mało popularne programy

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

mało popularne programy

Postautor: Gość » 19 lis 2008, 19:41

Ciągle mówi się o popularnych programach wspomagających naukę języków obcych takich jak supermemo czy profesor henry, ale czy na rynku istnieją jakiś inne godne uwagi pozycje poza wspomnianymi dwoma ?
Gość
 


Re: mało popularne programy

Postautor: bejotka » 19 lis 2008, 20:15

Oczywiście, ż…e takie istnieją. Nie czytasz forum uważ…nie. Przecież… w sieci znajduje się duż…o postów o programach Wydawnictwa YDP (EuroPlusy), eTeacher, LangMaster, English+. Wyż…ej wymienione, to tzw. "Pierwsza Liga".

Dołączyć do niej moż…na jeszcze programy Patryka (Be inspiered, English Line). Te programy walczą o awans.

Poza tym jest cały szereg programów 2 i dalszych lig, takie jak Maestro, Blacha i FullRecall.

Pisałem o nich na tym forum i na innych forach.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: mało popularne programy

Postautor: Gość » 25 lis 2008, 23:43

bejotka pisze:Oczywiście, ż…e takie istnieją. Nie czytasz forum uważ…nie. Przecież… w sieci znajduje się duż…o postów o programach Wydawnictwa YDP (EuroPlusy), eTeacher, LangMaster, English+. Wyż…ej wymienione, to tzw. "Pierwsza Liga".

Dołączyć do niej moż…na jeszcze programy Patryka (Be inspiered, English Line). Te programy walczą o awans.

Poza tym jest cały szereg programów 2 i dalszych lig, takie jak Maestro, Blacha i FullRecall.

Pisałem o nich na tym forum i na innych forach.

witam
- jestem tu nowy i od kilku dni poszukuję klucza do emaestro- moż…e ktoś podrzuci co i jak
dzięki -- johny111@o2.pl
Gość
 



Re: mało popularne programy

Postautor: Veronix » 03 sty 2009, 12:51

Veronix
 



Re: mało popularne programy

Postautor: MajkaWieleba » 17 sty 2009, 14:12

Ja uż…ywam od dłuż…szego czasu serwisu http://www.etutor.pl do nauki słówek. Choć czasami ci꿅ko mi się jest zmotywować do robienia powtórek, to jednak efekty są naprawdę dobre. Jestem wzrokowcem, więc duż…e znaczenie mają dla mnie obrazki ilustrujące słówka. Słówek do nauki jest ponad 10000, dość duż…o, choć już… prawie wszystkie przerobiłam :).
MajkaWieleba
 


Re: mało popularne programy

Postautor: kajtek634 » 10 maja 2010, 19:08

kajtek634
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2010, 18:51


Re: mało popularne programy

Postautor: english... » 15 wrz 2010, 17:28

Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


Re: mało popularne programy

Postautor: eng » 28 mar 2011, 19:35

tutaj: http://www.english-by-phone.pl/ moż…na zapisać się na darmową konwersację testową: rozmowa z native speakerem - moż…na zobaczyć jak wiele się nauczyliśmy, czego nam brakuje, jak się porozumiewamy. Wszystko za free, trzeba mieć skype.
eng
 



Re: mało popularne programy

Postautor: Gość » 14 sie 2011, 0:10

Gość
 

Re: mało popularne programy

Postautor: Gość » 19 sie 2011, 23:46

Gość
 

Re: mało popularne programy

Postautor: Gość » 21 sie 2011, 7:43

rosetta stone, tell me more
Gość
 


Re: mało popularne programy

Postautor: Alessio » 03 lut 2013, 14:01

Alessio
 


Re: mało popularne programy

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 7:12

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości