ACADEMY OF NEW YORK

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: lock » 27 sty 2012, 17:09

Każ…dy kombinuje inaczej
lock
 


Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: slomiss » 16 lut 2012, 23:49

każ…dy ma swoje przemyślenia w tym temacie, mi akurat bardziej podchodzi tfls
slomiss
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Gość » 19 lut 2012, 23:41

Uczęszczam na kurs English for Life. Zajęcia z lektorem w klasach na najwyż…szym poziomie. Duż…e postępy jak dotąd. Szkoła godna plecenia.

Natomiast mam duż…e zastrzeż…enia co do warsztatów. Poraż…ka!!!!! Osób na sali pond 25, aktywnych moż…e 5. Przez całe 1,5 h mówi się średnio 3-4 zdania po angielsku, resztę czasu słucha się lektora. I te kretyńskie ćwiczenia jak dla pięciolatków. Nie każ…dy ma predyspozycje do nauki w takich warunkach. Posłuchać ludzi mówiących po angielsku mogę w serialach i filmach bez dubbingu. Często widzę zaż…enowanie na twarzach ludzi siedzących na tych "pseudowarsztatach". Widać szkoła ostro chce zaoszczędzić kasę na lektorach, bo te beznadziejne warsztaty są wliczone w cenę całego kursu. To sprowadza się praktycznie do dwóch pełnowartościowych regularnych lekcji z lektorem na tydzień, a nie trzech.
Gość
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: katedur » 20 lut 2012, 4:06

Zdecydowanie wybieram TFLS. Chodzę na kurs do CAE. Mam bardzo fajna lektorkę- Panią Ewę. Super prowadzi zajęcia, grupa liczy 6 osób. Jestem bardzo zadowolona.
katedur
 

KAcGdNHuiNfFrNGb

Postautor: Rajeshwary » 29 mar 2012, 10:51

Poprzedni tekst:"Ortodoksyjni wyznawcy sekty Tuska" - teraz dierpoo go przeczytaż‡Äem.Doskonaż‡Äy, w peż‡Äni siż„Ă´ zgadzam.Wyborcy PO to sekciarze z wypranymi mf3zgami. Zero samodzielnego myż‡Ăľlenia.Jak zombie klepiż„Ă– wyuczone formuż‡Äki.Sytuacja podobna do tej z filmu: "Czż‡Äowiek demolka".Brak tyko 3 muszelek.
Rajeshwary
 

bell

Postautor: Gość » 12 cze 2012, 0:41

dla mnie Bell to podstawa
Gość
 

Re: kryptoreklama

Postautor: ddr266 » 12 lip 2012, 18:08

nessy21 pisze:Panie MMike. Myślę, ż…e odstawiasz tu niezłą kryptoreklamę. Nie jesteś pracownikiem, czyż…by?


Nie on jeden. Na forum są przynajmniej trzy szkoły, które w ten sposób się intensywnie promują - English for you, tfls oraz rzeczona ANY.

Napisałem o tym w innym wątku.
ddr266
 

M.

Postautor: Gość » 09 gru 2012, 16:37

szkoła rzeczywiście beznadziejna. Konwersacje a lektor bez przygotowania dydaktycznego, nigdy nie wiedział o czym mamy rozmawiać i sami musieliśmy wymyślać tematy do rozmowy a on tylko zerkał na zegarek, ile jeszcze tej męczarni...
poprosiliśmy o zmianę profesora, a pani w sekretariacie oświadczyła, ż…e nie ma takiej moż…liwości. Nigdy więcej tej szkoły...
ze swej strony polecam Berlitz na Nowogrodzkiej. Nie wiem jak pozostałe dwa, ale ten jest naprawdę świetny.
Gość
 

nie polecam

Postautor: maniek99 » 09 lut 2013, 14:29

Popieram przedmowce, od siebie dodam, ż…e:

- nie sugerujcie sie opiniami na forach, wszystkie sa super zachecajace, bo sami sobie piszą opinie! negatywnych zadnych nie ma bo szkola jest tak mala, ze prawie w ogole nie jest znana,

- cena za godzine jest zabojcza - np. na kursie konwersacyjnym w Academy of New Yourk sa niby 42 godziny 45 minut w trybie 6h tygodniowo, ALE tak na prawde z tego tylko 4 godziny w tygodniu sa zajec, a nie 6 - bo dwie pozostale to jakies nie wiadomo co, czyli 42 godziny to tak napeawde 14 spotkan, czyli 70 zł za 90 min nauki!
maniek99
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Madzik_011 » 23 lut 2013, 19:49

Nauka angielskiego tylko i wyłącznie w USA, bo ten angielski amerykański jest praktyczniejszy niż… ten brytyjski. Oczywiście wszystko kosztuje, zwłaszcza w USA, ale póki dolar jest w miarę stabilny (http://kursdolara.eu/) to warto zaryzykować. Z pewnością to się zwróci w przyszłości.
Madzik_011
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Gość » 26 lut 2013, 14:32

Szkola faktycznie nie jest duza, ale to widze jako zalete, bo poziom obslugi klienta jest na najwyzszym poziomie i widac ze zalezy szkole na satysfakcji klienta. Z mojej strony dodam, ze kursy byly zawsze na najwyzszym poziomie i lektorzy byli bardzo kompetentni. Z nauka angielksiego jest tak, ze osobowsc lektora moze przeszkadzac i nic sie z tym nie da zrobic, wiec nie musi chodzic o kompetencje. Z mojego doswiadczenia wynika, ze zawsze zmiana lektora nastepowala, gdy byla taka potrzeba. Zycze powodzenia wszystkim w nauce tego pieknego jezyka :)
Gość
 

uyEWBzSKheOFcP

Postautor: Muhammad » 05 lut 2014, 1:08

I would like to use the American Soldier image in a poster I am cretaed for a non-profit call United Veterans Assistance Services. It is a non-profit that helps veterans with housing solutions repair and renovation of existing structures for all vets (disabled and non-disabled). Please let me know your requirements for using your artwork!It is very beautiful!Thank youAletha Turner727-692-7592
Muhammad
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: wisniews30 » 19 sty 2015, 15:21

Ostatnio dolar szaleje w stosunku do Euro. Cały czas się zastanawiam kiedy kurs dolara do złotego zacznie szaleć i czy w ogóle. Polecam stale monitorować tę walutę jak ktoś chce relatywnie tanio spędzić czas w Stanach Zjednoczonych.
wisniews30
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2014, 15:33

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: piotrusx » 28 kwie 2015, 15:18

Lektorzy są różni, ale z mojego doświadczenia wynika, że można ich zmieniać.
Szkoła wg mnie ogólnie warta polecenia, ale ma swoje minusy.
Bardzo dużym minusem dla mnie jest to, że szkole zupełnie nie zależy na stałych klientach. Naukę zacząłem w wakacje, na promocyjnych warunkach a gdy po 8 miesiącach kończyłem naukę zaproponowano mi ceny "z aktualnych promocji" o 50% większe, co nie miało dla mnie zupełnego uzasadnienia, abym tylko i wyłącznie płacił więcej, bo w roku szkolnym więcej jest chętnych.
Dla tej szkoły po prostu liczy się tylko i wyłącznie ilość uczniów.
Ze względu na to zrezygnowałem z nauki i teraz chcę zainwestować w naukę w anglojęzycznym kraju.

USA wydaje się OK, ale tam po pierwsze przelot jest droższy, załatwianie wiz studenckich, itd itd. no i gdy człowiek jest osobą pracującą ma 26 dni w roku urlopu z czego jednocześnie może wziąć 2-3 tyg, to chyba wyjazd do USA nie za bardzo się opłaca.
piotrusx
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2015, 15:04




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości