Praca domowa : list po angielsku

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Praca domowa : list po angielsku

Postautor: PulsEe » 24 mar 2008, 0:32

Witam, mam list do przetłumaczenia na ang. a patrząc na to ż…e mój angielski nie jest dość dobry to chciałbym aby ktoś z was mógłby mi przetłumaczyć ten list... wiem ż…e to niedorzeczne ale potrzebuje szybkiej pomocy.
prosze o wyrozumiałość

Drogi Michale

Jak sie masz? Jak ż…yjesz pomijając ciągłe tęsknienie za mną xD? Mam nadzieje ze nie jesteś zły ż…e tak długo nie dawałem znaku ż…ycia ale nie moż…na stąd zadzwonić ani wysłać e-maila ponieważ… jesteśmy cały czas w ruchu. Jak sam wiesz wybierałem się do Turcji ale ponieważ… nie pomogła nam w tym pogoda więc wybraliśmy się na Amazonke i musze przyznać ż…e tu też… nie jest super pogoda. Sama wilgoć jest duż…a i chmury potrafią robić figle ale wkońcu tak ma być. Pomijając pogode od czasu jak tu jesteśmy czyli 2 tygodnie zwiedziliśmy ogromną ilość miejsc co w efekcie prowadziło do zmęczenia lecz na szczeście emocje tak dają nam sie we znaki ż…e nie moż…na się nudzić oprócz samego zwiedzania mamy w grupie duż…o zabawy i fajnych ludzi. Panie mamy też… fajne jeśli wiesz o co mi chodzi... w każ…dym bądź razie szkoa ż…e cię tu nie ma bo byś idealnie pasował do tej szalonej atmosfery i gorących imprez po nocach. No to do zobaczenia za tydzień.
z poważ…aniem Patryk ;p
PulsEe
 


Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: Grow » 30 mar 2008, 19:46

Prosiłbym kogokolwiek o szybkie przetłumaczenie listu chodzi mi jedynie o jakąkolwiek forme przypominającą go xD Mile widziane uproszczenia we wzrotach by wyglądał jak najnaturalniej
Grow
 

UTclfIesif

Postautor: Chupetaa » 25 lip 2012, 23:46

Autor: "Odnotowano 20 tysiż„Ă´cy gż‡Äosf3w, z 46 tysiż„Ă´cy moż‡źliwych, czyli zagż‡Äosoważ‡Äa niespeż‡Äna poż‡Äowa upnrawionych do gż‡Äosowania."Czy nie jest tak, ż‡źe warunkiem oddania gż‡Äosu jest zapż‡Äacenie zalegż‡Äych skż‡Äadek? A tym wielu czż‡Äonkf3w PO, ktf3rzy nie zaż‡Äapali siż„Ă´ na partyjne synekury, moż‡źe mież„ĂĄ problem.Gartulujż„Ă´ refleksu i pozdrawiam
Chupetaa
 

Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: Konar86 » 27 wrz 2012, 11:59

Hah idziesz na łatwizne kolego. W tym dziale Ty odrabiasz - my sprawdzamy a nie odrabiamy za Ciebie. Polecam skorzystanie ze słownika i do roboty!
Konar86
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 02 wrz 2012, 10:01

Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: antySPAM » 04 paź 2012, 1:39

Osobniku o nickach: Konar86, ilonasz22 i wielu innych anonimowych - Przestań w końcu SPAMOWAĆ to forum ofertami z nokaut..pl!!! Bo zaczynasz być już… ż…ałosny!
antySPAM
 

Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: Milka900 » 18 mar 2016, 0:25

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38

Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: aniela80 » 01 lip 2016, 10:14

:hura:
aniela80
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2016, 11:28

Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: ChokeSlam » 13 lut 2019, 13:40

Myślę, że ta praca domowa jest całkiem dobrze napisana. Gratuluje!
_____________________
Pisanie prac z informatyki - pomoc
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53



Re: Praca domowa : list po angielsku

Postautor: vlord » 06 cze 2022, 1:41

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości