Mobila szkoła happy hours opinie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: Danny-Wroclaw » 18 wrz 2010, 23:08

Ostatnio natknąłem się na reklamę małej szkoły z Wrocławia Mobilna szkoła.Oferta fajna, na początku dowiaduje się,ż…e mają darmową lekcję - to chyba pierwszy ale niestety raczej ostatni plus. Cena wydawała sie niezła 50 zł ale zacznijmy od początku. Okazało się,ż…e ta darmowa lekcja to tylko 30 minut - nie wiem co moż…na sprawdzić w tak krótkim czasie. Potem,ż…e ten darmowy dojazd to nie wszędzie- bo ta szkoła prawie nie ma nauczycieli więc nie są w stanie nigdzie dojechać, potem dowiaduje się,ż…e to to szkoła tylko dla dzieci ale dorosłych też… uczą !!!Kolejne informacje to takie,ż…e ta szkoła zmieniła nazwę. Bo kiedyś nazywała się Happy hours itd. itd. Ciekaw jestem opinii innych osób, czy warto się u nich uczyć bo jak dla mnie to wszystko wygląda bardzo dziwnie.
Danny-Wroclaw
 


Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: hug » 19 wrz 2010, 14:24

Niestety zła opinia we Wrocławiu, chociaż… z tego co wiem to bardzo mało osób się tam uczyło, to bardzo mała szkoła
hug
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: Ray-the » 21 wrz 2010, 3:17

hug pisze:Niestety zła opinia we Wrocławiu, chociaż… z tego co wiem to bardzo mało osób się tam uczyło, to bardzo mała szkoła


czy to to samo co Mobile English ? - bo jeż…eli tak to wszystko wyjasnia ?
Nazwy wydają się podobne, moż…e to kolejny klon ?
Ray-the
 

Mobilna szkoła

Postautor: Wrotadonieba » 29 wrz 2010, 16:46

Mobilna szkoła to chyba nie Mobile English - ale niestety dołączam się do krytyków tej szkoły. Byłem na lekcji próbnej i maja opinia jest jednoznaczna Mobilna szkoła =mobilna słabizna.
Wrotadonieba
 

szkoła dla dzieci

Postautor: muza76 » 25 sie 2011, 19:34

Mam córkę 8 lat, zapisałam ją rok temu. Przyjeż…dż…ała do nas bardzo fajna lektorka i jestem z niej zadowolona. Myślę o kontynuacji w tym roku jeśli nie zmieni się nauczyciel. Z tego co wiem uczą najwięcej dzieci.
muza76
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: AgaLucky » 28 wrz 2011, 23:36

Ja jestem zadowolona!
co prawda dopiero trzecia lektorka zaskoczyła, ale jest za to naprawdę dobra.
Mój Michałek nie moż…e się doczekać lekcji ;)
Pierwszy raz sam z siebie nucił w ciągu dnia angielską piosenkę :)
Wcześniej miał angielski w szkole ale nie robił niestety postępów.
AgaLucky
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: J.M. » 04 paź 2011, 14:08

Witam!
Ja spotkałam się tylko z pozytywnymi opiniami.
Przyjeż…dż…a do mnie lektorka, która godzinie po godzinie uczy moje dziecko i po jednym u sąsiadów.
Dziewczyna ta, mimo, ż…e młoda, zawsze jest dobrze przygotowana.

Kiedyś rozmawiałam z nią, mówiła o wsparciu merytorycznym i dydaktycznym, jakie dostaje ze szkoły, a którego nie miała pracując wcześniej w mobileenglish. Ponadto, to, ż…e występuje tam coś takiego jak rekrutacja, nie każ…dy moż…e zostać lektorem, czego nie moż…na powiedzieć o mobile

Tak więc, mimo, iż… moż…e nie najtaniej, ale za to efektywnie i wygodnie :)



Danny-Wroclaw pisze:Ostatnio natknąłem się na reklamę małej szkoły z Wrocławia Mobilna szkoła.Oferta fajna, na początku dowiaduje się,ż…e mają darmową lekcję - to chyba pierwszy ale niestety raczej ostatni plus. Cena wydawała sie niezła 50 zł ale zacznijmy od początku. Okazało się,ż…e ta darmowa lekcja to tylko 30 minut - nie wiem co moż…na sprawdzić w tak krótkim czasie. Potem,ż…e ten darmowy dojazd to nie wszędzie- bo ta szkoła prawie nie ma nauczycieli więc nie są w stanie nigdzie dojechać, potem dowiaduje się,ż…e to to szkoła tylko dla dzieci ale dorosłych też… uczą !!!Kolejne informacje to takie,ż…e ta szkoła zmieniła nazwę. Bo kiedyś nazywała się Happy hours itd. itd. Ciekaw jestem opinii innych osób, czy warto się u nich uczyć bo jak dla mnie to wszystko wygląda bardzo dziwnie.
J.M.
 

Re: Mobilna szkoła

Postautor: Agataaaa » 10 paź 2011, 19:00

Nam pasuje bardzo. Mamy tą samą lektorkę od 3 lat - widać mamy duż…o szczęścia - i duż…e postępy. Zaczęliśmy od pomocy w szkole, 2 razy w tygodniu, potem zminiejszyliśmy do jednego. Teraz dziewczyny idą swoim tokiem nauczania. Cena wyż…sza -fakt. Ale warto.
Agataaaa
 

opinie o Mobilna Szkoła

Postautor: Wrocławianin-lektor » 17 paź 2011, 3:04

Ja stanowczo odradzam , szkoła bardzo mało znana we Wrocławiu i raczej o słabych opiniach . Duż…o lepiej i o połowę taniej znaleźć zwykłe korepetycje na rynku. Wszystkie pozytywne opinie pochodzą z ostatniego miesiąca co mi wydaje się podejrzane. Mamy wolny rynek i każ…dy moż…e się jednak przekonać. Ja udzielam prywatnie korepetycji od wielu lat coś mogę na ten temat powiedzieć. Szczególnie do nauki dzieci trzeba moim zdaniem mieć podejście i dobrego lektora. Błędy, które moż…na popełnić w tym wieku są szczególnie nieodwracalne. Pozdrawiam innych korepetytorów z Wrocławia
Wrocławianin-lektor
 

odradzam

Postautor: WandazWrocławia » 28 paź 2011, 18:59

Większość klientów zapisuje się na lekcje licząc na darmową lekcję próbną. Tymczasem jest to tylko 30 minutowe spotkanie organizacyjne. Lekcje sa dosyć drogie okolo 60 zł. Szkoła często zmienia nazwe. Odradzam. Wole prywatne korki.
WandazWrocławia
 

Re: odradzam

Postautor: myslący » 01 lis 2011, 22:45

WandazWrocławia pisze:Większość klientów zapisuje się na lekcje licząc na darmową lekcję próbną. Tymczasem jest to tylko 30 minutowe spotkanie organizacyjne. Lekcje sa dosyć drogie okolo 60 zł. Szkoła często zmienia nazwe. Odradzam. Wole prywatne korki.


Nigdy nikomu nie polecił bym prywatnych korków zwłaszcza dla dziecka! javascript:emoticon(':ban:')
Byle beblok co na zmywaku w UK nauczył się mówić kilka zdań myśli, ż…e moż…e uczyć angielskiego, najłatwiej dzieci bo naiwne i się szybko nie połapią! javascript:emoticon(':co_jest:')

Przerobiłem kilku takich cwaniaczków i mam swoje wnioski. Bez umowy, bez podatku, bez jakości! Sprawdzacie jakoś tych "prywatynch" lektorów z ogłoszeń? Spiszecie ich chociaż… z dowodu? Czy moż…e wpuszczacie do swojego domu ludzi z ogłoszenia jak leci? Najlepiej jeszcze zamknąc dziecko z takim "wujkiem" na godzinke w pokoju, niech sie uczą!! javascript:emoticon(':bezradny:')

Ludzie myślcie proszę komu powierzacie swoje pociechy!
Jakość niestety ma swoją cenę!
myslący
 

korepetycje

Postautor: Myślący prawidłowo » 02 lis 2011, 3:23

Oj coś mi ten ostatni post pachnie właścicielem firmy.
Ja uczę angielskiego od 15 lat, mam swoje referencje i swoich stałych klientów. Kąż…dy mój uczeń moż…e zadzwonić do innych i dowiedzieć się co o mnie myślą. Biorę za godzinę duż…o mniej niż… w tej niby szkole. Ale nie moż…na sugerować normalnym nauczycielom ż…e molestują dzieci, a to w poprzednim poście zrobił ktoś kto chyba jest z tą firmą związany. Działajcie dalej na rynku ze swoją " jakością" - ale nie obraż…ajcie normalnych nauczycieli bo to o was bardzo nieładnie świadczy.
Myślący prawidłowo
 

Re: korepetycje

Postautor: mysl%u0105cy » 05 lis 2011, 0:37

Myślący prawidłowo pisze:Oj coś mi ten ostatni post pachnie właścicielem firmy.
Ja uczę angielskiego od 15 lat, mam swoje referencje i swoich stałych klientów. Kąż…dy mój uczeń moż…e zadzwonić do innych i dowiedzieć się co o mnie myślą. Biorę za godzinę duż…o mniej niż… w tej niby szkole. Ale nie moż…na sugerować normalnym nauczycielom ż…e molestują dzieci, a to w poprzednim poście zrobił ktoś kto chyba jest z tą firmą związany. Działajcie dalej na rynku ze swoją " jakością" - ale nie obraż…ajcie normalnych nauczycieli bo to o was bardzo nieładnie świadczy.


Nikogo nie chciałem obraż…ać, mam swoje powody ż…eby tak mówić,
nie wszyscy ludzie są źli

niestety rzeczywistość broni się sama:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title, ... omosc.html

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-d ... nId,362328

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,N ... caid=6d513

http://forum.gazeta.pl/forum/w,264,7779 ... stki_.html

http://harmagedon2010.blogspot.com/2010 ... any-o.html
mysl%u0105cy
 

Re: korepetycje

Postautor: klakier124 » 05 lis 2011, 1:10

Myślący prawidłowo pisze: Działajcie dalej na rynku ze swoją " jakością" - ale nie obraż…ajcie normalnych nauczycieli bo to o was bardzo nieładnie świadczy.


Dokładnie...
"Mobilne" szkoły są dla frajerów, którzy nie potrafią sobie sami wyszukać kompetentnej osoby do nauki.
klakier124
 

Re: korepetycje

Postautor: Rabine » 06 lis 2011, 19:22

klakier124 pisze:
Myślący prawidłowo pisze: Działajcie dalej na rynku ze swoją " jakością" - ale nie obraż…ajcie normalnych nauczycieli bo to o was bardzo nieładnie świadczy.


Dokładnie...
"Mobilne" szkoły są dla frajerów, którzy nie potrafią sobie sami wyszukać kompetentnej osoby do nauki.
Rabine
 

Re: korepetycje

Postautor: Rabine » 06 lis 2011, 19:23

w sumie ci꿅ko, ż…eby lektor twierdził cos innego, zwłaszcza na forum edukacyjnym
Rabine
 

Re: korepetycje

Postautor: milalektorka » 07 lis 2011, 20:39

Przepraszam, ja nie uważ…am siebie za frajera!

Uczę przez pośrednika i jestem zadowolona z takiej formy współpracy,
nie muszę jeździć przez całe miasto między kolejnymi lekcjami, oszczędzam czas i pieniądze. Dodatkowo mam jeszcze pomoc ze strony szkoły.

bardzo proszę nie obraż…ać ludzi!
milalektorka
 

Re: korepetycje

Postautor: klakier124 » 07 lis 2011, 22:23

milalektorka pisze:Przepraszam, ja nie uważ…am siebie za frajera!

Uczę przez pośrednika i jestem zadowolona z takiej formy współpracy,
nie muszę jeździć przez całe miasto między kolejnymi lekcjami, oszczędzam czas i pieniądze. Dodatkowo mam jeszcze pomoc ze strony szkoły.



To nie jesteś frajerem czy frajerką? Coś mi się wydaje, ż…e znowu przyleciał jakiś właściciel "szkoły" mobilnej i broni swojego interesu. Nie dosyć, ż…e mu się rodzaje mylą, to jeszcze sprzedaje stare ściemy, na które już… mało kto się chce nabierać.
Oszczędzasz czas? Jeż…dż…ąc w kółko? Pieniądze oszczędzasz? Oddając 30-50 procent właścicielowi szkoły, który siedzi z założ…onymi rękami? Pomoc ze strony szkoły??? Niby jaka?? :hahaha:
klakier124
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: Agataaaa » 08 lis 2011, 4:04

Moż…e Mobilna szkoła ma słabych lektorów ale po pierwsze reklamuje się jako szkoła dla dzieci- czyli nie musi mieć dobrych lektorów, po drugie płaci podatki !!!!- czyli uczy legalnie Ci wszyscy kłapiący lektorzy pracują na czarno i oszukują państwo i nas wszystkich. Nie mówcie potem,ż…e na nic w Polsce nie ma pieniędzy jak nie płacicie podatków.
Agataaaa
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: klakier124 » 09 lis 2011, 2:15

Agataaaa pisze:Moż…e Mobilna szkoła ma słabych lektorów ale po pierwsze reklamuje się jako szkoła dla dzieci- czyli nie musi mieć dobrych lektorów.


To jest wlasnie absurdalne myślenie dyrektorów szkół. :ban:
Korepetytorzy krzywdzą fiskus, a wy krzywdzicie dzieci!
klakier124
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: wissi » 19 sty 2012, 15:59

Widzę, ze kwestie podatkowe stały się głównym tematem dyskusji
wissi
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: BRAK MI SŁÓW » 27 sty 2012, 8:16

Brak mi słów jak to czytam,
I bzdurne komentarze.
Żal i nic konstruktywnego!
1. szkoła zawsze będzie droż…sza od korepetytora z netu, to chyba normalne.
moze i są fajni nauczyciele z ogłoszenia ale ja raz znalazłam i trafiłam kiepsko. lekcje w kratke bo pani albo nie pasowało albo miala poślizg. druga fantastyczna, kompetentna i z podejsciem ale co z tego jak co lekcje odwoływała w ostatniej chwili. po 2 miesiącach miałam dość i pani podziekowalam. kolejny wybor padl na ta szkole, bo moż…e tam ktos ma nad tym wszystkim nadzór . i ma faktycznie. dostałam lektorkę. dziewczyna po studiach,z profilem pedagogicznym - poprosilam o papiery skoro juz place drozej - bo tez przezylam przeskok cenowy- ksiązke do nauki priv przyniosła nie musialam latać po ksiegarniach,zapytałam czy moż…na w ten sposób załatwić książ…kę do szkoły nie było problemu! jak sie spoznia ,wysyla smsa wczesniej, ze sie spozni i z jakiego powodu.
nie uwazam ani ze nasza nauczycielka jest zla ani ze krzywdzi mi dziecko.
i nie wiem dlaczego mam tracic czas skoro mam podane na tacy???
opanujcie się :/
BRAK MI SŁÓW
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: barka1 » 12 lut 2012, 18:15

Musi być droż…sza, gdyż… jest tu jakiś nadzór metodyczny
barka1
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: fortunaty » 05 mar 2012, 5:28

dodaje pozytywną opinie o mobilnej szkole,
moja Kasia uczy się na korepetycjach od trzech miesięcy i widać poprawę wyników, na semestr 5- ze słabej 3ki, tak ma być!
O wygodzie i komforcie nie wspominam, bo za to płacę,
lektorka bardzo ogarnięta, przygotowana z materiałami,
ja mam czas dla siebie,
polecam!!
fortunaty
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: Barka2 » 20 mar 2012, 3:11

A ja zdecydowanie odradzam i nie chodzi o cenę tylko o jakość. Próbowałem się tam uczyć i właśnie ze względu na brak profesjonalizmu kadry zrezygnowałem. Jest to maleńka placówka i raczej nastawia się tylko na małe dzieci.
Barka2
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: Mondra » 27 mar 2012, 4:42

To szkoła dla dzieci, jeśli chcesz tam się uczyć profesjonalnie angielskiego to gratuluje ;/

I jeśli chodzi o dzieci, to niema IMHO lepszej oferty....
Mondra
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: borguwe » 19 cze 2012, 8:14

Każ…dy uważ…a troszkę inaczej
borguwe
 

Re: Mobila szkoła happy hours opinie

Postautor: dews » 27 paź 2016, 18:54

To ja może napiszę coś więcej na ten temat. Prawda jak zwykle leży po środku. To moje zdanie na podstawie własnego doświadczenia :cool:

Mam już trochę wiedzy praktycznej na temat bankowości w Polsce. Nie tylko tej z poziomu kredytobiorcy, ale przede wszystkim jako posiadacza wielu osobistych rachunków bankowych. Od razu wspomnę, że nie tylko byłem lojalnym klientem przez wiele lat jak większość. Również zmieniałem rachunki bankowe, gdy tylko nadarzyła się okazja, aby nie ponosić nadmiernych opłat. Polecam przeczytać instrukcję jak założyć konto w banku ING przez Internet z pośrednictwem kuriera. Dzięki temu mamy możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy traconych na wizytę w oddziale. Taką możliwość daje nam nie tylko ING Bank Śląski, ale również wiele innych podmiotów finansowych. Procedura otwarcia konta bankowego przez internet nie jest bardzo skomplikowana. Instrukcja umożliwia jednak jeszcze szybsze przejście tej procedury. Tak, aby zaoszczędzić więcej czasu i wiedzieć, czego można się spodziewać. Na szczęście wszystko to umożliwia nam już w dzisiejszych czasach Internet. :hura:

Globalna sieć pozwala nie tylko robić zakupy i wymieniać się informacjami. Wspomaga nas również w systemach bankowości elektronicznej. Na tym polu bank ING jest jednym z liderów od wielu lat. Wiele innych instytucji naśladuje rozwiązania banku z lwem, który stworzył panel klienta bardzo przejrzysty oraz czytelny bez zbędnych wodotrysków. Podsumowując, jeżeli zamierzasz otworzyć konto bankowe kurierem w wygodny sposób bez opłat. To mogę z czystym sumieniem polecić do tego celu rachunek osobisty Direct w ING Banku Śląskim. Sam mam ten ROR już od kilku lat więc piszę z perspektywy praktyka a nie teoretyka. :cool:
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości