darmowe programy do nauki angielskiego??!

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: 7asia7 » 05 mar 2008, 19:35

Poszukuję darmowych programów do nauki języka angielskiego, ale już… na bardziej zaawansowanym poziomie. Coś w stylu profesora Henry - wszystko, tylko nie SuperMemo, chociaż… osobiście do tego programu nie mam. Zależ…y mi też… na tym, aby były to pełne wersje naprawdę dobrych programów. Pomoż…e ktoś??
7asia7
 


lang4you

Postautor: lang4you.pl » 05 mar 2008, 20:38

Polecam lang4you
To mój autorski program do nauki słówek. Jestem programistą, a ze względów zawodowych muszę odśwież…yć angielski więc stworzyłem coś własnego.
Lang4you działa w firefox, nauka słówek odbywa się metodą wzrokową. Moż…na wybierać w kilkudziesięciu zestawach słówek, a takż…e tworzyć własne zaawansowane zestawy.
Na monitorze wyświetla się okienko ze słówkiem i tłumaczeniem, w tym samym czasie moż…na normalnie korzystać z komputera, tj. uzywać internetu, grać itp. Jak się nie ma za duż…o czasu na naukę słówek tak jak w moim przypadku, takie rozwiązanie się sprawdza.

Tutaj link http://www.lang4you.pl
Korzystanie jest całkowicie darmowe

Pozdrawiam
Marcin
-------
Uczę się angielskiego z http://www.lang4you.pl
lang4you.pl
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: xeo » 05 mar 2008, 20:46

Jej pewnie chodzi o profesjonalne oprogramowanie na rynku, nic lepszego godnego uwagi niż… Supermemo i Profesor Henry chyba na dzień dzisiejszy nie ma.

So nauki słówek polecam nasz system
http://www.angielski.edu.pl/nauka_slow_angelskich/
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

ISTRIB - darmowy program do nauki slowek

Postautor: skra » 09 lis 2009, 21:25

Do nauki gramatyki - nie znam zadnego darmowego na poziomie (sama dołączam sie do porśby o coś godnego polecenia). Jednakze do nauki słówek swietny jest ISTRIB na www.nauka-slowek.org. Program posiada angielska wymowe, obrazki, algorytm powtorek podobny do tego w Super Memo.
skra
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: grosee » 02 lut 2010, 16:38

Z czystym sumieniem moge polecic program, ktory mozesz znalezc na http://www.nauka-slowek.org/. Dla mnie duza zaleta jest to, ze posiada wymowe. Ponadto mozna do slówka dodac obrazek, co znacznie wzmaga efektywnosc nauki. Slowa same sie uzupelniaja przy wpisywaniu i sam znajduje tlumaczenie (wystarczy tylko ustawic kursor w polu tlumaczenia), przez co jakos szybko mi sie dodaje nowe slowa (pewnie przez to mam ich za duzo, ale przynajmniej mam pewnosc, ze nic mi nie umknie, jak na karteczkach czy na bokach stron ksiazek). Program calkiem ladnie sie prezentuje, co jest nowoscia dla mnie przy uzywaniu darmowych porgramów. Mozna go jednoczesnie uzywac jako slownika, poniewaz posiada ogromna baze slów w kilku jezykach (ja korzystam tylko z ang i hiszp) a jesli uznamy ze slowo chcemy zapamietac, za pomoca przycisku DODAJ umieszczamy je w naszej lekcji. Z tego co wiem, to program ten wykorzystuje algorytm optymalizacji powtorek, podobny do tego w SM. Ja mialam jakies pytania i watpliwosci na poczatku, ale Pan, ktory ten program stworzyl, dosc szybko odpowiada na wyslane don zapytania. Wada jest na pewno to, ze posiada tylko wymowe angielska, no i jest tylko w wersji on line, nie mozna go sobie sciagnac:-(

Aaaaaa, zapomnialam, po kliknieciu na ten adres zapyta was zeby zainstalowac program Silver Light Microsoftu (w tej technologii jest ów program napisany ), ale instalacja trwa naprawde krociutko
grosee
 

Nauka słówek - Istrib

Postautor: aschy » 11 lut 2010, 22:25

Podpisuje się pod Istrib ... fajniutki
aschy
 

Angtest.pl też… moż…e pomóc

Postautor: angtest » 27 kwie 2010, 19:22

Zajrzyj też… na angtest.pl, być moż…e znajdziesz tam coś dla siebie. Strona jest cały czas rozwijana.

Pozdrawiam

S.Wojnowski
angtest.pl
angtest
 

angi.pl

Postautor: iksem90 » 24 cze 2011, 0:49

Do szybkiej nauki słówek polecam stronę http://angi.pl za każ…de 10 odgadniętych słówek dostaniesz 1 angielski cytat :)
iksem90
 


eTutor...??

Postautor: Gość » 01 lip 2011, 20:17

Gość
 

Re: eTutor...??

Postautor: Gość » 12 lip 2011, 23:00



Świetne oprogramowanie i do tego darmowe - polecam!
Gość
 

Nauka słówek angielskich

Postautor: Gość » 26 sie 2011, 20:42

Gość
 


Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 30 lis 2011, 6:38

Darmowy kurs znalazłem na stronie: http://angielskimp3.e-nexto.com.pl Dostałem na e-mail ponad 20 minut ciekawych lekcji w plikach mp3 dla początkujących. Wystarczy zostawić swój e-mail w wyskakującym oknie. Polecam spróbować...
Gość
 

Re: eTutor...??

Postautor: Gość » 11 gru 2011, 2:41


Aby otrzymać dostęp do wszystkich materiałów na tej stronie trzeba wykupić abonament - czy ktoś z Was z niej korzysta w pełnej wersji? Założ…yłam swoje konto za darmo i lekcje bardzo mnie wciągnęły, dlatego zastanawiam się nad zakupieniem pełnego dostępu.
Gość
 

Re: eTutor...??

Postautor: _Marysia » 27 gru 2011, 17:45

Anonymous pisze:

Aby otrzymać dostęp do wszystkich materiałów na tej stronie trzeba wykupić abonament - czy ktoś z Was z niej korzysta w pełnej wersji? Założ…yłam swoje konto za darmo i lekcje bardzo mnie wciągnęły, dlatego zastanawiam się nad zakupieniem pełnego dostępu.


Od ponad 3 miesięcy korzystam z pełnej wersji eTutora i w odpowiedzi na Twoje pytanie szczerze polecam ten kurs. Po raz pierwszy spotkałam się z tak kompleksowym kursem języka angielskiego, gdzie do wyboru mamy tyle róż…nych metod nauki, od nauczania słówek z rewelacyjnym systemem powtórek, poprzez dialogi, metodę multi-reprezentacji, po nagrania video itd. Więc jeż…eli dalej się zastanawiasz, to wykup pełny dostęp, a przekonasz się sama :) też… zastanawiałam się, czy warto, teraz już… jestem przekonana, ż…e była to dobra decyzja.
_Marysia
 

Re: eTutor...??

Postautor: Gość » 07 sty 2012, 17:18

_Marysia pisze:
Anonymous pisze:

Aby otrzymać dostęp do wszystkich materiałów na tej stronie trzeba wykupić abonament - czy ktoś z Was z niej korzysta w pełnej wersji? Założ…yłam swoje konto za darmo i lekcje bardzo mnie wciągnęły, dlatego zastanawiam się nad zakupieniem pełnego dostępu.


Od ponad 3 miesięcy korzystam z pełnej wersji eTutora i w odpowiedzi na Twoje pytanie szczerze polecam ten kurs. Po raz pierwszy spotkałam się z tak kompleksowym kursem języka angielskiego, gdzie do wyboru mamy tyle róż…nych metod nauki, od nauczania słówek z rewelacyjnym systemem powtórek, poprzez dialogi, metodę multi-reprezentacji, po nagrania video itd. Więc jeż…eli dalej się zastanawiasz, to wykup pełny dostęp, a przekonasz się sama :) też… zastanawiałam się, czy warto, teraz już… jestem przekonana, ż…e była to dobra decyzja.


Dziękuje Marysiu za informację - właśnie zabieram się za wykupienie pełnego dostępu. Dam znać jak przerobię kilka kolejnych lekcji.
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 03 lut 2012, 23:46

I jak efekty?
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: loonka » 01 mar 2012, 22:10

Ja co prawda jestem tutaj nowa, ale za to zachwycona tym portalem. Jest po prostu świetny :)
loonka
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 09 kwie 2012, 0:13

Polecam również… stronę: www.bbc.co.uk
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: english... » 21 kwie 2012, 20:00

Anonymous pisze:Polecam również… stronę: www.bbc.co.uk

Gdyby ktoś nie mógł znaleźć to strona BBC gdzie moż…na uczyć się angielskiego znajduje się pod linkiem:
http://www.bbc.co.uk/polish/learningenglish/
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 18 maja 2012, 20:25

Przydatne strony - Dzięki.
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: leszek569 » 01 cze 2012, 15:37

pomocny temat - dzięki !
leszek569
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2012, 15:19

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: bejotka » 05 cze 2012, 21:28

english... pisze:Gdyby ktoś nie mógł znaleźć to strona BBC gdzie moż…na uczyć się angielskiego znajduje się pod linkiem:
http://www.bbc.co.uk/polish/learningenglish/


Popieram!!!

Na tej stronie jest dwadzieścia parę kursów, które są pogadankami o języku angielskim. Każ…dy uczy pi razy drzwi 300-700 słówek.

Najbardziej podobały mi się kursy:

English 2000 vol. 1 & 2;
The Blue Plaque

Dzisiaj polecam szczególnie Football Matters! - króciutki kurs dla Fanów Euro :)))
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: angi.pl

Postautor: Gość » 07 cze 2012, 7:30

iksem90 pisze:Do szybkiej nauki słówek polecam stronę http://angi.pl za każ…de 10 odgadniętych słówek dostaniesz 1 angielski cytat :)


nie polecam, sporo slowek sie nie zgadza a wiekszosc jest calkowicie nieprzydatna...
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: leszek569 » 12 cze 2012, 14:38

uważ…am ż…e na YT brakuje pokazania pisowni, sam słuch to mało.
leszek569
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2012, 15:19

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 21 cze 2012, 18:12

leszek569 pisze:uważ…am ż…e na YT brakuje pokazania pisowni, sam słuch to mało.

W pełnej wersji wszystkie te kursy mp3 mają dodatkowo dołączany podręcznik w pdf-ie
wtedy Leszku masz również… pisownię, wiem, bo kupiłem sobie kiedys taki kurs. Jak dla mnie bardzo pomocny.
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 04 lip 2012, 18:08

Anonymous pisze:
leszek569 pisze:uważ…am ż…e na YT brakuje pokazania pisowni, sam słuch to mało.

W pełnej wersji wszystkie te kursy mp3 mają dodatkowo dołączany podręcznik w pdf-ie
wtedy Leszku masz również… pisownię, wiem, bo kupiłem sobie kiedys taki kurs. Jak dla mnie bardzo pomocny.


Racja do kursów zawsze dołączany jest podręcznik z całym tekstem który znajduje się w plikach mp3 a to świetna sprawa dla wzrokowców
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Sawka123 » 09 lip 2012, 19:32

Po co płacić kase za takie coś? nie macie głowy..?

Ułoż…yć sobie plan i działać na translatorze?

Jak tak zrobiłem i jechałem na tlumaczenie.eu i efekty były rewelacyjne.
tlumaczenie.eu - Najlepszy internetowy translator!
Sawka123
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2012, 19:15

Word Hex

Postautor: Gość » 12 lip 2012, 23:57

Bardzo sympatyczna i wciągająca darmowa gra, coś jak scrabble, trzeba układać angielskie słówka, moż…e być dodatkową pomocą w nauce.
Polecam.
http://itunes.apple.com/us/app/word-hex ... mpt=uo%3D2
Gość
 

Re: eTutor...??

Postautor: Lucynaaa » 30 sie 2012, 21:51

Anonymous pisze:
_Marysia pisze:
Anonymous pisze:

Aby otrzymać dostęp do wszystkich materiałów na tej stronie trzeba wykupić abonament - czy ktoś z Was z niej korzysta w pełnej wersji? Założ…yłam swoje konto za darmo i lekcje bardzo mnie wciągnęły, dlatego zastanawiam się nad zakupieniem pełnego dostępu.


Od ponad 3 miesięcy korzystam z pełnej wersji eTutora i w odpowiedzi na Twoje pytanie szczerze polecam ten kurs. Po raz pierwszy spotkałam się z tak kompleksowym kursem języka angielskiego, gdzie do wyboru mamy tyle róż…nych metod nauki, od nauczania słówek z rewelacyjnym systemem powtórek, poprzez dialogi, metodę multi-reprezentacji, po nagrania video itd. Więc jeż…eli dalej się zastanawiasz, to wykup pełny dostęp, a przekonasz się sama :) też… zastanawiałam się, czy warto, teraz już… jestem przekonana, ż…e była to dobra decyzja.


Dziękuje Marysiu za informację - właśnie zabieram się za wykupienie pełnego dostępu. Dam znać jak przerobię kilka kolejnych lekcji.


Jeśli jeszcze zaglądasz na to forum napisz swoje wraż…enia z nauki na tym portalu, bo jestem bardzo ciekawa Twojej opinii, gdyż… sama bardzo poważ…nie zastanawiam się nad rozpoczęciem pełnego kursu.
Ewentualnie proszę również… o opinie innych osób, które korzystają lub korzystały z pełnego dostępu.
Lucynaaa
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: MarioMario » 10 wrz 2012, 14:02

Lucynaaa, ja korzystam z pełnej wersji kursu eTutor i szczerze polecam, go każ…demu znajomemu, który chce uczyć się angielskiego a nie ma czasu na tradycyjne lekcje, choć te w szkołach językowych dla mnie były bardzo stresujące, więc nie mam do nich przekonania.

Napisz czy masz tam zarejestrowane darmowe konto?
Jeśli nie to po prostu je załóż… i wypróbuj, wtedy dowiesz się czy lekcje, ćwiczenia i nauka słówek w takiej formie przez Internet Ci odpowiada. Jeśli tak, to kupuj pełny dostęp - według mnie naprawdę warto.
MarioMario
 

Re: eTutor...??

Postautor: olga77 » 30 wrz 2012, 6:48

Lucynaaa pisze:Ewentualnie proszę również… o opinie innych osób, które korzystają lub korzystały z pełnego dostępu.

eTutor polecam z czystym sumieniem. Uczę się tam od ponad miesiąca spędzając na tej stronie nawet po kilka godzin dziennie (najbardziej lubię ćwiczyć poprzez foto-lekcje i ucząc się słówek z dodanych list) pozdrawiam
olga77
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: english... » 22 paź 2012, 6:21

Jeśli mowa o kursie eTutor to wystarczy obejrzeć krótką prezentację video:
Angielski przez Internet na eTutor, aby dowiedzieć się więcej o metodzie i zobaczyć jak wygląda nauka angielskiego przez Internet na tym portalu.
Poza tym przecież… każ…dy za darmo moż…e przetestować eTutor'a rejestrując darmowe konto, dlatego zamiast pytać o opinie czyż… nie lepiej wypróbować go osobiście i wyrobić sobie własną opinię? :)
___________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2013, 20:04 przez english..., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: ed1234 » 09 lis 2012, 23:43

A znacie jakiś program instalowany na komputerze do nauki słówek angielskiego i niemieckiego, bo potrzebuję uczyc się do szkoły?
ed1234
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 24 lis 2012, 7:01

ed1234 pisze:A znacie jakiś program instalowany na komputerze do nauki słówek angielskiego i niemieckiego, bo potrzebuję uczyc się do szkoły?

A dlaczego chcesz program instalowany na komputerze, jak wszystko moż…esz znaleźć w sieci. Era modemów i braku dostępu do sieci minęła więc do nauki moż…esz korzystać z portali internetowych.
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: ala135 » 27 lis 2012, 14:12

Dokładnie! Z kursów internetowych polecam Multikurs.pl - raczej śwież…a rzecz w ofercie kursów on-line, ale jak dla mnie bardzo udana :)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

książ…ka elektroniczna program eTeacher

Postautor: jasminer » 30 lis 2012, 15:34

Ja korzystałam z eTeacher w wersji 1.3 od jakiegoś czasu jest udostępniany za free.

_________________
Najtańsze książ…ki do nauki języka angielskiego.
jasminer
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2012, 15:19

Re: książ…ka elektroniczna program eTeacher

Postautor: Gość » 10 gru 2012, 18:45

jasminer pisze:Ja korzystałam z eTeacher w wersji 1.3 od jakiegoś czasu jest udostępniany za free.

Skąd mogę pobrać ten program?
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: jasminer » 11 gru 2012, 11:25

Stąd http://download.komputerswiat.pl/edukac ... r-freeware
Ale nie przestrasz się bo to program z 1990 roku.

_________________
Najtańsze książ…ki do nauki języka angielskiego.
jasminer
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2012, 15:19

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 25 gru 2012, 16:04

Ja polecam darmowe lekcje angielskiego w plikach mp3, które otrzymałem po zapisie na stronie: http://angielskimp3.e-nexto.com.pl
Gość
 

program do angielskiego

Postautor: anaon » 27 gru 2012, 14:22

ja polecam ten programik z analizą wymowy (tester i słownik jest za darmo)

http://www.proxmedia.pl/english-on-time/preview.aspx
anaon
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: Gość » 12 sie 2013, 21:24

Znacie jeszcze jakieś strony skąd moż…na pobrać darmowe kursy języka angielskiego, lub jakieś podręczniki do nauki? Będę wdzięczna za linki.
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: shishi » 13 sie 2013, 9:44

Today, laptops have people indispensable part of life, but the most important accessories as laptops, CD-ROM also is very important, I like to share a CD-ROM: mydvddrives I believe you will like.
shishi
 

Re: książ…ka elektroniczna program eTeacher

Postautor: bejotka » 15 sie 2013, 7:40

Anonymous pisze:
jasminer pisze:Ja korzystałam z eTeacher w wersji 1.3 od jakiegoś czasu jest udostępniany za free.

Skąd mogę pobrać ten program?


Program eTeacher 1.3 to jeden z pierwszych programów wspomagających naukę angielskiego. Obok niego znajdowały sie na naszym rynku tylko
miniEuro i SuperMemo 6.0. Dziś ż…adnego z tych programów nie polecam. Były pisane pod DOSa.

Polecam jednak eTeachera ze strony http://www.nahliksoft.com/
Jest wprawdzie płatny ale wart swej ceny.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: książ…ka elektroniczna program eTeacher

Postautor: Gość » 21 sie 2013, 9:15

bejotka pisze:Dziś ż…adnego z tych programów nie polecam. Były pisane pod DOSa.


Warto zaznaczyć, ż…e są dostępne nowe ich wersje również… dostępne jako freeware :)
Gość
 

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: AdamDec34 » 23 sie 2013, 13:02

A czy w ogóle uczył się ktoś anglika od podstaw z tych programów? Jak efekty? ile czasu wam to zajęło?

Kiedyś próbowałem kursu w szkole ale z marnym skutkiem, podstawy poznałem będąc w angli więc się dogadam ale zamierzam wziąć się znowu za naukę aby móc się bezproblemowo porozumiewać z brytyjczykami. Czy taką formę nauki poprzez soft komputerowy moż…ecie mi polecić ?
AdamDec34
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2013, 12:09

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: english... » 23 sie 2013, 18:38

Anonymous pisze:
ed1234 pisze:A znacie jakiś program instalowany na komputerze do nauki słówek angielskiego i niemieckiego, bo potrzebuję uczyc się do szkoły?

A dlaczego chcesz program instalowany na komputerze, jak wszystko moż…esz znaleźć w sieci. Era modemów i braku dostępu do sieci minęła więc do nauki moż…esz korzystać z portali internetowych.

Do nauki angielskich i niemieckich słówek skorzystaj z Portalu eTutor znajdziesz tam listy słówek pogrupowane w odpowiednich kategoriach oraz podzielone na poziomy zaawansowania. Każ…dego z tych słówek moż…esz uczyć się dodając do systemu powtórek, który wspomaga naukę i ułatwia zapamiętywanie. Do tego masz również… ćwiczenia - np fotolekcje.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat sposobów nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: english... » 06 cze 2014, 9:42

Ostatnio nagrałem video w którym opowiadam jak za darmo otrzymać pełny dostęp do kursu angielskiego na eTutor na 7 dni. Instrukcja krok po kroku dostępna na video w zamieszczonym artykule na stronie: Angielski Online za Darmo. Korzystajcie, bo naprawdę warto.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat sposobów nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: darmowe programy do nauki angielskiego??!

Postautor: darojago » 13 cze 2014, 15:03

Do nauki z "oprogramowania" trzeba mieć niestety zacięcie, bo nie każ…dy ma predyspozycje do tego. Mnie np. niedługo po rozpoczęciu nauki wzięłoby na spanie - wolę jednak kontakt z nauczycielem.
Awatar użytkownika
darojago
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:23


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości