Angielski mp3 rozmówki

Opisują oni ciekawostki oraz wyniki badań naukowych dotyczące nauki języka angielskiego.

Angielski mp3 rozmówki

Postautor: pawelg » 29 maja 2013, 14:55

Witam potrzebuje porady :) Wybieram się niedługo za granicę i chciałbym wykorzystać czas podróż…y doszlifowaniem języka, szczególnie rozumienia ze słuchu ;) Macie do polecenia jakieś stronki z których mogę ściągnąć mp3 z angielskimi rozmówkami? Tak za darmo albo symboliczną kasę ;) Dzięki z góry.
pawelg
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2013, 14:31


Re: Angielski mp3 rozmówki

Postautor: Greeg » 30 maja 2013, 13:31

Poszukaj na stronie Nauka Angielskiego Mp3 tam znajdziesz wiele darmowych i płatnych materiałów do nauki angielskiego ze słuchu.
Ja akurat skorzystałem z kursu uczącego 500 angielskich zwrotów, który moż…esz tam znaleźć, trzeba za niego zapłacić, ale według mnie warto, gdyż… lekcje tego kursu są bardzo praktyczne i pomocne w szybkiej nauce swobodnego mówienia w języku angielskim.
Greeg
 

Re: Angielski mp3 rozmówki

Postautor: Boczek952 » 29 cze 2013, 18:22

Witam proponuję Ci sprawdzić świetną i sprawdzoną metodę nauczania "metoda 5S, angielski mp3" Sam z niej korzystam i efekty są zdumiewające . Link do strony : metoda5s.pl/angielski-mp3
Boczek952
 

Re: Angielski mp3 rozmówki

Postautor: Hanso » 09 wrz 2013, 10:10

A czy afirmacje mp3 pomagają w nauce języka angielskiego?
Piszą o tym, ż…e to rewelacyjny produkt -0 czy to prawda?
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Re: Angielski mp3 rozmówki

Postautor: KamilKuczynski » 09 wrz 2013, 11:14

pawelg pisze:Witam potrzebuje porady :) Wybieram się niedługo za granicę i chciałbym wykorzystać czas podróż…y doszlifowaniem języka, szczególnie rozumienia ze słuchu ;) Macie do polecenia jakieś stronki z których mogę ściągnąć mp3 z angielskimi rozmówkami? Tak za darmo albo symboliczną kasę ;) Dzięki z góry.

Tutaj opisałem mnóstwo stronek z [urlhttp://effortlessenglishclub.pl/angielski-na-mp3/]róż…nymi mp3[/url]

[url][/url]
A czy afirmacje mp3 pomagają w nauce języka angielskiego?
Piszą o tym, ż…e to rewelacyjny produkt -0 czy to prawda?

Odnośnie afirmacji mam mieszane uczucia, ale wiem, ż…e hipnoza działa.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Angielski mp3 rozmówki

Postautor: Hanso » 17 wrz 2013, 9:17

No ja poczytałem wtedy jeszcze o tych afirmacjach i postanowiłem je kupić.
Na tych kilku dniach sa już… efekty tak więc pokładam nadzieje w ten produkt.

Sporo więcej zapamiętuję z czytanych tekstów i z nauki słówek.
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51

Re: Angielski mp3 rozmówki

Postautor: english... » 05 sty 2014, 17:53

Jakoś nie jestem przekonany do tego rodzaju afirmacji. Osobiście jednak testowałem za to róż…ne metody, które poznałem w prezentacjach z kursu Kody Umysłu (Damiana Radmera), gdzie wszystkie zawarte tam metody zostały naukowo udowodnione i potrafią naprawdę w zaskakujący sposób wspomagać naukę (i to nie tylko języka angielskiego). W jednej z prezentacji znajdziecie min. metodę na to jak w zaledwie 10 sekund podwoić swoją koncentrację podczas nauki języka angielskiego.
___________________
Angielski przez Internet - sprawdzone serwisy do nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Innowacyjny Kurs Angielskiego Online www.topenglishcourse.pl

Postautor: studentang » 14 kwie 2014, 20:48

proponuje Ci ten kurs online,mi pomógł i mogę już… swobodnie
rozmawiać po angielsku.

http://topenglishcourse.pl/
studentang
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:53


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości