Super metoda szybkiej nauki słówek

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: aniusiaa1 » 25 lis 2010, 5:54

Poznaj nowa nieznaną metodę nauki słówek przeznaczoną wyłącznie dla Polaków z każ…dym stopniem znajomości języka.

Zainteresowanych zapraszam na www.600slow60minut.interkursy.pl
aniusiaa1
 


nauka słówek

Postautor: ixem1 » 26 maja 2011, 22:09

polecam darmowe rozwiązanie http://angi.pl nie ma co płacić :)
ixem1
 

nauka słówek

Postautor: gigakil » 31 maja 2011, 20:25

Za darmo to tylko słówka do wkuwania.
Lepiej poznać zasady i tworzyć po kilkanaście słów od jednej zasady niż… pojedyncze uczenie się.
gigakil
 

Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: filip88 » 21 mar 2012, 1:25

a ja polecam fiszki
filip88
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2012, 19:32

Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: Gość » 23 mar 2012, 20:15

Witam,

Piszę pracę dyplomową na temat problemów z dyscypliną w high school. W części praktycznej przeprowadzam ankietę. Chciałam zapytać i jednocześnie prosić jeśli ktoś byłby zainteresowany mi taką ankietę wypełnić - zwracam się tu do nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych głównie - to proszę o kontakt na kasienia_7@wp.pl
Potrzebuję sporej ilości osób.. będę bardzo wdzięczna za pomoc i podzielenie się swoimi opiniami i doświadczeniem.
Pozdrawiam
Gość
 

Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: banankiw » 28 wrz 2012, 14:41

ja polecam angielskie słówka uczyć się z list na których jest 1000 najczęściej stosowanych słów w języku angielskim, ale nie ich bezsensowne wkuwanie, tylko robić krótką historyjkę (wizualizacje) do każ…dego słówka, jest to metoda o wiele szybsza niż… gapienie się w słówka i ich wkuwanie ;/
banankiw
 

Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: domowadama » 08 sty 2013, 20:43

fiszki są najlepsze dla mnie
domowadama
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2013, 18:41

jestem na tak

Postautor: Monika 86 » 01 lip 2013, 14:12

Zgadzam się z rozmówcą, Fiszki są w formie papierowej a takż…e mp3 czy na telefon, warto się uczyć efektywnie i za małe pieniądze
http://www.fiszki.pl/jezyk-angielski/fiszki-obrazkowe/
Monika 86
 

Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: ala135 » 02 sie 2013, 10:13

Dla mnie najlepszą metodą nauki jest kurs MultiWords z angielskiego na Multikurs.pl. Polecam bardzo!
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: nauka słówek

Postautor: KamilKuczynski » 05 sie 2013, 9:12

ixem1 pisze:polecam darmowe rozwiązanie http://angi.pl nie ma co płacić :)

Fajna stronka. Szkoda tylko, ż…e jedynie dla osób na poziomie podstawowym.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: english... » 09 sie 2013, 19:36

Jest sporo metod na efektywną naukę słówek, jednak waż…ne jest to aby wybrać właśnie taką, która najbardziej będzie nam odpowiadała. Wtedy nauka nie tylko będzie ciekawa, ale również… bardziej skuteczna i efektywna.

Według mnie waż…ne na początek jest również… to aby rozpocząć naukę od 1000 najczęściej stosowanych angielskich słówek, ponieważ… dzięki temu szybciej zobaczymy efekty naszej nauki (w postaci zrozumienia angielskich tekstów), a to dodatkowo znacznie wpłynie na nasza mobilizację do dalszej nauki.

I na koniec niezależ…nie od tego w jakim sposobem będziemy uczyć się nowych słówek, nie moż…emy zapomnieć o regularnych powtórkach, bo bez nich niestety ci꿅ko jest uczone słówka trwale i skutecznie zapamiętywać.
___________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15



Re: Super metoda szybkiej nauki słówek

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 4:35

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości