doskonalenie gramatyki.

Pytania i wątpliwości dotyczące gramatyki angielskiej

doskonalenie gramatyki.

Postautor: rubrosOM » 20 maja 2011, 17:13

Nie wiem jak Wy, ale obserwuje u siebie pewne niedociągnięcia gramatyczne :p Zazwyczaj problemy pojawiają sie w tych samych miejscach: na kursie odśwież…am sobie i jest OK, ale potem dość szybko zapominam... Zastanawiam się nad jakąś formą ćwiczenia i znalazłem coś takiego: doskonalenie gramatyki gdzie ćwiczenia maja być dobierane na podstawie moich błędów. Moż…e zdałoby to egzamin?

P.S. jakie są Wasze najsłabsze punkty w gramatyce ang?
rubrosOM
 


Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: Gienek_me-imie » 23 maja 2011, 16:44

Nauka na błędach, to moim zdaniem najlepsze podejście. generalnie spoko powtarza się to, co już… się umie - człowiek lepiej się czuje, ale na dłuż…szą metę nie ma to sensu :) To co pokazałeś wydaje się być bardzo interesujące.
Gienek_me-imie
 

Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: hiszon_malev » 24 maja 2011, 16:17

Cóż… - gramatyka nigdy nie była moją mocną stroną. Myślę, ż…e najlepszą metodą są ćwiczenia i powtarzanie materiału - dlatego chyba nikt za tym nie przepada.

Myślę, ż…e bardziej od gramatyki na tej stronie, którą pokazujesz interesująca jest ta darmowa konwersacja z native speakerem. Zapisałem się. nigdy wcześniej nie rozmawiałem z native speakerem...
hiszon_malev
 

Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: glohard » 25 maja 2011, 19:20

Najlepsze doskonalenie z gramatyki to oczywiście rozmowa z native speakerem rozmawiasz a on wyłapuje Twoje błędy i wspólnie je poprawiacie.
Zapraszamy, Kliknij!

kurs angielskiego Warszawa
glohard
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2011, 15:30

Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: kardinall » 26 maja 2011, 19:48

Generalnie się z tobą zgadzam - podczas takich rozmów w dość naturalny sposób moż…esz przejąc poprawną gramatykę. Co więcej native speaker faktycznie moż…e Cię poprawić. Dla mnie jednak takie ćwiczenia mają sens - jestem wzrokowcem, czasem dzięki takiej formie uczę się szybciej
kardinall
 

Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: lonelys » 31 maja 2011, 17:51

ja stawiam na komunikacje - moż…liwość dogadania się i porozumienia. Poprawność gramatyczna jest dla mnie na dalszym planie. W tej szkole znacznie bardziej podobają mi się konwersacje online - mam moż…liwość rozmowy z native speakerem za bardzo dobrą kasę. To mi się podoba, nie gramatyka.
lonelys
 

Korepetycje

Postautor: Pomocnik Studenta » 14 cze 2011, 18:42

Polecam stronę z korepetycjami http://www.pomocnik-studenta.pl
Pomocnik Studenta
 

Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: Kasiakasienka16 » 15 lis 2011, 0:46

fiszki angielskie <- według mnie najlepsza metoda na usystematyzowanie swojej dotychczasowej wiedzy, uzupełnianie braków i odkrywanie nowych zakątków angielskiej gramatyki
Kasiakasienka16
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 08 lis 2011, 16:42



Re: doskonalenie gramatyki.

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 15:05

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości