tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: marta l » 07 lut 2013, 11:58

addow pisze:Akurat w English For You polecam parę, która uczyła mnie, czyli mega cierpliwy Native - Stanley, który motywował do mówienia, jak ktoś czegoś nie mógł zrozumieć cierpliwie szukał alternatywnych słówek. Polska lektorka Justyna Wrzosek, aż… do skutku zajmowała się strukturami gramatycznymi.
Lektorzy lektorami, ale najważ…niejsza jest metoa nauki w Englih For You- polski lektor grama, native gadanie


Cierpliwość, to rzeczywiście podstawowa cecha jaką powinien mieć lektor
marta l
 


Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: adloas » 10 lut 2013, 13:29

Dokładnie tak plus pasja i wiedza
adloas
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: herbal2 » 10 lut 2013, 22:45

Dobra szkoła i uczący w niej dobry lektor to podstawa dlatego ja wybrałam szkołę TFLS. Uczy mnie PAni Joanna P. Super lektor i kobietka. Wytłumaczy najbardziej zakrecona gramatykę każ…demu. Wiem to po sobie.
herbal2
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: ujwghe12 » 11 lut 2013, 19:26

Mateusz szkoła językowa www.rapid-english.pl
ujwghe12
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: lojka » 12 lut 2013, 11:44

W kwestii NAtivów to w English For You na Marszłkowskiej polecam Andrew, ciekawie prowadzi kursy, jest zabawny ale poprawia błędy językowe. Nawiązuje wspólpracę z polską lektorką Partycją. Część zajęć konwersacyjnych z podręcznika właśnie należ…y do niego.
lojka
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: sower1 » 17 lut 2013, 12:26

lojka pisze:W kwestii NAtivów to w English For You na Marszłkowskiej polecam Andrew, ciekawie prowadzi kursy, jest zabawny ale poprawia błędy językowe. Nawiązuje wspólpracę z polską lektorką Partycją. Część zajęć konwersacyjnych z podręcznika właśnie należ…y do niego.


A czy ten Andrew prowadzi kursy do CAE ???
sower1
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: caslk » 17 lut 2013, 23:02

ja polecam w TFLS zdecydowanie Panią Joannę P.

herbal2 pisze:Dobra szkoła i uczący w niej dobry lektor to podstawa dlatego ja wybrałam szkołę TFLS. Uczy mnie PAni Joanna P. Super lektor i kobietka. Wytłumaczy najbardziej zakrecona gramatykę każ…demu. Wiem to po sobie.
caslk
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: redial » 22 lut 2013, 9:56

addow pisze:Akurat w English For You polecam parę, która uczyła mnie, czyli mega cierpliwy Native - Stanley, który motywował do mówienia, jak ktoś czegoś nie mógł zrozumieć cierpliwie szukał alternatywnych słówek. Polska lektorka Justyna Wrzosek, aż… do skutku zajmowała się strukturami gramatycznymi.
Lektorzy lektorami, ale najważ…niejsza jest metoa nauki w Englih For You- polski lektor grama, native gadanie


Czyli jak - najpierw lekcja z polskim lektorem, przerwa i wchodzi Native ???
redial
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: gomzers » 23 lut 2013, 11:16

Najważ…niejsze, aby nie trafić na nudnego lektora
gomzers
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: arniii » 19 mar 2013, 11:04

gomzers pisze:Najważ…niejsze, aby nie trafić na nudnego lektora


Lektor nie moż…e mieć za duż…o lekcji
arniii
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: tommyl » 27 mar 2013, 15:05

Polecam Mary w English For you, uczyła mnie w 2001 jako gimnazjalistę, trafiłem do niej teraz ponownie, lektor pierwsza klasa, zresztą z tego co wiem w English For You bardzo drobiazgowo kwalifikuja kadrę, cześć pracuje więcej niż… 10 lat. Dotyczy to zarówno lektorów polskich od gramatyki i Nativów od konwersacji
tommyl
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: mariaana » 29 mar 2013, 14:03

Trafić na dobrego Nativa , waż…na sprawa
mariaana
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: fioorr » 01 kwie 2013, 11:56

Lektor z jednej strony musi być z powerem, musi trzymać respekt i jednocześnie być zabawnym
fioorr
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: maddrek » 03 kwie 2013, 20:31

mariaana pisze:Trafić na dobrego Nativa , waż…na sprawa


Czasami zwykły bus driver uczy w szkole i wydaje się mu, ze jest masterem
maddrek
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: ofryr » 07 kwie 2013, 22:00

fioorr pisze:Lektor z jednej strony musi być z powerem, musi trzymać respekt i jednocześnie być zabawnym


Tak to trudna sztuka !!!
ofryr
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: igmore » 11 kwie 2013, 11:30

Do naucznia przede wszyskim prosze Państwa liczy się pasja
igmore
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: antek441 » 21 kwie 2013, 20:10

zgadzam się z tym
caslk pisze:ja polecam w TFLS zdecydowanie Panią Joannę P.

herbal2 pisze:Dobra szkoła i uczący w niej dobry lektor to podstawa dlatego ja wybrałam szkołę TFLS. Uczy mnie PAni Joanna P. Super lektor i kobietka. Wytłumaczy najbardziej zakrecona gramatykę każ…demu. Wiem to po sobie.
antek441
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: inters » 21 kwie 2013, 23:11

tommyl pisze:Polecam Mary w English For you, uczyła mnie w 2001 jako gimnazjalistę, trafiłem do niej teraz ponownie, lektor pierwsza klasa, zresztą z tego co wiem w English For You bardzo drobiazgowo kwalifikuja kadrę, cześć pracuje więcej niż… 10 lat. Dotyczy to zarówno lektorów polskich od gramatyki i Nativów od konwersacji


O tej Mary w English For You mozna napisać jedno, super babka, super dostosowała się do systemu daulnego w English For You i potrafi się dogadać z polskim lektorem . Miałem kontakt z wieloma lektorami w tej szkole, widać, ż…e bardzo znają si e jak wyedukowac człowieka z angielskiego.
inters
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: idood1 » 29 kwie 2013, 10:20

Jakich lektorów polecacie w Empiku na MArszałkowskiej ???
idood1
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: androoiee » 04 maja 2013, 12:48

Niestety wielu lektorów zupełnie się wypala po kilku latach
androoiee
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: baka32 » 22 maja 2013, 22:27

Ja trafiłam w tfls na Panią Annę. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak fajnego lektora. Miła, sympatyczna, uśmiechnięta i ciekawie prowadzi zajęcia. Widać ze robi to z pasją.
baka32
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: ooddja » 22 maja 2013, 23:29

W English for You maj takiego Chada, wyjechał na dwa tygodnie do Miami i wszyscy już… tęsknią, gość potrafi dogadać się z polską lektorką, dla mni to kin angielskiego. Ostatecznie English For You to dobra propozycja dal tych co chcą poprawić swoje gadanie po angielsku.

Zrezta w zestawieniach wysoko

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/
ooddja
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: kleor » 13 lip 2013, 19:34

Duzo jest fajnych lektorow, osobiscie polecam Pania Melanie albo Panią Kasie. Dobry jest tez Pan Wieczorek

baka32 pisze:Ja trafiłam w tfls na Panią Annę. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak fajnego lektora. Miła, sympatyczna, uśmiechnięta i ciekawie prowadzi zajęcia. Widać ze robi to z pasją.
kleor
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: ninakas » 17 lip 2013, 7:42

popieram opinię co do lektorów ze szkoły TFLS, mnie uczyła pani Joanna, bardzo mi się podobał kurs, zajęcia bardzo ciekawe, duż…o materiału przerobiliśmy, polecam
ninakas
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: woort » 17 lip 2013, 8:29

Dwa semestry chodziłam do English For you i mogę zdecydowanie polecić tutaj Anię P. oraz native Andrew. Ania bardzo angaż…uje się w swoją pracę, potrafi przygotować program dla native speakera. Andrew pochodzi z USA i stara się przełamywać u nas bariery w mówieniu. Dla mnie metoda dualna jest skuteczna, czerpię z tego co daje polska lektorka i native speaker
woort
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: Beata Karska » 22 lip 2013, 10:08

woort pisze:Dwa semestry chodziłam do English For you i mogę zdecydowanie polecić tutaj Anię P. oraz native Andrew. Ania bardzo angaż…uje się w swoją pracę, potrafi przygotować program dla native speakera. Andrew pochodzi z USA i stara się przełamywać u nas bariery w mówieniu. Dla mnie metoda dualna jest skuteczna, czerpię z tego co daje polska lektorka i native speaker


Jeż…eli mówimy o English For You to fajnie odnajduje się w swojej pracy nasza native speakerka Mary, widać, ż…e posiada doskonałe przygotowanie do pracy, odpowiedni warsztat i potrafi prowadzić kursy razem z polskim lektorem. Jest zwyczajnie dobrze
Beata Karska
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: Michalina S » 25 lip 2013, 12:11

Dobry lektor to taki, który potrafi urozmaicić kurs dodatkowymi materiałami
Michalina S
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: mirrass1 » 06 sie 2013, 12:32

Lektor musi mieć pasję to bardzo waż…ne
mirrass1
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: indigo » 14 sie 2013, 15:04

ja polecam super lektorkę ze szkoły TFLS panią Annę M. a z nativów Marcusa, wymagający ale bardzo sympatyczni i pomocni
indigo
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: olaal » 23 sie 2013, 10:24

Kamila to bezkonkurencyjna polska lektorka, która doskonale przygotowuje zagadnienia grmatyczne i tematy pod konwersacje do nativa. Tu polecam Mary i Chada
olaal
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: torow1 » 23 sie 2013, 22:13

Osobiscie polecam lektira ktory uczy w tfls P. Wieczorek. Pelen profesjonalizm


extra pisze:a mnie uczyła Pani Melania własnie ze szkoły TFLS

editor22 pisze:Polecam Panią J.Podgórską która uczy w szkole TFLS.
torow1
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: kamauna » 25 sie 2013, 18:20

olaal pisze:Kamila to bezkonkurencyjna polska lektorka, która doskonale przygotowuje zagadnienia grmatyczne i tematy pod konwersacje do nativa. Tu polecam Mary i Chada


ta kadra w English For You rzeczywiście lotów wysokich, mnie takze uczyli
kamauna
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: leaf85 » 06 paź 2013, 13:49

indigo pisze:ja polecam super lektorkę ze szkoły TFLS panią Annę M. a z nativów Marcusa, wymagający ale bardzo sympatyczni i pomocni


ja również… polecam panią Annę ze szkoły TFLS, byłem na kursie CPE, który prowadziła, zajęcia były bardzo ciekawe i przede wszystkim skutecznie przygotowały mnie do egzaminu
leaf85
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: mar-lena » 05 gru 2013, 12:38

Konkretnie do egzaminów to kto jest dobry w ENglish for You
mar-lena
 

WwGtNhcpLCW

Postautor: Gurwinder » 04 lut 2014, 14:30

It's a plaeruse to find someone who can identify the issues so clearly
Gurwinder
 

Re: tutaj polecamy lektorów z konkretnych szkół językowych

Postautor: Mania77 » 06 sty 2015, 14:29

tez mnie uczyła :)

dora33 pisze:Ja polecam Panią Melanię Misztal ze szkoły TFLS i Pana Norberta. Bardzo fajne zajęcia. Nikt sie nie nudził. Moż…na duż…o nauczyć się na samych zajęciach.
Mania77
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2015, 23:17




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości