kurs do FC

Wszystko o egzaminie FCE - First Certificate in English

Re: kurs do FC

Postautor: Visitor » 10 mar 2007, 14:59

Szukam godnego polecenia kursu przygotowujacego do egzaminu FCE. Bede bardzo wdzieczna za podzielenie sie doswiadczeniem :)
Visitor
 


Re: kurs do FC

Postautor: Belman » 20 gru 2010, 16:54

A skąd jesteś ? :) Bo osobiście radziłbym zwrócić uwagę na Axona, to szkoła międzynarodowa, prowadzą wszelkiego rodzaju kursy, nie tylko językowe ale też… informatyczne - takż…e zaplecze świetne - a na angielski kładziony jest największy nacisk. Masę certyfikatów i kursów moż…na u nich zrobić. Placówek jest coraz więcej, ja słyszałem o Krakowie, Wieliczce, Katowicach i Bielsku-Białej :) ale jest duż…o więcej....
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55

Polecam kurs ANGIELSKIEGO

Postautor: irminas2000 » 12 lip 2011, 16:10

Witam czy korzystał ktoś z kursu:
szkoła angielskiego warszawa
bardzo zależ…y mi na waszych opinii.
irminas2000
 

fce najlepiej w tfls

Postautor: rutaks » 22 wrz 2011, 2:57

proponuje zapisac sie do szkoły TFLS w Warszawie. Maja najwyzsza zdawalnosc egzaminow.
rutaks
 

Re: kurs do FC

Postautor: skamar » 27 wrz 2011, 23:00

dobry kurs ma supermemo, nazywa się Fast Track To FCE, kosztuje z 99PLN a tam jest wszystko czego dusza zapragnie. znajdziesz go na stronie www.supermemo.pl ale przed zakupem mozesz go sobie potestować za darmo na platformie www.supermemo.net

Jeszcze trzeba by z kimś poćwiczyć rozmowę i moż…na iść na egzamin.


Marcin
skamar
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2011, 2:41

Re: kurs do FC

Postautor: dlugi66 » 05 sty 2012, 16:32

Jesli kurs do FCE to polecam szkołę TFLS. Miałem tam zajęcia z których byłem zadowlony. Zajęcia prowadzone w systemie dualnym. Polecam dodatkowe bezpłatne konwerscje na których moż…na poprawić akcent i wymowe.
dlugi66
 

FCE w TFLS

Postautor: krzysiek55 » 03 lut 2012, 5:18

Do FCE świetne są kursy przygotowujące w szkole TFLS w Warszawie. Polecam
krzysiek55
 

Re: kurs do FC

Postautor: skalka1 » 06 lut 2012, 2:23

Potwierdzam dobrą opinie o TFls, ja natomiast miałam moż…liwość korzystania z usług English For You. Dwa lata temu przygotowywałam się właśnie do FCE, zajęcia prowadzone były przez 2 lektorów( writing, speaking, listening) robiła poska lektorak- Magda Sprysak, natomiast konwersacje prowadziła NAtivka -Mary. Grupka była mała i dobrana wiekiem i poziomem. Warto przemyśleć tę opcję
skalka1
 

Re: kurs do FC

Postautor: polkin678 » 07 lut 2012, 0:51

polecam TFLS. Rewelacyjna szkoła. Bardzo dobrzy lektorzy+ profesjonalizm szkoły + gwarancja zdania egzaminów
polkin678
 

Re: kurs do FC

Postautor: smart33 » 20 lut 2012, 3:33

Dokładnie , też… polecam TFLS. CHodzę do TFLS od 2 semestrów i jestem bardzo zadowolony. Potrafią nauczyć, grupy o małej ilości osób fajny lektor.
smart33
 

Re: kurs do FC

Postautor: agnes11321 » 20 lut 2012, 6:58

Ja uważ…am, ż…e English For You to bardzo ciekawa opcja, gdyż… polski lektor robi writing, listening plus gramtyka, natomisat speaking robi Native Speaker, zdecydowanie fajny pomysł, zwłaszcza,ż…e grupki są bardzo małe. Warto wykorzystać dodatkowe konwersacje
agnes11321
 

Re: kurs do FC

Postautor: heehow » 23 lut 2012, 5:19

Tak, konwersacje są fajne. Chodzę do TFLS-u. Dostałam darmowy pakiet konwersacji do kursu. Barzdo mi sie podoba.
heehow
 

Re: kurs do FC

Postautor: Bursa1 » 27 lut 2012, 2:09

Zdecydowanie jeż…eli chodzi o warszawski kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu to popieram opinie o English For You. Zawsze w grupie jest Native i to jest waż…ne, ze rozwija wątek wprowadzony przez polskiego lektora. To jest waż…ne, gdyż… wiadomo ,ż…e bardzo duż…o punktów dostajemy za speaking. English For You oferuje jedynie małe grupki i to też… na plus.
Bursa1
 

Re: kurs do FC

Postautor: medico » 02 mar 2012, 1:56

Zapisałam się wczoraj na kurs do FCE. Przy zapisie dostałam drugi kurs gratis- wybrałam włoski, oraz dodatkowo bezpłatne konwersacje z nativem w piątki. Bardzo mi sie to spodobało. Ciekawa oferta
medico
 

Re: kurs do FC

Postautor: grist » 06 mar 2012, 17:09

Ja takż…e przygotowywałem się do FCE w English For You i dobrze poszło, zasługa mojej Nativce Mary
grist
 

Re: kurs do FC

Postautor: filip88 » 15 mar 2012, 19:46

a ja polecam robić sobie do nauki fiszki ze słówkami dofce
filip88
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2012, 19:32

FjFxsUVoQWysViddP

Postautor: Fredrick » 27 mar 2012, 7:43

Ein sehr schf6ner und informativer Beitrag. Ich freue mich schon auf weeitre Berichte in diesem Blog. Wirklich sehr interessant. Bei Gelegenheit schau ich mal wieder vorbei, da freue ich mich schon drauf und bin sehr gespannt was es neues zu entdecken gibt. Vielen Dank.
Fredrick
 

Re: kurs do FC

Postautor: fcetaka11 » 28 mar 2012, 18:21

Bursa1 pisze:Zdecydowanie jeż…eli chodzi o warszawski kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu to popieram opinie o English For You. Zawsze w grupie jest Native i to jest waż…ne, ze rozwija wątek wprowadzony przez polskiego lektora. To jest waż…ne, gdyż… wiadomo ,ż…e bardzo duż…o punktów dostajemy za speaking. English For You oferuje jedynie małe grupki i to też… na plus.


Trafiłem w tej szkole na fajny kurs do FCE, szczególne pozdrowienia dla Magdy Sprysak, super lektorka, zarabiste podejście do tematu, widać ż…e kobieta ma doskonały warsztat
fcetaka11
 

Re: kurs do FC

Postautor: megi3 » 05 cze 2012, 2:21

Polecam szkołę TFLS w Warszawie. Mają bardzo dobrych lektorów z doświadczeniem. Sprawdzałam też… zdawalność - największa ze wszystkich szkół. Polecam
megi3
 

Re: kurs do FC

Postautor: skoda » 25 lip 2012, 22:01

TAk, potwierdzam.Bardzo dobra szkoła.


megi3 pisze:Polecam szkołę TFLS w Warszawie. Mają bardzo dobrych lektorów z doświadczeniem. Sprawdzałam też… zdawalność - największa ze wszystkich szkół. Polecam
skoda
 

Re: kurs do FC

Postautor: bizzon444 » 30 lip 2012, 9:03

agnes11321 pisze:Ja uważ…am, ż…e English For You to bardzo ciekawa opcja, gdyż… polski lektor robi writing, listening plus gramtyka, natomisat speaking robi Native Speaker, zdecydowanie fajny pomysł, zwłaszcza,ż…e grupki są bardzo małe. Warto wykorzystać dodatkowe konwersacje


Dobrze ogarnięte kursy w tej szkole, dobrze przygotowali mnie zdałem NA a.
Polecam English For You w Wawie. Rzeczywiście skuteczna metoda dualna
bizzon444
 

Re: kurs do FC

Postautor: drops4 » 14 wrz 2012, 12:39

Tak, też… miałam zajęcia w małej grupie. Fajna lektorka prowadziła zajęcia. Mogę śmiało polecić szkołę TFLS.

smart33 pisze:Dokładnie , też… polecam TFLS. CHodzę do TFLS od 2 semestrów i jestem bardzo zadowolony. Potrafią nauczyć, grupy o małej ilości osób fajny lektor.
drops4
 

Re: kurs do FC

Postautor: Jarek40 » 15 wrz 2012, 10:21

A ja polecam szkołę TFLS , Mają dobrych lektorów i dostałem teraz darmowy kurs drugiego jezyka gratis.
Jarek40
 

Re: kurs do FC

Postautor: tureen » 15 wrz 2012, 19:04

agnes11321 pisze:Ja uważ…am, ż…e English For You to bardzo ciekawa opcja, gdyż… polski lektor robi writing, listening plus gramtyka, natomisat speaking robi Native Speaker, zdecydowanie fajny pomysł, zwłaszcza,ż…e grupki są bardzo małe. Warto wykorzystać dodatkowe konwersacje


To prawda, dwa razy podchodziłam do FCE, ale dopiero po kursie w English For You udało mi się zdać ten egzamin. Jak będziecie kierować się do tej szkoły to polecam Magdę Sprysak i Nativke Mary
tureen
 

Re: kurs do FC

Postautor: Zocha1111 » 17 wrz 2012, 16:38

Ja FCE zdałam w TFLS. Wystarczy się pouczyć...
Zocha1111
 

Re: kurs do FC

Postautor: wieszak » 09 paź 2012, 19:16

Jarek40 pisze:A ja polecam szkołę TFLS , Mają dobrych lektorów i dostałem teraz darmowy kurs drugiego jezyka gratis.


Ja róż…wnież… jestem za TFLS. Bardzo mi się spodobała ich oferta i ten darmowy kurs drugiego języka, super sprawa. Poza tym mają świetnych lektorów.
wieszak
 

Re: kurs do FC

Postautor: xeben » 25 lut 2013, 16:20

Słuchając waszych rad zapisałam się na kurs do TFLS. Tak, mieliście rację> Kurs jest dobrze prowadzony, fajnego mam lektora. Daje nam duzo dodatkowych materiałów.Mam nadzieje ż…e zdam :)


wieszak pisze:
Jarek40 pisze:A ja polecam szkołę TFLS , Mają dobrych lektorów i dostałem teraz darmowy kurs drugiego jezyka gratis.


Ja róż…wnież… jestem za TFLS. Bardzo mi się spodobała ich oferta i ten darmowy kurs drugiego języka, super sprawa. Poza tym mają świetnych lektorów.
xeben
 

Re: kurs do FC

Postautor: escolaa » 25 lut 2013, 21:22

English For You to jednak opcja na egzamin, kiedyś zdawałem FCE, potem non problem i zdałem CAE. Jak masz polskiego lektora od gramatyki Nativa od konwersacji w jedenj grupce i jednym kursie to musi się udać, najlepszaaa w tj kwestii jest Magda G. od gramatyki i Patrycja, a od gadki to Mary i Chad from USA
escolaa
 

Re: kurs do FC

Postautor: madakas » 21 maja 2013, 15:18

Mają w tej szkole bardzo dobrą kadrę i potrafią dobrze przygotowac odegzaminó FCE, CAE, CPE i matury. Dają nawet gwarancje więc o czymś to świadczy :)

xeben pisze:Słuchając waszych rad zapisałam się na kurs do TFLS. Tak, mieliście rację> Kurs jest dobrze prowadzony, fajnego mam lektora. Daje nam duzo dodatkowych materiałów.Mam nadzieje ż…e zdam :)


wieszak pisze:
Jarek40 pisze:A ja polecam szkołę TFLS , Mają dobrych lektorów i dostałem teraz darmowy kurs drugiego jezyka gratis.


Ja róż…wnież… jestem za TFLS. Bardzo mi się spodobała ich oferta i ten darmowy kurs drugiego języka, super sprawa. Poza tym mają świetnych lektorów.
madakas
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości