Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: zablokowany » 23 lis 2011, 6:45

Witajcie jestem osobą , która potrzebuje kursu angielskiego, który pomoż…e oprócz gramatyki przełamać wreszcie barierę w mówieniu. Jaka jest najkorzystniejsza metoda. Która szkoła budzi największe zaufanie, czekam na opinie. Na co należ…y zwrócić uwagę...
zablokowany
 


Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: pląs » 24 lis 2011, 16:20

Wybieraj więc szkoły, które oferują zajęcia z nativami. Znam osobę zadowoloną z usług ANY, gdyż… właśnie oferowane były zajęcia z Nativami, którzy profesjonalnie podchodzili do tematu.
Osobiście obecnie korzystam z usług English FOr You. Jestem na poziomie B1, więc jeszcze ma barierę w mówieniu, choć przełamuje ją. Mam na zmianę zajęcia z polskim lektorem, który przygotowuje tematy do konwersacji z Nativem. Trafiłem na NAtiva Stamleya, bardzo cierpliwy człowiek, który stara się zmusić do mówienia. Chodzę do English For You na Marszałkowską. Podobno również… w "ok" prowadzą zajęcia Nativi. Ta szkoła ma takż…e dobrą renomę.
pląs
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: liof » 27 lis 2011, 6:30

najlepsze są kursy internetowe, dają duż…a niezależ…ność
liof
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: hosik » 01 gru 2011, 6:22

Co do korków nie jestem przekonana,mało trochę motywują. Mam trochę doświadczenia, gdyż… ostatnio zdałem CAE. Przeszedłem przez kilka szkół. Gramatykę dobrze wykładali w Metropolitan School, miałem super lektorkę, ogarnołem wszystkie czasy, następnie trafiłem do Bella. Byłem tam krótko, poziom wysoki, małe grupki, ale drogo. Ogólnie jednak polecam. Trafiłem jeszcze do English For You,szkoła ta proponuje duż…o konwersacji, szczególnie podobały mi się warsztaty w kafejce dyskusyjnej z nativami.
Zajęcia te motywują do mówienia. Wysoki poziom prezentuje takż…e Cambridge,mają zdecydowanie profesjonalną kadrę i są długo na rynku
hosik
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: hosik » 01 gru 2011, 6:29

... i jeszcze jedno ostatnio korzystałem z usług english by phone, z uwagi na pracę czasami ci꿅ko ułoż…yć sobie stały grafik, a to jest opcja bardzo elastyczna. Moż…na otrzymać darmową konwersację próbną
hosik
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mika_01 » 23 gru 2011, 17:22

Odnośnie przełamania bariery mówienia, polecam dofinansowany kurs języka angielskiego w szkole GoWork.pl :) dzięki zajęciom z lektorami nauczyłam się języka a barierę mówienia udało mi się przełamać podczas konwersacji z nativami :spoko: jestem bardzo zadowolona
:hura:
mika_01
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kaffe » 03 sty 2012, 23:36

Ofert tak wiele, ze trudno czasami się połapać, ale szkoły specjalizujące się jedynie w angielskim poleciłbym, gdyż… są to wówczas specjaliści od jednej rzeczy
kaffe
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Banka22 » 11 sty 2012, 20:45

Od września mam zajęcia w speak up i jak dotąd, tam podoba mi się najbardziej. Lekcje prowadzone w ciekawy sposób, moż…na wybrać sobie godziny, na które chce się przychodzić. Dla mnie rewelka.
Banka22
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: konradK » 12 sty 2012, 6:15

Od paż…dziernika chodzę na zajęcia do TFLS. Dla mnie rewelacja. Dzięki dodatkowym bezpłatnym konwersacjom z nativem znacznie poprawiłem akcent i wymowę która zawsze u mnie nie była najlepsza. Uwazam ż…e to jest świetne połączenie duż…ej ilości gramatyki plus konwersacje z nativem.
konradK
 

English for You

Postautor: jaka121 » 12 sty 2012, 17:55

Generalnie system edukacji językowej proponowany w English For You jest dla mnie bardzo przekonywujący. Przede wszystkim każ…da grupa niezależ…nie od poziomu jest prowadzona przez dwóch lektorów, to jest waż…ne, gdyż… nawet na niż…szych poziomach masz polskiego lektora od gramatyki i Nativa od konwersacji. Nazywa się to dualny system. Kończę właśnie pierwszy semestr. Osobiście polecam w English for You Travisa z USA oraz Justynę Borsuk. Ten team okazał się dla mnie bardzo trafiony. Grupki małe 5 osób, to moż…liwość kontaktu szczególnie podczas konwersacji.
jaka121
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: bargiel » 18 sty 2012, 16:45

Ofert jest wiele. Warto rozpocząć od przewertowania zawartości stron Internetowych
bargiel
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: intrnetowy1 » 19 sty 2012, 21:28

bargiel pisze:Ofert jest wiele. Warto rozpocząć od przewertowania zawartości stron Internetowych


Tylko, ż…e niektóre są albo mało czytelne, albo mają zbyt wiele fajerwerków.
intrnetowy1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: gosy » 19 sty 2012, 21:30

Dla mnie strona szkoły językowej nie powinna mieć zbyt wiele podstron, gdyż… moż…na się pogubić
gosy
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: marysia3 » 20 sty 2012, 2:29

Ja wybrałam szkołę słuchając "poczty pantoflowej". Posłuchałam sie koleż…anek i wybrałam szkołę z wieloletnią tradycją- szkołę TFLS w Warszawie. Teraz moge również… Wam polecić. Jeśli szukacie szkoły językowej to TFLS.
marysia3
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Gość » 20 sty 2012, 20:07

gosy pisze:Dla mnie strona szkoły językowej nie powinna mieć zbyt wiele podstron, gdyż… moż…na się pogubić

Z drugiej strony świadczy to profesjonaliż…mie firmy, gdyż… rozbudowana strona to rozbudowana oferta
Gość
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: stronnik1 » 22 sty 2012, 23:47

Ocena strony internetowej szkoły językowej jest zawsze sprawą bardzo subiektywną
stronnik1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Madzia012345 » 23 sty 2012, 6:20

stronnik1 pisze:Ocena strony internetowej szkoły językowej jest zawsze sprawą bardzo subiektywną

To jest bardzo oczywiste..
Madzia012345
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: piękna12 » 25 sty 2012, 17:18

Strona stroną, dla mnie liczy się poziom nauczania
piękna12
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: barak12 » 26 sty 2012, 16:03

A opcje internetowe, moż…e tu waro poszukac sukcesu
barak12
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mlaj22 » 30 sty 2012, 6:20

barak12 pisze:A opcje internetowe, moż…e tu waro poszukac sukcesu


Jako uzupełnienie tematu
mlaj22
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Joanna Kędzierska » 31 sty 2012, 6:46

Wiele razy zaczynałam naukę angielskiego. Niestety be z większych rezultatów. Po semestrze zarzucałam naukę i tak od początku. Ćwiczonka z gramatyki, mało konwersacji, sporawe grupki. Rok temu wykupiłam kurs w English For You i coś wyszło na plus . Wreszcie konwersacje z Nativami, mało nudnawych szkolnych ćwiczonek. Ktoś zmusił mnie do mówienia. Pozdro dla Nativki Mary. Przy tym fajnie wyposaż…one sale.
Joanna Kędzierska
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: eluute » 31 sty 2012, 17:11

Musimy jednak pamiętać, ż…e podbudowy gramatyczna jest bardzo istotna.
eluute
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: braek1 » 31 sty 2012, 23:47

eluute pisze:Musimy jednak pamiętać, ż…e podbudowy gramatyczna jest bardzo istotna.


ale z umiarem
braek1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: picket » 01 lut 2012, 18:13

To takż…e zalezy jaki rodzaj kursu wybierasz, bardziej konwersacyjny, język ogólny
picket
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: blon1t » 02 lut 2012, 20:01

Ja osobiście nie lubię gramatyki, chodzę do szkoły średniej i ciągle robimy zadania z książ…ki
blon1t
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 12bank123 » 03 lut 2012, 18:54

A ja bardzo lubię gramatykę to trochę jak rozwiązywanie krzyż…ówek
12bank123
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 1barmanka1 » 04 lut 2012, 20:15

A jakie są dobre podręczniki do gramatyki
1barmanka1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: lkos2 » 05 lut 2012, 20:57

1barmanka1 pisze:A jakie są dobre podręczniki do gramatyki


Murphy, sprawdzony od lat
lkos2
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: jenylo » 06 lut 2012, 17:54

Dla mnie najważ…niejsze jest przy wyborze szkoły jakość nauczania potwierdzona akredytacją MEN oraz gwarancja zdania egzaminów którą daje mi szkoła TFLS.
jenylo
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: wernda1 » 06 lut 2012, 18:32

Joanna Kędzierska pisze:Wiele razy zaczynałam naukę angielskiego. Niestety be z większych rezultatów. Po semestrze zarzucałam naukę i tak od początku. Ćwiczonka z gramatyki, mało konwersacji, sporawe grupki. Rok temu wykupiłam kurs w English For You i coś wyszło na plus . Wreszcie konwersacje z Nativami, mało nudnawych szkolnych ćwiczonek. Ktoś zmusił mnie do mówienia. Pozdro dla Nativki Mary. Przy tym fajnie wyposaż…one sale.


Widzę, ż…e trafiłaś na Mary, tak jak , uważ…am ją za jedną z lepszych Native Speakerów w English For You, niesamowicie motywuje do mówienia. Bardzo pomogła mi otworzyć się, jestem na słabym B1, więc z mówieniem jeszcze krucho.
wernda1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: bolko1 » 08 lut 2012, 3:51

a moż…e coś przez internet
bolko1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: plamka21 » 08 lut 2012, 16:15

Internet- dodatek tak, podstawa raczej nie
plamka21
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kalka12 » 09 lut 2012, 6:04

plamka21 pisze:Internet- dodatek tak, podstawa raczej nie


popieram
kalka12
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: fafa » 09 lut 2012, 20:01

Ja bardzo lubię zajęcia z nativem na których mogę poprawić akcent i wymowę. Polecam szczególne zajęcia w szkole TFLS.
fafa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 1olek11 » 10 lut 2012, 7:46

Joanna Kędzierska pisze:Wiele razy zaczynałam naukę angielskiego. Niestety be z większych rezultatów. Po semestrze zarzucałam naukę i tak od początku. Ćwiczonka z gramatyki, mało konwersacji, sporawe grupki. Rok temu wykupiłam kurs w English For You i coś wyszło na plus . Wreszcie konwersacje z Nativami, mało nudnawych szkolnych ćwiczonek. Ktoś zmusił mnie do mówienia. Pozdro dla Nativki Mary. Przy tym fajnie wyposaż…one sale.


Tu się zgodzę, prawie kązda szkoła robi szablonowe kursy, non stop gramtyka
1olek11
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: bonder » 13 lut 2012, 6:57

Dla mnie liczy sie lingwista!!!!!!!!!
bonder
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: musi12 » 15 lut 2012, 2:52

Dla każ…dego coś dobrego
musi12
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: drupe » 16 lut 2012, 19:53

Osobiście uczestniczyłem kiedyś w kursie w English For You do CAE i dobrze się przygotowali mnie do tego egzaminu.
drupe
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: slomiss » 16 lut 2012, 23:43

to jest bardzo rpsoty wybór, idziesz tam gdzie są w stanie Cie dobrze przygotować i mają dobre wyniki zdawalności, jesli się tym kierować to najlepsze jest tfls
slomiss
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Joanna Kryńska » 19 lut 2012, 20:54

Ja akurat trafiłam na English For You, bardzo dobrze przygotowali mnie do B2, poprawiłam zarówno gramatykę ale przede wszystkim mówienie. Część prowadzona przez Nativa byłą bardzo efektywna, fajny koleś z Australii próbował nas zmotywować do konwersacji, ale też… sporo dowiedzieliśmy się o Australii, ż…yciu w outbacku, latających doktorach i Aborygenach.
Joanna Kryńska
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: morduleczka » 20 lut 2012, 1:58

Taka metoda jest skuteczna, jeż…eli będzie dodatkowo wsparta naszymi chęciami
morduleczka
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: molka12 » 20 lut 2012, 6:42

morduleczka pisze:Taka metoda jest skuteczna, jeż…eli będzie dodatkowo wsparta naszymi chęciami


Z tym jest róznie
molka12
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Nina.warszawa » 22 lut 2012, 5:12

tak, popieram . Ja tez wybieram TFLS
Nina.warszawa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Tomasz Wolski » 24 lut 2012, 18:09

Joanna Kryńska pisze:Ja akurat trafiłam na English For You, bardzo dobrze przygotowali mnie do B2, poprawiłam zarówno gramatykę ale przede wszystkim mówienie. Część prowadzona przez Nativa byłą bardzo efektywna, fajny koleś z Australii próbował nas zmotywować do konwersacji, ale też… sporo dowiedzieliśmy się o Australii, ż…yciu w outbacku, latających doktorach i Aborygenach.


Kilku moich znajomych mialo kontakt z English For you i ludzie sa generalnie zadowoleni z ich systemu
Tomasz Wolski
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: scale » 25 lut 2012, 15:17

Mi też… podobają się zajęcia piątkowe z nativem. Fajnie moż…na przełamać barierę w mówieniu. Zajęcia ciekawe i w małej grupce :). Polecam


fafa pisze:Ja bardzo lubię zajęcia z nativem na których mogę poprawić akcent i wymowę. Polecam szczególne zajęcia w szkole TFLS.
scale
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Julka2 » 27 lut 2012, 2:04

Joanna Kędzierska pisze:Wiele razy zaczynałam naukę angielskiego. Niestety be z większych rezultatów. Po semestrze zarzucałam naukę i tak od początku. Ćwiczonka z gramatyki, mało konwersacji, sporawe grupki. Rok temu wykupiłam kurs w English For You i coś wyszło na plus . Wreszcie konwersacje z Nativami, mało nudnawych szkolnych ćwiczonek. Ktoś zmusił mnie do mówienia. Pozdro dla Nativki Mary. Przy tym fajnie wyposaż…one sale.


Zdecydowałam się spróbować w English For You, zobaczymy. Moż…e warto spróbować w szkole uczącej jedynie angielskiego
Julka2
 

WtYemPNWSAnXKdN

Postautor: Khalil » 28 lut 2012, 10:30

As a final point, the mrkeat for foreign money possibilities is regarded as different and just about all modern of your respective choices money mrkeats. He will be accountable for nearly all types so-called diverse alternate options or else moment new release (screen alternatives, Cookware plans, alternatives on methods, and so on.)..
Khalil
 

Re: WtYemPNWSAnXKdN

Postautor: skolkoa » 29 lut 2012, 2:10

Khalil pisze:As a final point, the mrkeat for foreign money possibilities is regarded as different and just about all modern of your respective choices money mrkeats. He will be accountable for nearly all types so-called diverse alternate options or else moment new release (screen alternatives, Cookware plans, alternatives on methods, and so on.)..


A o co chodzi temu Panu
skolkoa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: liven » 29 lut 2012, 4:57

ja tez zapisałam się na bezpłątne konwersacje z nativem. Fajną mam grupę i lektora. Super zajęcia.

scale pisze:Mi też… podobają się zajęcia piątkowe z nativem. Fajnie moż…na przełamać barierę w mówieniu. Zajęcia ciekawe i w małej grupce :). Polecam


fafa pisze:Ja bardzo lubię zajęcia z nativem na których mogę poprawić akcent i wymowę. Polecam szczególne zajęcia w szkole TFLS.
liven
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: barka12 » 01 mar 2012, 19:08

Mnie w English For You pasują dwie sprawy. Szkoła uczy tylko jednego języka tzn. angielskiego, po drugie w każ…dej grupie jest osoba z kraju anglojęzycznego, po trzecie mają dobrze przygotowane i wyposaż…one np w tablice interaktywne.
barka12
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości