diki.pl

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

diki.pl

Postautor: KamilKuczynski » 06 lut 2012, 9:01

Nigdy nie korzystałem, bo zawsze wydawało mi się to nudne, ale moż…esz spróbować skorzystać z ala "supermemo" na http://diki.pl . Jest to szczególnie bardzo dobry słownik. Podczas sprawdzania słówek moż…esz je dodać sobie do kolejki, apotem powtarzać.

Nie wiem jak program, ale słownik jest rewelacyjny.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56


Re: diki.pl

Postautor: bejotka » 10 lut 2012, 12:30

Bardzo ciekawy słownik, szczególnie podoją mi się z względu na zawarte w nim nagrane i przetłumaczone przykłady.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: diki.pl

Postautor: english... » 11 lut 2012, 21:55

Słownik Diki to naprawdę bardzo pomocne narzędzie.
Jest zaimplementowany min w portalu: Angielski przez Internet gdzie ucząc się angielskiego online wystarczy kliknąć 2 razy na dowolnym słowie w języku angielskim (występującym na stronie) aby otrzymać jego tłumaczenie wraz z wymową (lektor) grafiką (pozwalającą na lepsze zapamiętywanie) oraz kilkoma przykładami jego zastosowania w zdaniu.

Stąd jest on bardzo praktyczny i pomocny przy poznawaniu nowych słówek.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: diki.pl

Postautor: KamilKuczynski » 12 lut 2012, 9:20

Też… mi się podobały i to bardzo. TO jest chyba idealny słownik.

Chciałem znaleźć coś podobnego do niemieckiego, ale niestety nie ma jeszcze tak dobrego słownika. :(
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Jak uczyć się słówek ze słownikiem DIKI?

Postautor: english... » 31 mar 2012, 13:12

Nagrałem video w którym opisałem zalety słownika DIKI. Polecam obejrzeć go każ…demu, tym bardziej, ż…e zdradziłem w nim ciekawą metodę nauki słówek języka angielskiego dzięki integracji słownika DIKI z portalem eTutor.
Film moż…ecie zobaczyć na Słownik Angielskiego Diki.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


Re: diki.pl

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 9:45

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości