Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: Maggi3 » 17 wrz 2010, 1:28

Którą szkołę polecacie?
A moż…e znacie jakieś inne, blisko rynku?

Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tych szkół. Czasu już… mało na zapisanie się, a zależ…y mi na dobrym wyborze.
Maggi3
 


Re: Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: Belman » 05 lis 2010, 4:42

Ja jeśli chodzi o szkoły, to uczyłem się tylko w Callanie, tym w Londynie. Z Krakowa wiele ciekawych informacji znalazłem o szkole AXON. Między innymi to, ż…e mają własny, kompleksowy program do nauki, kilka podręczników na każ…dy semestr i kilkuosobowe grupy. Moż…esz się im bliż…ej przyglądnąć - na ich stronie jest duż…o info.
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55

Lincoln OK

Postautor: trutti » 21 lut 2012, 15:50

Ja uczyłam się w Lincolnie, ogólnie polecam. Jak chcesz więcej informacji napisz do mnie na maila ;)
trutti
 

Re: Lincoln OK

Postautor: bokk3 » 12 cze 2012, 0:48

trutti pisze:Ja uczyłam się w Lincolnie, ogólnie polecam. Jak chcesz więcej informacji napisz do mnie na maila ;)


Na jaki adres :bezradny:
bokk3
 

Re: Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: mecenass » 13 cze 2012, 17:17

Witam

Rozumiem, ż…e interesują Cie szkoły w okolicach Śródmieścia. De facto ul. Karmelicka jest chyba największym zagłębiam szkół na metr kwadratowy w Polsce, kiedyś się doliczyłem tam 8 lub 9 na tej 1 ulicy!!!!!! Z osobistych doświadczeń i relacji otoczenia wyróż…nić mogę trzy szkoły Inter Lang&Text , Lincoln i LinguaLang. Ja osobiście uczestniczyłem i nadal uczestniczę w kursach specjalistycznych w Inter Lang, ale tyle samego dobrego słyszałem o tych pozostałych 2 szkołach
mecenass
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:58

Re: Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: Marioszka22 » 18 cze 2012, 18:27

Obstawiam zdecydowanie Lincolna
Marioszka22
 

Re: Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: today99 » 21 lip 2012, 9:03

Miałem taki dylemat i wybrałem ostatecznie angielski przez internet
today99
 

lincoln

Postautor: pietrucha200 » 20 wrz 2012, 10:25

Ja uczyłem się w Lincoln. Dzięki nie zdałem FCE. Polecam!
pietrucha200
 

szkoła blisko Centrum

Postautor: tomek18 » 21 wrz 2012, 13:04

Witam, ja w Krakowie jestem od niedawna, właściwie dopiero się aklimatyzuję, co do wyboru szkoły zastanawiam się nad Open School Szpitalna 38- dla mnie lokalizacja idealna (Dworzec, miasto), do tej pory chodziłem na angielski i niemiecki do tej samej szkoły tyle ze w Tychach i byłem zadowolony z zajęć, a przede wszystkim ze swoich postępów.
tomek18
 

Re: Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: tomek18 » 24 wrz 2012, 19:57

Marioszka22 pisze:Obstawiam zdecydowanie Lincolna


a cos więcej, wraż…enia z zajęć, podejście prowadzących, czy kurs jest prowadzony tylko na bazie "klepania podręcznika" czy moż…e jednak zmusza do wysiłku - bo to są jakieś punkt odniesienie
tomek18
 

Re: lincoln

Postautor: siala » 12 paź 2012, 9:37

pietrucha200 pisze:Ja uczyłem się w Lincoln. Dzięki nie zdałem FCE. Polecam!



Popieram, bardzo wartościowe kursy
siala
 

Re: Profil-Lingua - Lincoln w Krakowie!

Postautor: zarro » 06 gru 2012, 11:31

Przyznaję rację Lincoln to jest jedna z lepszych szkół językowych działających w Małopolsce
zarro
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości