy On-line

Postautor: KwitY » 30 maja 2011, 23:36

Miałem ostatnio okazję wziąć udział w konwersacji w szkole angielskiego online - muszę przyznać ż…e mi sie podobało. Znam angielski i zapisałem się z czystej ciekawości, chcąc ewentualnie napisać potem kilka uszczypliwych słów na temat pomysłu, który wydawał mi się kiepski. Myliłem się - w tym drzemie duż…y potencjał. Brawo za pomysł i wykonanie. polecam zapisać się na rozmowę testową.
KwitY
 

Kursy online

Postautor: Marfonka » 01 cze 2011, 14:22

kursy e-learningowe są całkiem fajną metodą bo moż…emy iść naszym tempem i pracować nad angielskim wtedy gdy mamy czas, takż…e myślę, ż…e warto skorzystać. Ja też… korzystam i dlatego mogę polecić. Dla zainteresowanych mogę podesłać link http://lingua-house.pl/E-learning.html do szkoły gdzie korzystam z platformy e-learningowej. Polecam przetestować.
Marfonka
 

Re: Kursy On-line

Postautor: kacyk12 » 26 cze 2011, 20:34

Wolę trdadycjne metody, jakoś internet mi nie leż…y
kacyk12
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Jolka 35 » 28 cze 2011, 21:55

podczas faktycznej nauki języka, chyba też… bardziej pasuje mi tradycyjny kurs. Jak dla mnie takie konwersacje online przez Skype mogą być fajne jako dodatkowe ćwiczenie, albo sposób na utrzymanie kontaktu z językiem. Podczas nauki chyba nie obejdzie się bez dobrej książ…ki do gramatyki...
Jolka 35
 

Re: Kursy On-line

Postautor: JOLA21934 » 29 cze 2011, 16:32

Najważ…niejszy w nauce jest profesjonalizm jak i cena. Ta szkoła dała mi moż…liwość takiego komfortu... Lekcje prowadzone na najwyż…szym poziomie a cena najniż…sza na rynku .,,, Za lekcje indywidualne płace 22 pln/1h gdzie tok nauki jest naprawde super rozwijam mówienie poprzez konwersacje tematyczne słuchania tekstu zaczeliśmy też… czytać ostatnio news z BBC jest naprawde fajnie serdecznie polecam moż…na spróbować za darmo WWW.RAPID-ENGLISH.PL\
JOLA21934
 

Re: Kursy On-line

Postautor: rozBRYK » 15 lip 2011, 21:09

W internecie, takż…e na tym forum, moż…na sporo przeczytać o szkołach angielskiego on-line. Rozwiązanie mi się podoba, skończyłem tradycyjne kursy językowe, mam nawet jakiś certyfikat - zależ…y mi na podtrzymaniu kontaktu z językiem. Zdecydowałem się na przetestowanie english by phone (testowa lekcja jest darmowa). Podobało mi się, czy jeszcze jakaś szkoła daje takie moż…liwości? nie chcę kupować kota w worku!
rozBRYK
 

Re: Kursy On-line

Postautor: pawel... » 16 lip 2011, 17:17

Szkoła Rapid-English daje też… takie moż…liwości za darmo
pawel...
 

Re: Kursy On-line

Postautor: rozBRYK » 19 lip 2011, 1:31

pewnie i inne szkoły mają podobną ofertę bez tego, nie ma co wchodzić na rynek. Z tego co widzę, to na english-by-phone moż…na teraz na ż…ywo skonsultować się z pracownikiem szkoły na live chat. próbowaliście?
rozBRYK
 

zniesmaczony

Postautor: glutek » 19 lip 2011, 6:19

Niech tylko english by phone, da sobie spkój z auto pochwalnymi tekstami, jesteście beznadziejni i proponujemy profesjonalną firmę PR, a nie paru dzieciaków z dostępem do kompa
glutek
 

Re: Kursy On-line

Postautor: rozBRYK » 19 lip 2011, 20:58

nie rozumiem, co jest pseudo pochwalnym tekstem? To, ż…e moż…na na stronie na ż…ywo porozmawiać z pracownikiem szkoły? Piszemy o faktach, nie rozumiem tego negatywnego nastawienia...
rozBRYK
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Hieronim » 19 lip 2011, 21:01

W obecnych czasach ci꿅ko rozróż…nić, co jest reklamą, a co pochwałą autentyczną... Na forum w mniej lub bardziej nachalny sposób reklamuje się wiele szkół. Do póki jest to kampania informacyjna i nikt nikogo nie wprowadza w błąd, nie mam nic przeciwko. Jeśli chodzi o english by phone to nie mam nic do zarzucenia. Konkurencja nie zawsze ma tyle klasy, ale nie zamierzam im tu robić czarnego PR.
Hieronim
 

Re: Kursy On-line

Postautor: Aneczka45 » 20 lip 2011, 15:19

Również… muszę stanąć w obronie szkoły. Nie jestem jej uczennicą, sama jestem nauczycielką w innej szkole (stąd moja obecność na forum). Znacznie mniej przyjemnie czyta mi się taki obraźliwy post, w porównaniu do posta, który rzetelnie reklamuje, czy informuje o jakiejś szkole. Szkołę poznałam dzięki temu forum, odbyłam ciekawą konwersację z native speakerem (darmowa lekcja testowa). Nie rozumiem, co w tym złego?
Aneczka45
 

Re: Kursy On-line

Postautor: nalka » 04 paź 2011, 16:20

Wszystko idzie do netu
nalka
 

Re: Kursy On-line

Postautor: dr.polski33 » 24 lip 2012, 12:00

nalka pisze:Wszystko idzie do netu


Bezpośredni kontakt ma jednak cały czas wyż…szość
dr.polski33
 

Re: Kursy On-line

Postautor: jassik » 10 sie 2012, 10:07

W jakim wieku wyslac dziecko do szkoly jezykowej
jassik
 

Re: Kursy On-line

Postautor: borkoo » 16 sie 2012, 8:53

jassik pisze:W jakim wieku wyslac dziecko do szkoly jezykowej


Z pewnością kursy on line nie sa dla dzieci
borkoo
 

Re: Kursy On-line

Postautor: naczelny » 11 wrz 2012, 11:32

Hej,

Ja znalazłem ebook, który jest adresowany do Polaków. Co ciekawe napisał go Polak mieszkający w Anglii od wielu lat. Kupiłem go, bo autor zapewniał, ż…e są tam tylko niezbędne rzeczy, które przydają się w komunikowaniu. Czytam go i zauważ…yłem, ż…e tak jest. Ten facet tworzył ebooka kilka lat, ale widać, ż…e się udało. Poczytaj na jego stronie Immigrants English i przekonaj się. A cena też… nie jest wygórowana bo 57 zł za naukę niezbędnych rzeczy to ż…adne pieniądze.
Wkrótce będzie organizował też… kursy.

Jak będziesz miał pytania to pisz.
naczelny
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:19

Re: Kursy On-line

Postautor: english... » 08 paź 2012, 19:03

borkoo pisze:
jassik pisze:W jakim wieku wyslac dziecko do szkoly jezykowej

Z pewnością kursy on line nie sa dla dzieci

Nie masz racji. Coraz więcej w sieci jest kursów online języka angielskiego dla dzieci, przygotowanych w bardzo ciekawy sposób. Obejrzyj to video: Angielski Online dla Dzieci
_________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online...
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Kursy On-line

Postautor: isc » 12 paź 2012, 8:10

jassik pisze:W jakim wieku wyslac dziecko do szkoly jezykowej


Myślę, ż…e 5 lat
isc
 

Re: Kursy On-line

Postautor: pieronek » 16 paź 2012, 8:03

madziamag pisze:Witam, znalazłam taki kurs on-line. Chciałam zapytać, czy ktoś z niego skorzystał? Planuję zakupić, ale chciałabym jakieś opinie najpierw usłyszeć. Ta forma mi odpowiada, bo pracuje tak, źe nigdy nie wiem, kiedy bede miala czas..


Ja korzystałem z kursów w Szkole jezykowej Shamrock to szkoła, który uczy on-line. Ale jest to normalna lekcja z nauczycielem. Zajecia były indywidualne, czyli ja i nauczyciel. Tak chyba jest najlepeij. Żaden wykupiony gotowy kurs nigdy nie zastapi "ż…ywego" nauczyciela i "ż…ywego" kontaktu z jezykiem. Uczyłem sie tego czego chciałem, na czym mi najbardziej zalezało. Było to ustalane z lektorem, a gotowy program nie pozwala na to. Sam ustalałem czestotliwośc spotkań, dzień lekcji i godzinę. Jak byłem chory lekcja mi nie przepadała bo mogłem ją odrobic w późniejszym terminie, jak poinformowałem o niedyspozycji lektora. A co najwazniejsze nie musiałem nigdzie wychodzić z domu, nigdzie dojeż…dzać. W rezultacie byłem zadowolony. No i mogłem skorzystać z lekcji próbnej za 1 zł, bo tak naprawdę nie wiedziałem jak taka nauka wyglada. Spróbować czegoś nowego zawsze warto. Musisz sam spróbować.
Więcej informacji gg 28643507 od 8.00 do 16.00
Mówisz, ż…e nie wiesz kiedy bedziesz miał czas to własnie taka szkoła jest dla ciebie, bo sam ustalasz dzień i godzine spotkania a uczą od poniedziałku do sobyu od 8 rano czyba do 21.
pieronek
 

Re: Kursy On-line

Postautor: kalik » 06 gru 2012, 13:46

Moze wypróbuje
kalik
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości