Praca domowa

Pytania i wątpliwości nt. wymowy angielskiej, akcentów, fonetyki itp.

Praca domowa

Postautor: Gość » 16 paź 2012, 17:53

The holiday took care of the child, which was a little Olive year. Because it made ​​sure her mom went to work and my dad helped his parents. The baby is not easy but it is fun to take care of him. I got a salary in altitudes three hundred gold per month. - Jak to przeczytać ?
Gość
 


Re: Praca domowa

Postautor: MetalGirl » 17 paź 2012, 18:32

De holidej tuk ker of de czajld, łicz łos e lityl Oliv jer. Bikos it mejd szu(e)r her mam łent tu łork end maj dad helpd his parents. De bejbi is not izi, bat it is fan tu tejk ker of him. I got e seleri in altitjuds fri handret gold per manf. Nie wiem, czy dokładnie o to chodziło, ale starałam się wmiarę Ci to wytłumaczyć. ;) to miejsce dzie jest "e" w nawiasie [szu(e)r] chodzi o to, ze jest to coś pomiędzy tymi dwoma głoskami. mam nadzieję, ze pomogłam.
MetalGirl
 

Re: Praca domowa

Postautor: d.b » 17 paź 2012, 20:03

Ci꿅ko czyta się tekst pisany fonetycznie :)
Tanie strony www - polecam !
d.b
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2012, 19:49

Re: Praca domowa

Postautor: dungmourice » 02 kwie 2019, 12:23

I think that you need to also check out this blog post about time management skills to make sure that next time you gonna do everything right and find time for all your tasks
dungmourice
newbie
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2017, 19:01

Re: Praca domowa

Postautor: Monster948 » 04 sie 2020, 14:47

Odpowiednia praca domowa na pewno się przyda! Warto się codziennie kształcić w zaciszu własnego domu.
_________________________________
Pisanie prac licencjackich z logistyki
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: Praca domowa

Postautor: KevinNash » 21 sie 2020, 22:19

Praca domowa to jest naprawdę strata czasu. Te polskie szkoły to jest dziadostwo!
______________________________________________
https://samo-dzielni.pl/konsultacje-psy ... stolatkow/
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości