szkoła językowa - International House

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

szkoła językowa - International House

Postautor: Ania19902 » 29 lut 2008, 12:55

Witajcie, przepraszam ż…e zakładam nowy temat, ale niestety podobnego nie znalazłam. Czy moglibyście mi doradzić czy szkoła International House jest dobra, czy duż…o moż…na się tam nauczyć? Napiszcie jakieś szczegóły. Chce sie zapisać od marca do jakieś szkoły. Czekam na wszystkie propozycje z góry dziękuje i wszystkich pozdrawiam. :)
Ania19902
 


Re: szkoła językowa - International House

Postautor: krakowianka » 20 sty 2010, 23:46

Ania19902 pisze:Witajcie, przepraszam ż…e zakładam nowy temat, ale niestety podobnego nie znalazłam. Czy moglibyście mi doradzić czy szkoła International House jest dobra, czy duż…o moż…na się tam nauczyć? Napiszcie jakieś szczegóły. Chce sie zapisać od marca do jakieś szkoły. Czekam na wszystkie propozycje z góry dziękuje i wszystkich pozdrawiam. :)


Jest to bardzo dobra szkoła, moim zdaniem najlepsza w Krakowie. Ma lektorów na bardzo wysokim poziomie, świetnie prowadzą zajęcia (przynajmniej te, na które chodziłam przez kilka lat czyli poziom CAE, kurs przygotowawczy do CAE i poziom proficiency). Zdecydowanie polecam.
krakowianka
 

Re: szkoła językowa - International House

Postautor: Gość » 23 sty 2011, 0:44

Moż…e w Krakowie jest ih dobre,bo w Bydgoszczy beznadziejna!!!
Gość
 

a tfls

Postautor: ssa » 09 cze 2011, 18:15

w wawie na pewno najlepsza jest TFLS
ssa
 

SFmfFJnLfYIqsJtF

Postautor: Wiam » 04 lut 2014, 12:14

lis05Agnieszka witam!widzż„Ă´, ż‡źe nie wszyscy siż„Ă´ odlowdelami widzż„Ă´ rf3wnież‡ź, ż‡źe najwiż„Ă´cej chż„Ă´tnych jest n czwartek i piż„Ă–tek zapraszam wiż„Ă´c w te dwa dni na zajż„Ă´cia. Komu pasuje w czwartek zapraszam w czwartek, komu w piż„Ă–tek zapraszam w piż„Ă–tek! Bż„Ă´dż„Ă´ czekaż„ĂĄ na Was w czwartek i piż„Ă–tek od 18.30Zaraz rozeż‡Ăľlż„Ă´ do Was smsy!Pozdrawiam i do zobaczenia
Wiam
 

vwYxPqsDUO

Postautor: Bryan » 04 lut 2014, 17:13

Krzychol pisze:Widzż„Ă´, ż‡źe te filmy z Podrf3ż‡źy nie sż„Ă– dż‡Äugie, niemniej pf3ki co je sobie odpuzsczam. Moż‡źe jednak kiedyż‡Ăľ do nich wrf3cż„Ă´. Byle nie na emeryturze
Bryan
 

bDPHTmoRKk

Postautor: Reshma » 05 lut 2014, 12:06

That's a skillful answer to a <a href="http://xaaduwbv.com">difcufilt</a> question
Reshma
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości