Egzamin B2 a FCE

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Egzamin B2 a FCE

Postautor: abdul91 » 13 paź 2012, 22:57

Mam mały problem drodzy Państwo ;) a mianowicie:
Aby aplikować na studia magisterskie potrzebny jest język obcy na poziomie B2 i tu zaczyna się mój problem.
Myślałem, ż…eby zapisać się do szkoły językowej, i tam w czerwcu podjąć próbę zdania FCE bądź B2. Jednak, z tego co się orientuję, to na mojej będzie kurs B2 w cenie poniż…ej kosztu egzaminu FCE. Po głowie chodzi mi taki pomysł, ż…eby zapisać się do tej szkoły oraz na uczelnię i na uczelni zdać egzamin.(egzamin jest w sesji zimowej) Zdaję sobie sprawę, z tego, ż…e sam kurs na uczelni prawdopodobnie by mi wystarczył, jednak j.angielskiego nigdy za wiele. Co o tym sądzicie? Co powinienem zrobić? B1 mam zdanie, w przyszłości chciałbym zaliczyć C1. Proszę poradźcie mi co mam robić bo termin wyboru się zbliż…a :(
abdul91
 


Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: wyszzynk » 11 sty 2013, 20:34

Jeśli pójdziesz do szkoły językowej (jakieś dobrej np TFLS) to poduczą cie od razu na c1 i będą same korzyści
wyszzynk
 

Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: mtw2 » 29 kwie 2016, 20:59

A ile mniej więcej czasu wam zajęło żeby z B2 na C1 przeskoczyć?
mtw2
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2016, 0:45

Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: Betty9o » 17 maja 2016, 13:32

Ciężko zmierzyć tak naprawdę poziom. Ja sobie spokojnie daję radę na B2, a nie uważam, żebym jakoś dobrze znał angielski.
Betty9o
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:19

Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: Szkoła Good Day » 17 sie 2016, 18:51

FCE (or Cambridge First) is an exam that requires some prior preparation in a school of English. The formula is quite important to master, so even a competent, B2 level speaker might have some difficulties scoring high marks without practise. However, Cambridge First is an official certificate, which can boost one's credentials significantly.
Szkoła Good Day
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:38

2048 game

Postautor: duyencold » 16 wrz 2016, 5:03

Hi! I’ve been reading your blog for a while
now and finally got the courage to go ahead and give youu a shout out from Austin Texas! Just wanted to tell you keep up the fantastic work!my weblog:
2048 game | five nights at freddys 4 | plants vs zombies | five nights at freddys 3 | fireboy and watergirl | fireboy and watergirl 4 | age of war
duyencold
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2016, 4:50

Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: komalshah » 01 lip 2019, 12:19

Awesome article. this article is really awesome. i like this post. thanks for share it. :)
gift card generator and gift code generator and gift card generator and gift card generator and top video downloader
komalshah
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:58



Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: Killersmile » 17 maja 2022, 15:50

Great site i love it keep posting more! https://kitchenremodelinghonoluluhi.com
Killersmile
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 maja 2022, 14:04

Re: Egzamin B2 a FCE

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 12:37

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości