Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Hanso » 17 wrz 2013, 9:21

Rok temu nauczyciel polecił mi taki program do nauki słówek z angielskiego na pamięć: http://fruiti.pl/
Dzielę się tym z wami bo wiem, ż…e dla niektórych to problem (taki jaki ja miałem) a dzięki słuchaniu tej sesji Koncentracja przed nauką zapamiętywałem sporo więcej.

Dajcie znać jak przetestujecie
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51


Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Miloszek19 » 19 wrz 2013, 10:01

Spoko ciekawe doświadczenie :)
Miloszek19
 

Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Blanka23 » 20 wrz 2013, 8:51

Zakupiłam wczoraj te sesja bo mam naprawdę ogromne problemy z koncentracją. Zobaczymy czy pomogą... Czytałam trochę na ich temat i w sumie sporo pozytywnych rzeczy na ich temat w sieci było.
Blanka23
 

Fruiti opinie

Postautor: Hanso » 24 wrz 2013, 10:02

Tutaj masz sporo opinii na temat tych sesji. http://forumezoteryczne.pl/synchronizac ... ti-opinie/
Ja myślę, ż…e powinny CI pomóc.

Ja nie miałem wcześniej styczności z ż…adnymi tego typu sesjami i podziałały na mnie
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Re: Fruiti opinie

Postautor: Blanka23 » 30 wrz 2013, 9:09

Hanso pisze:Tutaj masz sporo opinii na temat tych sesji. http://forumezoteryczne.pl/synchronizac ... ti-opinie/
Ja myślę, ż…e powinny CI pomóc.

Ja nie miałem wcześniej styczności z ż…adnymi tego typu sesjami i podziałały na mnie


No ja tez nie miałam i się obawiałam ż…e nie pomoż…e ale daje radę :)
Faktycznie nauka słówek z tą sesją na koncentrację jest znacznie szybsza i efektywniejsza :)
Blanka23
 

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: english... » 16 sty 2014, 11:28

Według mnie są lepsze sposoby na poprawienie koncentracji oraz zwiększenie szybkości uczenia się i co najważ…niejsze zostały one potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Chodzi mi o Kody Umysłu które zebrał i opublikował w ciekawych prezentacjach Damian Radmer. Technik tych jest w sumie 12. Np jedna z nich w dość zaskakujący sposób pozwala w 10 sek podwoić naszą koncentrację podczas nauki języka angielskiego.
___________________
Nauka Angielskiego Mp3 - Kursy i Lekcje Angielskiego do słuchania w plikach Mp3.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

memoCharger

Postautor: memoCharger » 16 mar 2014, 13:52

Spróbuj nauki z aplikacją memoCharger to dobra zabawa.
Moż…na się uczyć języka angielskiego wykorzystując telefon z androidem.
Nauka polega na uczeniu się słówek, trudnych terminów, definicji, później fraz z tymi słówkami.
Na końcu memoCharger zaprezentuje pełną sentencję z nauczonymi frazami w postaci ż…artu lub cytatu.
Jednocześnie aplikacja ustala dla Ciebie lekcje dzienne i pokazuje postęp w nauce jaki wykonujesz.
Uczyć się moż…esz w samochodzie, w domu, w pociągu. To Ty decydujesz czy nauczyłeś sie lekcji i moż…esz przejść do kolejnego etapu
oceniając swoją wiedzę głosowo lub naciskając przyciski.
Aplikacja do ściągnięcia na google play.
Dodatkowe informacje znajdziesz na http://memoCharger.pl oraz http://memoCharger.com
memoCharger
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2014, 13:24

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Hanso » 27 mar 2014, 10:02

A takiego programu ktoś uż…ywał http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angiel ... ielskiego/ ???????
Zastanawiam się czy go nie kupić teraz - co sądzicie?
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Słówka

Postautor: petrost » 11 kwie 2014, 11:01

Jeśli chodzi o naukę słówek, to moim zdaniem to jest najlepsza metoda:
http://www.multikurs.pl/multikurs,kursy,3,1.html
petrost
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2013, 14:45

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: studentang » 11 kwie 2014, 23:58

ten program lub e-e-e-learning ma ogromne poparcie za granicą
i wreszcie wszedł na rynek Pl
http://topenglishcourse.pl/
studentang
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:53

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Hanso » 29 maja 2014, 13:12

Blanka23 pisze:Zakupiłam wczoraj te sesja bo mam naprawdę ogromne problemy z koncentracją. Zobaczymy czy pomogą... Czytałam trochę na ich temat i w sumie sporo pozytywnych rzeczy na ich temat w sieci było.


jak tam testował jeszcze ktoś te nagrania?
Ja ostatnio wziąłem się za nagranie na pewność siebie od tego Fruiti i tak samo rewelacja - super uczucie :)
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: mimi15 » 27 paź 2015, 16:17

Ja uczę się intensywnie od 3 miesięcy i efekty są co mnie bardzo bardzo cieszy.
Zacząłem od systemu nauki słówek http://www.megawords.pl. Naprawdę fajna sprawa, bo system ten nie rozprasza
pierdołami na ekranie i jest tani. Po 2 miesiącach znalazłem lektora i uczę się przez Skype'a.
Polecam, zabrać się konkretnie i systematycznie.
mimi15
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:59

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Luki881 » 31 paź 2015, 0:50

Jak ktoś bardzo chce to i bez żadnych programów będzie się uczył. Chociaż ciężko jest niektórymzapoznawanie się z nowymi językami, to myślę, że pracą da się to osiągnąć
By the sea, wouldn't be that smashing
Luki881
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2015, 23:49

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Hokem22 » 19 mar 2016, 12:57

Można wypisać sobie słowka i np. uczyć po kilka. Jak chcesz to sie nauczysz.
Ucz się, nawet jeśli masz umrzeć jutro.
Hokem22
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2016, 20:18

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Felicjaxx » 31 mar 2016, 9:06

Tutaj każdy musi własną metodę znaleźć. Wśród moich znajomych jest ich wiele. Każdy z nas jest inny i inaczej się uczy.
Bardzo fajne podczas studiowania są tego typu portale https://notatek.pl/
Znajdziecie tam notatki i pomoc dydaktyczna w wielu dziedzinach naukowych. Warto skorzystać zwłaszcza, że jest darmowy :)
Felicjaxx
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 lip 2014, 9:34

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Otus93 » 14 kwie 2016, 13:53

Nie znałem go wcześniej, może kiedyś przetestuję jak znajdę czas. Ja też dużo się przykładałem kiedyś do słownictwa, ale potem jak się go nie używa to się dużo zapomina niestety.
Otus93
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2016, 13:47

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Corclem » 15 kwie 2016, 10:11

Według mnie bezsensowny program, który raczej nic nie wniesie do nauki. Szkoda czasu.
Corclem
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:05

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Timm » 21 paź 2016, 23:06

Ja się uczę na www.lingmemo.pl i jak dotąd lepszej i darmowej alternatywy nie znalazłem.
Timm
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2016, 16:57

Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: Monster948 » 21 paź 2019, 13:25

Najlepiej po prostu ćwiczyć pamięć. Są specjalne książki do tego wszystkiego.
______________________
Magisterska praca z politologii - pomoc
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27


Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: tomeh » 30 gru 2019, 1:20

Najszybciej człowiek się uczy jak powstają emocje podczas nauczania oraz po przebudzeniu i przed snem https://infomiasto.eu/jak-szybko-i-latw ... ow-obcych/ niby takie metody coś mogą pomóc.
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50


Re: Szybka nauka słówek z angielskiego na pamięć

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 10:15

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości