semestralnie w English For You

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

semestralnie w English For You

Postautor: newone1 » 06 sie 2013, 12:47

Już… jest czas na wybór szkoły, mieszkam w Warszawie i spodobała mi się oferta English For You, gdyż… widać, ż…e sporo zajęć prowadzi osoba anglojęzyczna, równoważ…ąc polskiego lektora. Czy rzeczywiście moż…na nauczyć się mówić w tej szkole, ile trzeba na to liczyć czasu. ???
newone1
 


Re: semestralnie w English For You

Postautor: maggalenka Trawska » 09 sie 2013, 17:31

English For You to dobra szkoła, mnie przede wszystkim kiedyś namówił brat na naukę angielskiego włąsnie w tej szkole. To co jest ich charakterystyczną metodą to ciekawy podział pracy między lektorem polskim, a native speakerem. Wzbogacone i okraszone wszystko jest dodatkowymi warsztatami z native speakers, dzięki temu moż…na ostro poprawić angielski, na początek uznałam, ż…e liczy się mówienie, chciałam potrafić się porozumiewać, udało się. Zasłuż…ył się temu bardzo nasz Chriss z Australii, potem był kurs do egzaminu, zdałam FCE, teraz myśle już… o CAE.
Małe grupki i duż…y nacisk na gadanie to jest cecha English FOr You
maggalenka Trawska
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: mattella1 » 13 sie 2013, 17:46

English For you bardzo cenię za sposób w jaki prowadzone są kursy, zawsze jak się ma jednak native speaker, który ostro jedzie z konwersacjami to chciał, nie chciał musi człowiek się dogadać, nawet jeż…eli robi liczne błędy. Fajnie, ż…e cały podkład do konwersacji przygotowuje polski lektor, wiadom więc o czym będziemy musieli pomęczyć się z nativem. Oni nazywają to właśnie system dualny polski lektor - gramatyka, native konwersacje. Podobają mi się takż…e konwersacje dodatkowe w klubo - kawiarni English For You
mattella1
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: marikala » 20 sie 2013, 12:31

Koleż…anka z pracy ostro pracowała w zeszłym roku nad angielskim w English For You i trzeba przyznać, ze efekty uzyskała bardzo dobre. Ja teraz też… zapisuję się do tej szkoły
marikala
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: makerea » 21 sie 2013, 11:16

Nie ma co ukrywać, jeż…eli English For You to szkoła z klasą, przede wszystkim dobra metoda dualna, gdzie jest podział między lektorem polskim od grmatyki i nativem od konwersacji, ale takż…e specjalizacja w jednym konkretnym języku
makerea
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: olaal » 23 sie 2013, 10:19

makerea pisze:Nie ma co ukrywać, jeż…eli English For You to szkoła z klasą, przede wszystkim dobra metoda dualna, gdzie jest podział między lektorem polskim od grmatyki i nativem od konwersacji, ale takż…e specjalizacja w jednym konkretnym języku


Tak, prawda, szkoła godna polecenia, English For You dobrze ogarnia kursy
olaal
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kamauna » 25 sie 2013, 18:21

Tyle lat na rynku plus specjalizacja plus system dualny i duż…o mówienia, jestem na tak jeż…eli chodzi o English for You
kamauna
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: marek,t,ty » 28 sie 2013, 12:09

Mnie nauczyli sporawo angielskiego, wszystko już… zaczyna się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jest bardzo dokładna i starannie prowadzone. Omawiany jest zakres materiału jaki ma być zrealizowany, kurs polega na współpracy lektora polskiego i native speakera. Robia testy progresywne, mobilizuje to do nauki i to bardzo polecam English For You
marek,t,ty
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: keertyll » 09 wrz 2013, 10:13

Wiele zależ…y od dobrej szkoły, która zajmuje się profesjonalnie kursami, ale liczą się bardzo własne chęci i zaangaż…owanie.
keertyll
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kkiirre » 11 wrz 2013, 11:12

Właśnie zaczął się mój kurs w English For You i muszę spokojnie polecić English For You, jak najbardziej znają się na prowadzeniu kursów, grupki małe, fajnie zgrane, polecam Marlenę, dobrze potrafi nauczać, native też… działa jak trzeba
kkiirre
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kittekke » 15 wrz 2013, 11:25

Chodziłem do English For You i muszę napisać, ż…e efekty uzyskane w tej szkole były wysokie, myślę, ż…e za sprawą duż…ej ilości spotkań konwersacyjnych, jednak jak się ma native spekaera to człowiek zmuszony jest do mówienia po angielsku, trzeba się odpowiednio wówczas mobilizować do całej sprawy, dobrze, ż…e dają odpowiednią podbudowę gramatyczną, która jest realizowana przez lektorów polskich. Jest sporo testów progresywnych
kittekke
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: sylllabus » 16 wrz 2013, 16:41

Ja krótko, bardzo fajnie prowadzona szkoła, sami właściciele są pełni pasji do tego co robią, więc chyba wszystkim to się udziela, polecam English For You
sylllabus
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: oddela » 18 wrz 2013, 12:02

Rozpoczęłam właśnie kurs i jest super, tak jak piszą inni.
oddela
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: miillkaa » 23 wrz 2013, 10:46

Jestem pozytywnie nastawiony do kursów po zajeciach w English For You, czuję się pewniejsza i łatwiej mi idzie dogadywnie się po angielsku, z tego Amerykanina Chada to super lektor
miillkaa
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: stairway » 10 paź 2013, 15:26

Według mnie kursy w English For You są bardzo wartościowe, gdyż… duż…o jednak się konwersuje, ja osobiście miałam kilku native speakers, przede wszystkim słowa uznania dla Travisa, miałam kilka róż…nych natiwów, ale ten zdecydowanie był według mnie the best. Człowiek z USA, bardzo dobrze przygotowany do pracy
stairway
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: sarterka1 » 15 paź 2013, 10:07

Cz na poziomie A0 też… w English For Yo jest Native speaker
sarterka1
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: mamam2 » 04 lis 2013, 13:17

Moja córka chodziła przez dwa semestry do English For you i muszę powiedzieć, ze zrobiła sporą poprawę w zakresie angielskiego, sporo przegoniła swoje rówieśniczki w szkole. Uważ…am, ze English For You to dobra i sprawdzona szkoła. Dobra inwestycja, teraz sama planuję zapisać się do nich
mamam2
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: meteroe » 16 lis 2013, 10:58

Ja chodziłam na kurs do egzaminu CAE i uważ…am, ż…e zakres zrealizowanego materiału był spory, porawiłam zarówno konwersacje, ale spoko czuję się z mówieniem , tu rola native spekaers
meteroe
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: a.paryz » 19 lis 2013, 20:44

Chodziłam tam i mogę polecić tę szkołę. Niesamowicie podobała mi sie ż…yczliwa atmosfera w szkole, pomocni ludzie i swieta kadra.
a.paryz
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2013, 20:14

Re: semestralnie w English For You

Postautor: karrek » 05 sty 2014, 17:22

English For You to ok opcja, bo grupy nieliczne, bo lektorzy z wielu krajów anglojęzycznych, dla mnie bardzo na tak okazały się kursy w tej szkole
karrek
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kitter » 13 sty 2014, 12:18

Tak jeż…eli w grupie jest 3-4 osoby to daje to komfort, ja chodziłam na taki kurs w English For You i czuję jak poszybowały u mnie zdolności konwersacyjne,
kitter
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kornisz » 18 sty 2014, 17:03

Trzy semestry w English For you i czuję sie z angielskim o wiele bardziej swobodnie, zasługa native speakers
kornisz
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: annaka-po » 26 sty 2014, 15:03

sarterka1 pisze:Cz na poziomie A0 też… w English For Yo jest Native speaker


Z tego co wiem to leci z nativem od A1, starter to raczej nie da rady
annaka-po
 

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kissser » 31 sty 2014, 11:48

Dla mnie szkoła ma fajny patent na naukę języka, gdyż… szkoła proponuje mieszane zajecia, lektor polski od gramatyki i native speaker od konwersacji. Dla mnie wyrobiona od lat marka na warszawskim rynku. Dynamiczne prowadzone kursy, przyjemna atmosfera placówki
kissser
 

angielski

Postautor: markkoo1 » 07 lut 2014, 20:31

kissser pisze:Dla mnie szkoła ma fajny patent na naukę języka, gdyż… szkoła proponuje mieszane zajecia, lektor polski od gramatyki i native speaker od konwersacji. Dla mnie wyrobiona od lat marka na warszawskim rynku. Dynamiczne prowadzone kursy, przyjemna atmosfera placówki


Chodziłem kilka lat temu do English For You i muszę napisać, ze kurs już… wówczas spełnił wiele moich oczekiwań, przede wszystkim trafiłem na dobrych lektorów, którzy przeprowadzili mnie przez róż…ne aspekty języka. Poprawiłem się, lepiej szło mi rozmawianie. Mam od lutego zamiar wrócić do tej sprawdzonej placówki. Bardzo podobały mi się warsztaty konwersacyjne z native speakers
markkoo1
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2014, 20:19

Re: semestralnie w English For You

Postautor: tymulka2223 » 16 lut 2014, 18:35

Dobrze zorganizowane kursy, miałam moż…liwość uczęszczania do kilku szkół, ale uważ…am, ze English for You to konkretna opcja dla osób z problemami w konwersacjach, ale i chcących uporządkować sprawy gramatyki. Super atmosfera podczas dodatkowych konwersacji w klubie dyskusyjnym. Atmosfera jak w knajpce, tyle, ze gada się po angielsku
tymulka2223
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:18

Re: semestralnie w English For You

Postautor: terlek » 08 kwie 2014, 12:17

Ja teraz zaczynam myśleć o kursach wakacyjnych, aby uzupełnić to czego się nauczyłem w roku szkolnym
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: semestralnie w English For You

Postautor: trawek11 » 18 sie 2014, 9:48

Marka sprawdzona od lat, skuteczni w nauczaniu angielskiego
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: semestralnie w English For You

Postautor: makkroo1 » 19 sie 2014, 10:17

Specjaliści od angielskiego od lat w Warszawie, English For You zajmuje wysokie pozycje w rankingach

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: semestralnie w English For You

Postautor: drawek12 » 23 sie 2014, 17:34

System dualny w English For You to jak dla mnie fenomenalna metoda nauki języka obcego, gdzie występuje pełna współpraca lektorów. Zajecia prowadzone są w bardzo uporządkowany sposób pod nadzorem metodyków. Szkoła promuje konwersacje, które widać zarówno podczas kursu, ale takze podczas dodatkowych warsztatów konwersacyjnych z native speakers. Polecam Brandona, badzo warościowy native speaker z USA
drawek12
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2014, 17:29

Re: semestralnie w English For You

Postautor: markckaa1 » 28 sie 2014, 11:05

Dobra szkoła. Przede wszystkim bardzo odpowiednie podejście do klienta, drobiazgowa weryfikacja wiedzy, dobrze przygotowani native speakers
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: semestralnie w English For You

Postautor: maepppka » 10 wrz 2014, 14:47

Nawet fajną mają nową stronke www
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: semestralnie w English For You

Postautor: trawek11 » 15 wrz 2014, 10:36

markckaa1 pisze:Dobra szkoła. Przede wszystkim bardzo odpowiednie podejście do klienta, drobiazgowa weryfikacja wiedzy, dobrze przygotowani native speakers


Aby dobrze dobrac grupke wazna jest odpowiednia weryfikacja na starcie
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: semestralnie w English For You

Postautor: terlikk » 30 wrz 2014, 12:19

tymulka2223 pisze:Dobrze zorganizowane kursy, miałam moż…liwość uczęszczania do kilku szkół, ale uważ…am, ze English for You to konkretna opcja dla osób z problemami w konwersacjach, ale i chcących uporządkować sprawy gramatyki. Super atmosfera podczas dodatkowych konwersacji w klubie dyskusyjnym. Atmosfera jak w knajpce, tyle, ze gada się po angielsku


Rzeczywiście w tym są bardzo dobrzy
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: semestralnie w English For You

Postautor: borman » 04 paź 2014, 17:21

tymulka2223 pisze:Dobrze zorganizowane kursy, miałam moż…liwość uczęszczania do kilku szkół, ale uważ…am, ze English for You to konkretna opcja dla osób z problemami w konwersacjach, ale i chcących uporządkować sprawy gramatyki. Super atmosfera podczas dodatkowych konwersacji w klubie dyskusyjnym. Atmosfera jak w knajpce, tyle, ze gada się po angielsku


Rzeczywiście atmosfera w English For You jest pierwsza klasa
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: semestralnie w English For You

Postautor: mollerwee2 » 11 sty 2015, 17:55

Według mnie szkoła English for you ma wyrobioną markę na rynku warszawskim, działają 15 lat na rynku warszawskim, najważniejsze, ze nauka dotyczy języka w praktycznym użyciu, rzeczywiście konwersacje stanowią podstawę nauki w tej placówce. Moim zdaniem warto tam chodzić ze względu na dużą ilość spotkań z rodowitym native speakers co pomaga przełamywać opory w konwersacjach. Dla mnie to bardzo ważne, aby płynnie gadać po angielsku
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: semestralnie w English For You

Postautor: violek23 » 30 maja 2015, 18:47

Długo na rynku i specjalizacja w angielskim
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: semestralnie w English For You

Postautor: snetnkaa » 11 cze 2015, 11:10

Tak, jedna z ostatnich szkół, która specjalizuje się w angielskim, osobiście też jestem na tak jeżeli chodzi o English For you
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: semestralnie w English For You

Postautor: snetnkaa » 04 sie 2015, 12:01

I znowu czas pomyśleć o kursie jesiennym, szybko płynie czas
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: semestralnie w English For You

Postautor: renpac » 10 sie 2015, 12:26

też myślę o tym:)
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: semestralnie w English For You

Postautor: terlek » 02 wrz 2015, 16:03

No i znowu wracam na kurs do English For You, nie chcę zmieniać tego co jest zwyczajnie bardzo dobre
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: semestralnie w English For You

Postautor: borman » 16 wrz 2015, 16:45

Ja znowu jestem na kursie w English for You, warto być im wiernym ze względu na spore zniżki. Oczywiście o poziomie już pisałem, że oferują bardzo dobrych lektorów
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: semestralnie w English For You

Postautor: violek23 » 17 wrz 2015, 11:32

Szkoła z pomyłem na zajęcia. Dobre zestawienie gramatyki i konwersacji
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: semestralnie w English For You

Postautor: borman » 27 wrz 2015, 17:44

Wiadomo, że aby dobrze poznać język to trzeba ćwiczyć go w praktyce. Właśnie English For You fajnie to ogarnia. Rozdział zajęć gramatycznych z polskim lektorem i konwersacji z native speakers to rozwiązanie z górnej półki. Ćwiczymy wszystko w dyskusjach. Dodatkowo ważne, że grupki są bardzo małe i kameralne
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: semestralnie w English For You

Postautor: terlek » 11 paź 2015, 14:03

borman pisze:Wiadomo, że aby dobrze poznać język to trzeba ćwiczyć go w praktyce. Właśnie English For You fajnie to ogarnia. Rozdział zajęć gramatycznych z polskim lektorem i konwersacji z native speakers to rozwiązanie z górnej półki. Ćwiczymy wszystko w dyskusjach. Dodatkowo ważne, że grupki są bardzo małe i kameralne


Wiadomo, że nauczyciel polski znacznie lepiej wytłumaczy gramatykę, natomiast native speaker zajmie się konwersacjami. Dlatego uważam, ze metoda nauki w English For You jest skuteczna
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: semestralnie w English For You

Postautor: kosma38 » 24 lis 2015, 15:09

Dokładnie polski lektor ma inne zadania na kursie niż native speakers
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: semestralnie w English For You

Postautor: terlek » 10 sty 2016, 18:49

Warto się zapisać do tej szkoły
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: semestralnie w English For You

Postautor: mollerwee2 » 07 lut 2016, 18:53

Szkoła od 1999 wiec dorobek na rynku jest
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: semestralnie w English For You

Postautor: polokoktaoo » 22 mar 2016, 17:10

To prawda szkoła z dobrym doświadczeniem i dobrą kadrą
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: semestralnie w English For You

Postautor: terlek » 11 sie 2016, 18:59

Dla mnie English for you fajna szkoła, przyjazna atmosfera, przede wszystkim bardzo wysoki poziom prowadzonych kursów, chodziłem dwa lata, skończyłem na C1, bardzo wartościowe zajęcia z różnymi Nativami. Generalnie bardzo znają się oni na rzeczy i sposób prowadzenia kursów jest więc korzystny, zwłaszcza, jeżeli zależy nam na poprawieniu umiejętności mówienia. Ważne, że grupki są małe, więc kontakt z lektorem jest duży
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości